Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Praca 2013
Autor Wiadomość
Dominika
# Napisano: 31 Sty 2013 10:09


Hej Kto w tym roku jedzie/płynie do pracy na Bornholm?

Gustaw
# Napisano: 15 Lut 2013 15:14


Hej Dominika. Juz jestem na Bornholmie. Mam tutaj rodzinę i nadzieję na pracę w tym roku. Czy masz juz coś konkretnego zaplanowane, czy dopiero będziesz szukać? Pozdrawiam.

Joakim
# Napisano: 15 Lut 2013 21:32


Bez znajomosci jezyka dunskiego nie widze szansy na znalezienie pracy, zwlaszcza,ze dla miejscowych jej nie ma. Obcy sa coraz czesciej nie mile widziani

Dominika
# Napisano: 16 Lut 2013 14:38


Szukam, a ma ktoś może jakieś namiary na pracę, znam angielski bardzo dobrze, może to coś da

Gustaw
# Napisano: 16 Lut 2013 21:49


Juz szukają pracowników na sezon: https://job.jobnet.dk/CV/FindJob/Details.aspx/3357326

Dominika
# Napisano: 16 Lut 2013 23:08


fajnie tam podobno sporo Polaków pracowało

mnstyl
Użytkownik
# Napisano: 23 Lut 2013 23:59


witajcie jestem tu nowa i nie wiem co i jak mam pytanie interesują mnie jarmarki rekodzieła lub podobne no i oczywiście możliwość wystawienia sie na nich ze swoją pracami może Ktoś coś wie na ten temat pozdrawiam

Darek
# Napisano: 24 Lut 2013 16:07


musisz mieć założoną działalność gospodarczą lub współpracę z jakąś firmą duńską, inaczej nie da rady, do tego dochodzi kwestia dochodów, ponieważ poniżej pewnej sumy są zwolnienia, a dalej ogromne podatki. Co do wykładania towarów, to poza rolnikami, którzy wykładają swoje dobra wyprodukowane i kilkoma antykwariatami, czy kioskami z rękodziełem, to innych rzeczy nie widziałem. Generalnie w Gudhjem, Allinge, czy Ronne widziałem kilka razy osoby handlujące towarami ze stołów, ale to rzadkość. Musisz najlepiej dowiedzieć się w urzędzie w danym mieście, bo szczerze to jarmarków to ja nie widziałem tam.

Anonimowy
# Napisano: 15 Mar 2013 16:46


kto w kwietniu płynie z Sassnitz na wyspe?

soaortion
Użytkownik
# Napisano: 3 Kwi 2013 18:34


Cześć, ktoś z Was pracuje lub pracował w Bornholmie? Jak jest? Jakie warunki i płace za daną pracę? Jak znaleźliscie wlasnie taką prace?

Łukasz
# Napisano: 7 Kwi 2013 19:08


www.jobzonen.dk

soaortion
Użytkownik
# Napisano: 8 Maj 2013 21:22


Cześć, ktoś orientuje się może czy na Bornholmie hotel, bar, restauracja poszukuje pracownika? Jeśli ktos z forum pracuje na Bornholmie moglby sie zorientowac na miejscu bylbym wdzieczny. Mam CV i list motywacyjny

Anonimowy
# Napisano: 10 Maj 2013 20:23


wiesz, najlepszym sposobem jest bezpośrednie słanie w ciemno CV i listu, zacznij od hoteli, idzie sezon, może jest gdzieś coś wolnego, bary i restauracje to w większości przedsiębiorstwa rodzinne, może być ciężko, jak chcesz, to powysyłaj też zgłoszenia po gospodarstwach rolnych, można ładnie podobno zarobić. Może gdzieś w turystyce są jeszcze miejsca, ale wątpię, sezon zaczęty i większość ma już skład, ale próbuj po hotelach, tam rotacja spora. powodzenia.

Anonimowy
# Napisano: 13 Maj 2013 22:45


ja pojechałem w ciemno i chodziłem od hotelu do hotelu i pytałem się o pracę. znalazłem bez problemu

soaortion
Użytkownik
# Napisano: 20 Maj 2013 21:48


Wysłałem chyba do wszystkich hoteli z restauracjami w Bornholmie ponad miesiąc temu i zero odzewu chyba wysle teraz do samych restauracji a jak bedziecie cos wiedziec o wolnym miejscu to dawajcie znać

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej