Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Rowery - wypożyczalnie
Autor Wiadomość
krzysztof_75
Użytkownik
# Napisano: 12 Sier 2006 14:20
Odpowiedz 


czy jest możliwość wypożyczenia rowerów na 10 dni jakie są z tym związane opłaty,bo w cennikach wyszczególnione są tylko taryfy od 1-go do 7 dni.czy wymagane są jakieś gwarancje(np.zastaw za rower itp).

Adam
# Napisano: 18 Sier 2006 17:55
Odpowiedz 


Wypożyczaliśmy rowery w Nexo i Balce. W żadnej z tych wypożyczalni nie chcieli zastawu za rower.
W Nexo po wypożyczeniu na 7 dni przedłużaliśmy o kolejne 2 dni za dopłatą.
W Balce w momencie przedłużenia o dwa dni okazało się że właścicielka przedłużyła nam za darmo.

Polecam wypożyczalnie w Balce, spory wybór rowerów (znacznie lepsza wypożyczalnia niż w Nexo) i jak widać od czasu do czasu można coś dostać gratis.

Anonimowy
# Napisano: 21 Sier 2006 22:32
Odpowiedz 


Tylko jedna uwaga! Ja tam zaufanie do swojego roweru , w wypozyczalniach warto jednak wziac cos z MTB a nie model szosowy lub treckingowy z kiepskimi oponami bez bieznika...Gorek duzo nie ma ale milej miec zapas przerzutek a nie meczyc sie na 3 biegach.Powodzenia .M

margielm
# Napisano: 16 Lip 2010 12:51
Odpowiedz 


Witam,
Wybieram się z żoną na bornholm w weekend w najbliższym tygodniu. Rowerów nie bierzemy tylko chcemy je wynając na miejscu. Czy wypożyczalnia daje do rowerów jakieś zamknięcia czy mamy je wziąć ze sobą? Zastanawiam się również czy rowery w wypożyczalniach mają siodełka (tak żeby zamontować sakwy), a może nawet dają całe sakwy?

dzięki serdeczne za pomoc.

lolek
Użytkownik
# Napisano: 17 Lip 2010 07:23
Odpowiedz 


w rowerach są zamknięcia dzięki którym można "zablokować" tylne koło, a z siodełkami na sakwy to nie wiem o co chodzi, można takie wózki na dzieci wypożyczyć i tam bagaże wieźć

PetrusM
Użytkownik
# Napisano: 6 Maj 2012 13:56
Odpowiedz 


Orientuje się ktoś jaki jest koszt wypożyczenia roweru na tydzień w Balce lub w Nexo? Da się gdzieś zyskać jakąś zniżkę gdy weźmie się 2-3 rowery? Rowery są kompletnie wyposażone (oświetlenie, kłódka) czy trzeba mieć coś ze sobą? Z góry dzięki za odpowiedź

Łukasz
# Napisano: 6 Maj 2012 18:00
Odpowiedz 


około 50 koron w nexo za dzień, rowerów jest sporo, można wybrać, zniżek to raczej tu nie ma, niektóre posiadają oświetlenie, a kłódka to w rowerach miejskich to tzw. blokada tylnego koła, proponuję mimo wszystko mieć jakiś łańcuch na rower i oświetlenie.

Anonimowy
# Napisano: 12 Cze 2012 01:38
Odpowiedz 


Przed wypłynięciem dzwoniliśmy do wypożyczalni w Nexo i podali nam cenę 65koron za dzień za rower. Na miejscu po wypożyczeniu 4 rowerów na 3 dni pan poprosił o 525 koron :P Za przyczepkę poprosił 150koron.
Zabezpieczenie to, jak wyżej- blokada tylnego kola (przez cały pobyt nikt z nas tego nie używał).
Rowery można wybierać do woli. Większość ma hamulec tzw nożny. Niektóre rowery maja koszyki na przedzie, za które nic się nie płaci dodatkowo
Nie należy się przejmować godzinami zamknięcia wypożyczalni. W sobotę pracuje do 13tej chyba. Bez problemu można oddać rowery później- trzeba je odstawić pod wypożyczalnię, zamknąć blokadę tylnego koła i wrzucić kluczyk do skrzynki

Anonimowy
# Napisano: 16 Lip 2012 13:02
Odpowiedz 


czy w tej wypożyczalni były też skutery?? lub motocykle?? czy tam w ogóle można wypożyczyć tego typu pojazd????

Anonimowy
# Napisano: 16 Lip 2012 18:13
Odpowiedz 


Byłem z 5-letnim synem na jednodniowej wyprawie na Bornholm w piątek 13 lipca 2012 r. Wypożyczyliśmy rower w wypożyczalni (http://www.ap-cykler.dk) w Nexo za 65 koron za dzień - nie wypożyczają na godziny, wiec zostaje tylko wypożyczyć na jeden dzień. Rower był z krzesełkiem dla dziecka - zależało mi, aby jak najwięcej przejechać i zobaczyć. Na rowerze dało się jechać, ale generalnie był już mocno zużyty, krzesełko było źle zamontowane, pasów nie dało się dostosować dla wzrostu dziecka. Sądziłem, że rowery będą lepiej utrzymane. Jazda na nim początkowo budziła we mnie strach o bezpieczeństwo. Może w innych wypożyczalniach jest większy i lepszy wybór.

Anonimowy
# Napisano: 7 Sier 2012 19:24
Odpowiedz 


podpowiedzcie mi wybieram się w niedzielę do nexo czy w tym dniu wypożyczalnie są czynne ?

beatka
Użytkownik
# Napisano: 23 Cze 2014 00:05
Odpowiedz 


Witam, czy ktoś z Was wypożyczał na Bornholmie rowery, przyczepkę dla dziecka lub przyczepkę na bagaż? Ewentualnie korzystał z opcji przewozu bagaży przez wypożyczalnie? Czy takie udogodnienia znajdziemy bez problemu w wypożyczalniach Nexo? (żeby nie było sytuacji, że owszem w ofercie wypożyczalni coś takiego jest, ale akurat zabrakło) Jeśli ktoś może jakiś konkretny punkt polecić to będę wdzięczna

Anonimowy
# Napisano: 23 Cze 2014 12:05
Odpowiedz 


Proponuję zadzwonić i zarezerwować, będzie pewność, iż sprzęt będzie czekał. Największa wypozyczalnia jest w Balce, ale to kilka km od Nexo. Rowery miejsce od 65 DKK za dobę są, czym dłużej, tym taniej. Sprzęt z Balki zasadniczo sprawny i w miarę nowy. Nie wiem jak jest w Nexo.

motyl
# Napisano: 19 Sier 2014 13:21
Odpowiedz 


Tydzień temu wypożyczaliśmy 4 rowery w Nexo - na tydzień. Generalnie nie było co wziąć. W dwóch wypozyczalniach same szroty. W trzeciej coś się wybrało ale tylko jeden miał bagażnik, a my wszyscy z placakami. Następnego dnia jeden z rowerów się zepsuł- urwał się łańcuch. Byliśmy wtedy w Allienge, więc na jeden dzień wypożyczenie innego roweru a ten do naprawy, któa kosztowała 100 koron. Może ktoś ma lepsze doświadczenia? My nastepnym razem bierzemy swoje rowery.

Anonimowy
# Napisano: 19 Sier 2014 14:32
Odpowiedz 


Ja zawsze zabieram swoj rower i przyczepke na graty.i niemam problemu..zeczywiscie wiekszosc rowerow na wypozyczalniach to szroty.o ktore generalnie nikt niedba.Jezdzac na tych szrotach to jest zawsze kolejna atrakcja..

Jasiu
# Napisano: 13 Mar 2018 00:05
Odpowiedz 


Witam,

Może znajdzie się ktoś i podpowie gdzie w okolicach Alinge można wypożyczyć rower ?? Sprawdzałem w necie ale coś tam jest z tym, że ceny inne niż podane są na stronie.

Wojti
Użytkownik
# Napisano: 31 Lip 2018 09:39 | Edytowany przez: Wojti
Odpowiedz 


W Alinge jest wypożyczalnia rowerów w samym centrum. Wybór w miarę. Dla przeciętnego rowerzysty coś się znajdzie.
Nordbornholms Cykelforretning
http://nbhc.dk/priser/privat

NC

Ceny 80 DDK/dzień - 300 DDK/5 dni.

Można też wynająć rower po północnej stronie wyspy dodatkowo na Campingach:
http://www.sandkaas-camping.dk/
Ceny troszkę wyższe ale rowery nowe, tyle, że nie ma górskich tylko 3-biegowe.

i
http://lyngholt-camping.pl/
Tu również dobre rowery. I jest osoba z obsługi campingu, która rozmawia po polsku. (Chyba dlatego witryna po polsku )

Ogólnie obydwa Campingi są na wysokim poziomie i godne polecenia.

Zuza
# Napisano: 20 Wrz 2018 09:54
Odpowiedz 


Potwierdzam. Na tym campingu wypożyczaliśmy rowery. 2 ładne niebieskie dla Pań

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej