Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Bornholm.modos.pl zmienia nazwę na BORNHOLM-OK.pl
Autor Wiadomość
AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 21 Wrz 2020 10:51 | Edytowany przez: AdminForum
Odpowiedz 


Nowy adres strony dla serwisu internetowego o Bornholmie. Zmiana adresu z - www. bornholm. modos. pl - na www.bornholm-ok.pl

Zachęcamy do zapoznania się z nową odsłoną strony internetowej. Zmiana adresu to też nowa wersja strony. W najbliższych dniach aktualizacja treści i informacji na stronie.

Ważniejsze zmiany: nowy formularz rezerwacji biletów promowych na Bornholm - aktualne ceny i terminy rejsów. Oferty noclegowe i pobyt na Bornholmie.

Forum dalej zachowuje swój wygląd i funkcjonalność.

Nowa strona to BORNHOLM-OK.pl

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Antree
# Napisano: 26 Wrz 2020 20:02
Odpowiedz 


Akurat przeskoczyła mi wersja bo planuję wakacje na Bornholmie w przyszłym roku i nie wiedziałem co jest grane teraz już wszystko jasne. Dobra robota, gratulacje. Najlepsza strona o Bornholmie w polskim internecie Dużo ciekawych i oryginalnych informacji. Dzięki, że robicie dobrą robotę :_)

Anonimowy
# Napisano: 4 Lis 2020 16:06
Odpowiedz 


Poleciał link do znajomych super strona, od lat z wami

Krakus
# Napisano: 29 Mar 2022 15:10
Odpowiedz 


Dawno mnie tu nie było. Gratuluję nowej strony. Jak zwykle jesteście najlepsi Inni, zrzynają od was aż miło. Współczuje, ale na trolowanie nic się nie poradzi. Powodzenia

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej