Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Tanie pola namiotowe
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Autor Wiadomość
Janusz
Użytkownik
# Napisano: 3 Lip 2013 02:00
Odpowiedz 


Tomek, nie mam innego numeru. Wyjeżdżam 20 lipca a na tym polu planuję być ok 2-3 sierpnia i mam nadzieję, że będzie czynne
Pozdrawiam
Janusz

Tomek
Użytkownik
# Napisano: 3 Lip 2013 11:56
Odpowiedz 


Hej,

Mam informacje od właścicieli pola nr 5 i 6 - są otwarte, ceny - One night one person costs 25 kroner. Shower 20 kroner per person

Janusz
Użytkownik
# Napisano: 3 Lip 2013 15:51
Odpowiedz 


Dzięki za info jak coś będzie wiadomo na temat innych pól to dajcie znać

Tomek
Użytkownik
# Napisano: 5 Lip 2013 14:51
Odpowiedz 


Poel nr 4 też czynne - One night one person costs 25 kroner. Shower 15 kroner per person

Pozdrawiam
Tomek

Tomek
Użytkownik
# Napisano: 16 Lip 2013 15:16
Odpowiedz 


Hej,

W trakcie mojego tygodniowego pobytu spedziłem noclegi na polach nr 6, 2, 1 i 4. Wg. mojej opinii najlepsze z nich to pole nr 2 (ładne miejsce na namiot w ogrodzie, czyściutkie łazienki, miejsce na grilla / ognisko), kolejne to 1 (ładne miejsce na namiot, dwa miejsca na ognisko na którym kładąc ruszt można sobie ugotowac co chcesz, łazienka troche mniej piekna bo przy kurniku i chlewiku ale da się), 4 (polana z dużą ilosćią ślimaków, dostep do wody i kibelek, łazienka z prysznicem w domu gospodarza) i najsłabsze to 6 (maiejsce na namiot takie sobie, kibelek kiepski, prysznic też słaby - trzeba się do niego przedostac przez wykopy).

Pozdrawiam
Tomek

Janusz
Użytkownik
# Napisano: 17 Lip 2013 02:08
Odpowiedz 


Tomek, pole nr 1 też kosztuje 25 kr?
Czy na tych polach można zostawiać bagaż u gospodarzy na czas pieszych wycieczek?
Pozdrawiam
Janusz

Tomek
Użytkownik
# Napisano: 17 Lip 2013 11:55
Odpowiedz 


Janusz, tak pole nr 1 po 25 kr (prysznic 2 kr za 1 minutę - czas liczysz sobie sam i wrzucasz do skrzynaczki kase wg. swojego wyliczenia)
Pole nr 2 jest po 20 kr i prysznic tez po 20 kr. Pole nr 4 po 20 kr, prysznic po 15 kr.
Co do bagazu to zapewne można zostawić u gospodarzy, ale chyba nie ma takiej potrzeby - my zostawialismy w namiocie. Tam jest bezpiecznie

Pozdrawiam
Tomek

betsssi
Użytkownik
# Napisano: 23 Lip 2013 22:15
Odpowiedz 


Pytanko, Tomek pisał o polu nr 2,a na stronie jest adnotacja ze jest ono nieczynne NIECZYNNE Lejrplads Lille Suræankegård https://bornholm-ok.pl/tanie-pola-namiotowe.html Wyjeżdżamy w czwartek i zależy mi na informacji które z tanich pól namiotowych sa czynne.
Z tego co wywnioskowałam z dotychczasowych postów to czynne są: 1, 4, 5, 6
Ale co do pola nr 2 i nr 3 mam sprzeczne informacje.
Poproszę o pomoc

Łukasz
# Napisano: 23 Lip 2013 23:16
Odpowiedz 


poczytaj jeszcze inne posty, masz do tych czynnych (czynne także 3, a 2 w innym miejscu) 3 darmowe pola, poszukaj info w postach ostatnich.

Maria
# Napisano: 24 Lip 2013 10:22
Odpowiedz 


korzystałam z 6, z łazienki w restauracji , my tylko spaliśmy i było bezpiecznie, sympatycznie i miło, 25 DKK, wieczorem oczywiście wino z tutejszej winiarni, polecam

Tomek
Użytkownik
# Napisano: 24 Lip 2013 13:03
Odpowiedz 


hej,

Podaje jeszzce raz namiary na pole nr 2 w nowej lokalizacji:

Lejrplads Fynegard
Hanne og Hans Munk
Stavelund 1
Rønne

betsssi
Użytkownik
# Napisano: 5 Sier 2013 10:44
Odpowiedz 


Wróciłam, spaliśmy na polu pod Ronne.
2 km do centrum, 800m do netto
Właściciel dość specyficzny, ale ok
prysznic 20 lub 25 dkn już nie pamiętam, warunki bardzo dobre, i można stać pod ciepłą wodą do woli
Jedyne obostrzenie prysznic po 21 lub po 10 rano
W żadnej informacji turystycznej nie potwierdzili nam tego pola, ale sprawdziliśmy na własnej skórze ono istnieje i ma się dobrze

Pit
Użytkownik
# Napisano: 14 Sier 2013 15:28
Odpowiedz 


Pytanie do podróżujących,

czy ktoś z Was korzystał może z taniego pola nr 3 i 5. Jeśli tak to proswzę o informację jakie są tam warunki ( i ew czy jest jakiś sklep w pobliżu ..........wybieram się ok.22.sierpnia)

Anonimowy
# Napisano: 20 Sier 2013 21:04
Odpowiedz 


5 to najładniej położone pole, jest z niego widok na wschodni Bałtyk. Do toalety publicznej jest ok 300 m, do domu gospodarza ok 600 m, polną drogą w dół, prysznic 25 koron u gospodarza w budynku obok domu, tam też jest toaleta. Do sklepu to 2, 5 km zjazd do msc Arsdale.

rzdrozny
# Napisano: 27 Sier 2013 13:46
Odpowiedz 


Dziś wróciłem. Pole nr 1 - świetne. Na polu byliśmy z kolegą jedynymi Polakami - reszta sami duńczycy (ok. 8 namiotów). 25kr za osobę + ewentualny prysznic 2kr za minutę ciepłej wody. Zimna za free przestronna łazienka, toaleta. Świetlica ok. Miejsca na ognisko, ławki - nawet drewniane namioty do spania! Pole nr 3 - większe, ale chyba gorszy standard. Choć plusem jest gaz. Brak ciepłej wody i prądu. Drewno do ogniska można brać z przygotowanej kupki za domem gospodarzy - pytałem. Generalnie, polecam.

wicus
Użytkownik
# Napisano: 23 Lut 2014 20:17
Odpowiedz 


Witam.niewiem czym sie zachwycac 5 .mysle ze jest najgorsze .polecam pole namiotowe nr 1.spokoj .fajni gospodarze.toalety i prysznice na miejscu .prysznic 2kr minuta zimna woda do woli. Miejsce na ognisko .drewno gratis .moze troche daleko do sklepu 1.5 km.naprawde jest super .bylem na tym polu na przelomie. Lipca/sierpnia .faktycznie duzo dunczykow i norwegow ale to z tego wzgledu ze uprawiaja tam spinaczke w pobliskim komieniolomie.pozdrowienia dla Janusza i malzonki..Bede w lipcu 2014 caly miesiac. Na tym polu.

Anonimowy
# Napisano: 13 Kwi 2014 23:00
Odpowiedz 


Dobry! Na których polach jest możliwość zagotowania wody - dostęp do wrzątku?

pozdrowienia,
Artur

Anonimowy
# Napisano: 21 Kwi 2014 11:39
Odpowiedz 


Hello!

Naprawdę nikt nie wie, które z tanich pól umożliwia dostęp do wrzątku?

pozdrowienia,
Artur

Anonimowy
# Napisano: 21 Kwi 2014 17:27
Odpowiedz 


Artur, sprawa jest taka, że jednak większość turystów ma ze sobą małą kuchenkę gazową i na niej gotują sobie wodę. Wiem, że kiedyś tanie pole koło Ronne oferowało kuchnię gazową z butlą, ale to pole już nie istnieje. Na nr 4 szans nie ma, gdyż jakieś 1,5 km od pola do gospodarza jest, w innych raczej jestem za tym, że gospodarz tego nie robi - zobacz co by się działo, jakby sznurek osób szedł z kubkiem po wrzątek, sam bym cierpliwości nie miał. Darmowe pola namiotowe na 100% nie mają dostępu (chyba, że rozpalisz ognisko i w menażce ugotujesz. Pozdrawiam.

wicus
Użytkownik
# Napisano: 21 Kwi 2014 18:49
Odpowiedz 


Panie Arfurze.Na pole nr 1 kolo Allinge jest mozlisosc zagotowania wody bo jest czajnik bezprzewodowy.ale radze wziasc grzalka bo sa kontakty w swietlicy jak i lazienkach.bo zdazylo sie ze byl taki jeden madry co w czajniku gotowal jajka i spalil go wiec pan Henirik Krak wlasciciel sie wkuzyl i nie bylo kilka dni czajnika..polecam to pole bo naprawde jest ma,utkie i jest spokoj i wszedzie blisko.a jesli ktos uprawia wspinaczke to polecam 500 mjest do kamieniolomow ze scianami wspinaczkowymi.jesli bedziesz zainteresowany dam ci doklaxny namiar.

wicus
Użytkownik
# Napisano: 21 Kwi 2014 19:05
Odpowiedz 


Artur namiary na pole nr 1
Gospodarstwo Egelokke.
Hans Henrik Krak
3770 Allinge,Moselokkevej 5
Tel mobil.2461 7781
E-mail jhh@krak.nu
www.egelokke.dk

Anonimowy
# Napisano: 23 Kwi 2014 14:14
Odpowiedz 


Bardzo dziękuję za informacje.

pozdrowienia,
Artur

adje
Użytkownik
# Napisano: 9 Cze 2014 07:19
Odpowiedz 


Czy spis tanich pól namiotowych w zakładce "noclegi" jest aktualny?
Tylko przy polu nr 2 jest adnotacja nieczynne.

Anonimowy
# Napisano: 9 Cze 2014 10:51
Odpowiedz 


Nie. Jest jedno nowe pole. Pole nr 2 od kilku lat nie jest czynne. Są też 3 darmowe miejsca do spania na wyspie.

Anonimowy
# Napisano: 9 Cze 2014 11:55
Odpowiedz 


Tydzień temu wróciliśmy z Bornholmu. Nocowaliśmy na polach namiotowych oznaczonych na mapie numerami: 4, 1, 6. Pole nr 3 jest nieczynne, zamiast tego nocowaliśmy w FYNEGARD Stavelund 1. 3700 Ronne, Tlf. 56 95 43 25 (znaleźliśmy na forum).
Koszt wszędzie po 25 koron / osobę.
Pole nr 4, koło Gudhjem - dodatkowo 15 koron/os. za prysznic w domu u gospodarzy. Warunki w porządku.
Pole nr 1, koło Sandvig - dodatkowo 2 KK/za minutę prysznicowania - warunki w porządku.
Pole Fynegard - najlepsze warunki, prysznic dodatkowo 20KK/os.
Pole nr 6 w winnicy - warunki najgorsze, prysznic tragedia 10kk/os. i letnia woda.

adje
Użytkownik
# Napisano: 10 Cze 2014 08:20
Odpowiedz 


Napisał(a): Anonimowy
Są też 3 darmowe miejsca do spania na wyspie

A gdzie znajdę namiary na lokalizację tych miejsc?

Anonimowy
# Napisano: 10 Cze 2014 08:23
Odpowiedz 


nie dziadujmy! błagam!

adje
Użytkownik
# Napisano: 10 Cze 2014 08:31
Odpowiedz 


Napisał(a): Anonimowy
Tydzień temu wróciliśmy z Bornholmu. Nocowaliśmy na polach namiotowych oznaczonych na mapie numerami: 4, 1, 6

Czy na tych polach był dostęp do prądu?
Napisał(a): Anonimowy
nocowaliśmy w FYNEGARD Stavelund 1. 3700 Ronne

To w pobliżu klubu golfowego w Ronne? Tak pokazały mi google

Anonimowy
# Napisano: 10 Cze 2014 08:52
Odpowiedz 


Na polu namiotowym nr 1 kolo Alinge jest dostep do pradu .ale mozna tylko podladowac tel ,tablety i inne ustrojstwa .Nie mozna uzywac kuchenek elektrycznych bez zgody gospodarza.!Ale znajac zycie i mentalnosc naszych rodakow ,jesli pozwolisz na palec,to wezma cala reke.
A co do tych darmowych miejsc .jak ktos poprzednio odpowiedzial. /nie dziadujmy / popieram.bo jesli kogos nie stac zaplacic 25ddk za osobe na tanim polu .to poco wybiera sie na Bornholm.

Anonimowy
# Napisano: 11 Cze 2014 10:18
Odpowiedz 


Napisał(a): adje
Napisał(a): Anonimowy
nocowaliśmy w FYNEGARD Stavelund 1. 3700 Ronne

To w pobliżu klubu golfowego w Ronne? Tak pokazały mi google


Pole Fynegard, namiary GPS: 55.092997,14.744762

Z prądu nie korzystaliśmy, mieliśmy powerbank do ładowania baterii w telefonie.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej