Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Wycieczka rowerowa - 7 dni
<< . 1 . 2 .
Autor Wiadomość
Anonimowy
# Napisano: 2 Lip 2013 19:25
Odpowiedz 


Hej Łukasz,

Mam pytanie do pola nr 2 - z tego co wiem znajduje się ono już w innym miejscu, też przy Ronne - na mapie pokazuje mi, że to ulica Stavelund lub Akirkebyvej. Wcześniej pisałeś że jeszcze nie jest otwarte - czy chodzi o to pole z nową lokalizacją czy o to ze starą Sursankevej 8.

Pozdrawiam
Tomek

Janusz
Użytkownik
# Napisano: 3 Lip 2013 01:54
Odpowiedz 


Dzięki za info, rzeczywiście nie najlepsze miejsce na namiot

Anonimowy
# Napisano: 5 Lip 2013 17:49
Odpowiedz 


Witam

Nurtuje mnie pytanie, ile km dziennie damy radę przejechać (z Nexo w prawo), ze zwiedzaniem i tak, żeby był czas na odpoczynek, jedzenie itp... Jedzie 2 dorosłych, syn 17 i córka 9 lat. Głównie chodzi mi o córkę, jakoś nigdy nie mierzyłam ile jest w stanie przejechać, czy 20-25 km nie będzie zbyt męczące?

pozdrawiam
Dominika

Łukasz
# Napisano: 6 Lip 2013 12:58
Odpowiedz 


ad. Tomek, już otwarte nowa lokalizacja

ad. Janusz, wczoraj tam byłem, byli turyści z Polski i chwalili miejsce, niestety to jest miejsce na rower, nie na pieszo, kawałek od przystanku

ad. Dominika, od Nexo w prawo masz podjazdy i zjazdy plus wiatr w twarz cały czas, wczoraj sam zrobiłem tą trasę z ciekawości motocyklem, spotkałem po drodze wielu Polaków, wszyscy w Gudhjem że tak powiem "zdychali" ze zmęczenia, część w Svanake już zmęczona Radzę mimo wszystko jechać z Nexo na południe dołem, zawsze będziecie mieć rozeznanie z córką ile da radę jechać. Pole w winnicy czynne (tak słyszałem), a wino pyszne.

Tomek
Użytkownik
# Napisano: 6 Lip 2013 14:54
Odpowiedz 


Hej,

Łuksz dzieki z ainfo.

Dominika, ja tez posłuchałem rad uzytkowników i jadę dołem. Startujemy w poniedziałek 8 lipca.

Anonimowy
# Napisano: 7 Lip 2013 11:24
Odpowiedz 


Dziękuję, tak chyba zrobimy, z tym że mamy plan jechać od razu na pole nr 3

Jaka jest teraz lokalizacja pola nr 2? Czy są już jakieś opinie na temat tego pola?

Jak wygląda trasa z Ronne do Sandvig? Chodzi mi o ukształtowanie terenu, bo to będzie chyba najdłuższy z odcinków na jeden dzień (+- 25 km)

Dominika

Łukasz
# Napisano: 7 Lip 2013 12:17
Odpowiedz 


Ronne - Sandvig. Zrobicie sobie przerwę w Hasle w wędzarni, dalej w porcie, dalej w Jons Kappel ze 2h, dalej Vang, Dalej Zamek, między czasie jeszcze kilka miejsc, jak chcesz wszystko zobaczyć, to wyjazd rano o 8 i jesteście w miejscu docelowym późnym wieczorem zje... jak koń po westernie Zwłaszcza z dzieckiem Moja opinia. Trasa szutrowa przez las, momentami asfalt.

Anonimowy
# Napisano: 7 Lip 2013 21:48
Odpowiedz 


a jak teren, dużo pod górkę?

akurat na tej trasie brakuje pola namiotowego gdzieś po środku...

Łukasz
# Napisano: 7 Lip 2013 22:05
Odpowiedz 


Hasle, Vang, Jezioro za zamkiem, masz 3 darmowe miejsca pod namiot, dwa z wiatami.

Anonimowy
# Napisano: 7 Lip 2013 22:17
Odpowiedz 


mogę prosić o jakieś namiary na te miejsca?

Łukasz
# Napisano: 7 Lip 2013 22:56
Odpowiedz 


Na którymś z ostatnich tematów Admin umieścił linki do Hasle i Vang, jeśli chodzi o to koło zamku, to jedziesz z Zamku w stronę Sandvig, masz ze 2 km dalej po lewej kamieniołomy i jezioro i za tym jeziorem masz wiatę pod którą można spać. Może jutro pojadę zrobić fotki tym miejscom, aczkolwiek w linku są fotki dwóch pierwszych miejsc. Miejsca są DARMOWE. Podobno Nie chcę kopiować linków, żeby mnie nie posądzono o kryptoreklamę

Anonimowy
# Napisano: 8 Lip 2013 08:48
Odpowiedz 


ok dzięki, idę kopać na forum w takim razie

Tomek
Użytkownik
# Napisano: 16 Lip 2013 14:29
Odpowiedz 


Hej Dominika

Ja właśnie wróciłem z wojaży po Bornholmie - było super. Co do trasy Ronne - Sandvig to teren jest różny. My wyruszylismy z pola namiotowego nr 2 (Fynegard) obok Ronne i dojechaliśmy do pola nr 1 (Egelokke) w pobliżu Allinge. Większośc trasy do Jans Kopel jest spokojna (płasko, lekkie góreczki). Sam podjazd do Jans Kopel mocno pod górkę i dlasza częśc tracy tez już wieksze górki. Ja jechałem z dziecmi z mocno obciążonymi rowerami i dalismy radę. Pod droga zwiedziliśmy Ronne, Hasle, Jans Kopel, Rubinowe jezioro i spokojnie przyechaliśmy póxnym popołudniem (coś około 17 - 18, wyruszyliśmy około 10).

Pozdrawiam
Tomek

betsssi
Użytkownik
# Napisano: 16 Lip 2013 21:31
Odpowiedz 


A takie pytanko.... Czy na Bornholmie można jeździć nie po ścieżkach rowerowych?? tzn inną tras a ni z ścieżki prowadzą ???

Tomek
Użytkownik
# Napisano: 17 Lip 2013 11:56
Odpowiedz 


Hej,

Betsssi , tak można

<< . 1 . 2 .
Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej