Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Wynajem przyczepy, kupno namiotu
Autor Wiadomość
Anonimowy
# Napisano: 15 Maj 2014 20:33
Odpowiedz 


Witam, mam pytanie czy bez problemu będę, mógł wynająć przyczepę campingową na jedną noc, bo mam w planie przejechać rowerem wyspę.
Ma to być wycieczka kilku dniowa więc nie opłaca mi się brać domku na tydz. ewentualnie namiot???, a jeżeli wezmę ze sobą swój namiot to czy mogę zabrać swój śpiwór??? aaa i jeśli ktoś zna ceny to niech się podzieli swoją wiedzą.
Pozdrawiam Tomek.

Anonimowy
# Napisano: 15 Maj 2014 20:54
Odpowiedz 


Przyczepa kempingowa na kempingu to cena od 450 do 750 koron za noc w zależności od miesiąca. Namiot na tanim polu to 25 DKK, na kempingu to od 65 wzwyż plus opłata za namiot w wysokim sezonie. Najtańszy domek to od 300 koron za dobę.

Anonimowy
# Napisano: 15 Maj 2014 21:05
Odpowiedz 


namiot wypożyczony czy mój??? i co to jest ta opłata za namiot????a śpiwór???
Dzięki za odp.

Anonimowy
# Napisano: 15 Maj 2014 21:15
Odpowiedz 


Namiot Twój, tu nikt już nie wypożycza namiotów, bynajmniej nie znam. W domkach/przyczepach są kołdry i poduszki, należy mieć swoją pościel lub kupić jednorazową (od 40 do 60 koron), jak namiot swój, to i śpiwór swój, tego też już nikt nie wypożycza.

Anonimowy
# Napisano: 19 Maj 2014 09:53
Odpowiedz 


ewentualnie kupic wszystko na miejscu, wchodzisz do sklepu mówisz - "ten namiot i ten śpiwór poproszę" płacisz i wychodzisz.
chyba sensowne rozwiązanie

Anonimowy
# Napisano: 19 Maj 2014 13:15
Odpowiedz 


250DKK najtańszy namiot nadający się do spania i 200 DKK najtańszy śpiwór.

wicus
Użytkownik
# Napisano: 20 Maj 2014 22:01
Odpowiedz 


Rzeczywiscie jesli poprosiszpo polsku. Cytuje ,,ten namiot i ten spiwor poprosze ..to napewno zrozumia.a co do jakosci tego taniego namiotu to widzialem w ubieglym roku.jak sobie jeden taki kupil i i byl to zakup jodnorazowego uzytku. .bo reszte nocy spal. W tych psich budach .na polu namiotowym,ale kazdy ma prawo wyboru .Jesli sie komus niechce dzwigac namiotu i spiworu.to jego osobista sprawa .widac sa ludzie ktorzy potrafia sobie urozmaicic w rozny sposob. wypoczynek.Moja rada kupic sobie w polsce. wzglednie porzadny namiot. I spiwor.i sprawdzic przed wyjazdem.a napewno wyjazd bedzie udany.

Anonimowy
# Napisano: 21 Maj 2014 20:30
Odpowiedz 


nie rob z ludzi ćwoków krórzy nie potrafią w obcym kraju kupić spiwora i namiotu bo sa na tyle glupi ze poproszą o to to po polsku!!!
kto ma chęć kupi w PL i z nim jedzie a kto ma fantazję ze mu się nie chce targać - kupi na miejscu i tez nie będzie miał z tym problemu, kwestia ceny i jakości to inna sprawa.

Anonimowy
# Napisano: 22 Maj 2014 09:50
Odpowiedz 


Do osoby wyzej.
Wiekszosc.osob ktore przyplywaja. na Bornhol ma problemy z komunikacja .poprostu niezna angielskiego.pomimo ze ucza go w polsce w szkole.!!!

Anonimowy
# Napisano: 22 Maj 2014 11:25
Odpowiedz 


Kolego Wicuś, Ciebie w Polce polskiego nie nauczyli, bo robisz tak rażące błędy, że czytać się nie chce tego, co piszesz, ja nie wiem, jak Ty firmę prowadzić i jak kontrahenci Cię postrzegają, ale ja z Tobą interesów bym nie robił, błędy ort I i II stopnia nagminnie robisz, a innych uczysz mówić? Zastanawiam się teraz jak sobie dajesz radę z obcymi językami. Pozdrawiam.

Poza tym... namiot kupisz w Kvickly - samoobsługowy sklep! nie trzeba znać zadnego języka, by go kupić. Wczoraj 5 sekundówki widziałem za 199 DKK, a śpiwory w których da się spać za 149 DKK, kwestia maty za 50 DKK i mamy komplet na kilka nocy.

wicus
Użytkownik
# Napisano: 22 Maj 2014 21:32
Odpowiedz 


Do aroganta wyzej.
Czy ja cos pisalem na temat zakupow namiotu .skomentowalem pewien wpis. Co byl wyzej odnosnie jak sie robi zakupy.i odnioslem sie co do jakosci taniego namiotu za 250 .nie wspominajac juz za na iot za 199...kupujac to badziestwo mozna sobie naprawde wakacje zepsuc .a co do pisowni .to to uwazam ze. Z pisownia sobie bardzo dobrze radze mysle ze o wiele lepiej niz rodowici polacy..bo ja niestety przemadrzala istoto. w polsce mieszkam. na stale dopiero kilka lat .A co do prowadzenia firmy to sobie bardzo dobrze radze.Niech cie nie zmyli nazwa uzytkownika .bo to imie wziolem sobie od. niezyjacego przyjaciela ktoremu bardzo wiele zawdzieczam.j

KasiaA
# Napisano: 23 Maj 2014 10:48
Odpowiedz 


wicus
Dziwie się, że podnosisz dyskusję z kimś kto się nawet podpisać nie potrafi A do tego sam błędy robi, niewielkie ale robi

Anonimowy
# Napisano: 23 Maj 2014 12:34
Odpowiedz 


Pani/Panno Katarzyno, jaka jest różnica między tym, czy napiszę w nazwie pseudonim, czy podam imię, czy będzie anonim. Proszę o uzasadnienie różnic, ja nie widzę żadnej.

Wicuś, te namioty za 199 kr wyglądają tak: http://allegro.pl/namiot-automatyczny-2os-200-x-120-cm-happy-people-i4246150306.html (żadna reklama, tylko pokazanie modelu - uwagi dla Magdy)

Śpiwory mają komfort od +8 stopni, minimum +2, da radę spać

nie uważam, że cena jest wysoka, kwestia, czy akurat ktoś trafi na nie w sklepie.

Kwestia kolejna, Wicuś, nie obrażaj ludzi śpiących w "shelterach", bo Norwegowie i Szwedzi je uwielbiają - w ich krajach to normalka, tak samo spotkasz je w polskich Bieszczadach czy Tatrach, ale trochę inaczej wyglądają. To nie są psie budy jak to nazwałeś.

Co do moich błędów, jak zauważę, to dam znać, ale pewnie są to literówki wynikające z szybkiego pisania.

Pozdrawiam i zapraszam na wyspę - 27 dziś w cieniu.

Anonimowy
# Napisano: 24 Maj 2014 09:24
Odpowiedz 


Bujasz.Chyba stales w piekarni przy piecu..adzisiaj jest 15 i jest mrzawka.

Anonimowy
# Napisano: 24 Maj 2014 15:50
Odpowiedz 


Dziś to dziś, wczoraj i przedwczoraj było tyle, dziś 18 - 20, a nie 15. Mrzawka? padało w nocy i rano oraz dokładnie teraz troszkę kropi... szkoda, że nie ma możliwości wstawiania zdjęć

Anonimowy
# Napisano: 24 Maj 2014 19:31
Odpowiedz 


A czasami glowki nie przygrzalo.a z tym twoim termometrem jest cos nie tak..i zobacz o ktorej byl wpis jak podawalem aktualna temperature .Uwazam ze jest roznica pomiedzy godzina 9 rano a 15.30.bo o 9 padalo-mrzawka.chyba ze nie rozumiesz slowa mrzawka ,do twojej wiadomosci to leciutkie opady deszczu.a tym namiotom z. Kvickly za 199dkk daleko do tych z tego linku co wkleiles z allegro. Choc to tez tandeta niewarta wydanych pieniedzy choc to tylko 99zl.

Anonimowy
# Napisano: 24 Maj 2014 20:45
Odpowiedz 


mżawka się pisze przez samo ż!!!!
niektórzy myśle mieliby problem z kupnem namiotu i śpiwora nawet w polskim sklepie....

llachu@wp.pl
# Napisano: 1 Cze 2014 12:49
Odpowiedz 


Do gościa 2 pola wyżej, człowieku, idź do Kvickly, kup namiot, rozbij go i zobacz co to jest, a jak nie masz pojęcia o czym piszesz, to nie pisz. Przede wszystkim nie rób z ludzi idiotów i nie sprowadzaj ich do swojego poziomu, bo tu raczej nikt tego nie zrobi. Namiot jest na tyle pakowny i bezpieczny, że warto go kupić, w wolnej chwili go rozłożę i zrobię zdjęcia, specjalnie pojechałem go kupić. Nie wiem, czy jesteś w Polsce i sprawdzasz pogodę na google, czy czymś podobnym, ale jeśli dmi.dk przekłamuje to co mam mówić o prognozie z google? Wiało strasznie we wtorek i środę, wiatr do 20 m/s w Hamer Odde, 16 m/s w Ronne, fale na wschód od Nexo ponad 3m miały. Jantar odwołano. Z miłą chęcią się z Tobą spotkam w celu wymiany spostrzeżeń na temat wyspy. Pozdrawiam. PS. obecnie mój termometr rtęciowy pokazuje 22 stopnie. Jest powieszony na zewnątrz w cieniu. Zero opadów, rano zaś ostra jakby mgła była, bardzo przypominała dym

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej