Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Północna część wyspy - da radę z dziećmi i z przyczepkami?
Autor Wiadomość
idelka75
# Napisano: 28 Lip 2013 18:36
Odpowiedz 


Witajcie,
Wybieramy się za kilka dni na Bornholm. Z dwójką dzieci (4 i 6 lat), chłopcy na swoich rowerach ale z możliwością jechania w przyczepce. Jedziemy na dwa tygodnie, fajnie więc byłoby zwiedzić całą wyspę.
Zastanawiam się jednak, czy jest sens pchać się w ogóle na samą północ? Z jednej strony bardzo byśmy chcieli zobaczyć zamek i te klify i wszystkie tamtejsze widoczki, ale z drugiej... czy damy radę? Siła to jedno, powiedzmy że jesteśmy zahartowani, ale czy w ogóle te trasy są przejezdne dla szerokich przyczepek? W przewodniku znalazłam enigmatyczny opis, że część tras może być nieprzejezdnych dla przyczepek na północy...
Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

Pozdrawiam!

egrb
# Napisano: 29 Lip 2013 21:42
Odpowiedz 


Witam, też wybieramy się z córka 8 lat ,stacjonujemy w Kołobrzegu od 05.08 ,na wyspe popłyniemy w zaleznosci od pogody.
Jesteśmy zainteresowani wspólna wyprawą ,prosze o kontakt na priv. egrb@pocza.onet.pl
Pozdrawiam Robert B.

Anonimowy
# Napisano: 30 Lip 2013 12:02
Odpowiedz 


Dla idelka75:
Ścieżki rowerowe są dobre i spokojnie możecie sie poruszać z przyczepka. Oczywiście są miejsca gdzie i nawet z normalnym rowerem nie wjedziesz, chociażby Hammeren, piękne wrzoswiska, które my przeszliśmy ze spacerowka ze spiacym dzieckiem. Spokojnie, bez obaw, trasy spoko, my w 2004 tak jeździliśmy i stacjonowalismy na północy, dokładnie w Sandkas i zwiedzilismy bardzo wiele z czterolatkiem. Teraz na wyspie będziemy od 2 do 16 sierpnia, tym razem w okolicach Hasle
Pozdrawiam
Agnieszka

Łukasz
# Napisano: 31 Lip 2013 00:25
Odpowiedz 


zależy jaka przyczepka, ale jeśli tylko i wyłącznie po głównych ścieżkach rowerowych, to bez problemu, całą 10 dookoła z przyczepką da radę, ale kilka razy będzie prowadzenie - zbyt duży najazd/zjazd.

idelka75
# Napisano: 31 Lip 2013 11:24
Odpowiedz 


Dzięki za uspokojenie
Bierzemy dwie przyczepki, jedną dla młodych, drugą na rzeczy (namiot, śpiwory i inne). Planujemy zatrzymywać się w różnych miejscach na dwa, trzy dni i robić wtedy wycieczki na lekko, więc ten północny rejon jakoś tak zaplanujemy.
Do zobaczenia na szlaku

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej