Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Rezerwacja pobytu na Bornholmie
Autor Wiadomość
laszpa
Użytkownik
# Napisano: 14 Gru 2013 10:10
Odpowiedz 


Kiedy wg Was najpóźniej można rezerwować nocleg na Bornholmie? Myślę o terminie w połowie sierpnia 2014. Szukam czegoś pomiędzy polem namiotowym a drogi pensjonatem. Czyli jak najtaniej ale nie namioty. 2 osoby dorosłe plus dwoje dzieci.

Łukasz
# Napisano: 28 Gru 2013 19:19
Odpowiedz 


Podaj, gdzie dokładnie chcesz. Połowa sierpnia to już niski sezon, więc bez problemu miejsce znajdziesz, chyba, że chcesz 15 - 17 sierpnia, to szans nie ma, bo jest ponownie wystawa psów rasowych i większość zajęta dochodzi to tego wyścig dookoła wyspy i fajnie nie jest.

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 29 Gru 2013 19:22
Odpowiedz 


Im prędzej tym lepiej. Większy wybór spośród kwater atrakcyjnych cenowo oraz pod względem lokalizacji. Każdego roku rezerwacje przyjmowane są już z początkiem stycznia.

Jeśli chodzi o namioty na polach kempingowych, namiotowych to rezerwacje nie są koniczne.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

laszpa
Użytkownik
# Napisano: 9 Sty 2014 20:59
Odpowiedz 


Szukałem czegoś na południe od Nexo, by dojazd rowerami nie był męczący. Ostatecznie zarezerwowałem Snogebæk od 23 sierpnia za ok. 1600zł. Faktycznie zaobserwowałem, że ludzie już rezerwują co lepsze (i niestety droższe) terminy. Dlatego wolałem nie zwlekać.

Dziękuję za wszystkie posty. Nie oczekiwałem tu jakiegoś ruchu na początku roku. A jednak

Ps. Dzięki za uaktualnienie cen przepraw promowych.

Pozdrawiam, Wojtek

Tomek J
Użytkownik
# Napisano: 5 Lut 2014 10:25
Odpowiedz 


Napisał(a): AdminForum
Im prędzej tym lepiej. Większy wybór spośród kwater atrakcyjnych cenowo oraz pod względem lokalizacji. Każdego roku rezerwacje przyjmowane są już z początkiem stycznia.


Oj tak! Byłem pewien, że na luzie z końcem stycznia zaklepię znajomą miejscówkę z zeszłego roku a tu... bida. Szczęśliwie udało się coś znaleźć (choć nie było to proste). Nie ma co zwlekać, serio.

Anonimowy
# Napisano: 7 Maj 2014 14:41
Odpowiedz 


Witam, czy trzeba rezerwować miejsce dla namiotu na kempingu w okresie 20-30.07?

Anonimowy
# Napisano: 7 Maj 2014 15:56
Odpowiedz 


Na większości nie trzeba.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej