Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Prom na Bornholm
<< . 1 . 2 .
Autor Wiadomość
Anonimowy
# Napisano: 25 Kwi 2011 15:51
Odpowiedz 


czy ktoś może wie, jak wygląda sprawa zabrania malej kuchenki turystycznej (gazowej) na pokład promu, czy jest to jakiś kłopot?

Anonimowy
# Napisano: 27 Kwi 2011 20:13
Odpowiedz 


ja miałem przy sobie widoczną kuchenkę gazową przy plecaku plus 3 kartusze (tak to się chyba nazywa) po 190 gram też bardzo dobrze widoczne (nawet obsługa Jantara pytała się mnie, po co mi aż 3) i nikt nie miał nic przeciwko.

Michoos
Użytkownik
# Napisano: 4 Maj 2011 11:20
Odpowiedz 


Jedna sprawa nie daje mi spokoju.
Rezerwując bilet na prom z autem wystarczy wybrac opcję samochód +5 osób czy trezba wybierac auto i dodatkowo bilety na osobę?
Czy podana cena ponad 900 zł jest w jedną czy 2 strony?

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 4 Maj 2011 11:44
Odpowiedz 


Napisał(a): Michoos
Rezerwując bilet na prom z autem wystarczy wybrac opcję samochód +5 osób

Tak, to jest rodzaj biletu. Wybierasz 1 przy tym rodzaju biletu jeśli zamierzasz płynąć z samochodem i maks. 5 osobami.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Michoos
Użytkownik
# Napisano: 4 Maj 2011 11:45
Odpowiedz 


Napisał(a): AdminForum
Wybierasz 1 przy tym rodzaju biletu jeśli zamierzasz płynąć z samochodem i maks. 5 osobami.

Czy cena podana jest w 2 strony czy 1?
Czy zawiera kajutę czy trezba dopłacić? Chcę jechać z rocznym dzieckiem.

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 4 Maj 2011 16:30 | Edytowany przez: AdminForum
Odpowiedz 


Napisz która opcja Cię dokładnie interesuje - https://bornholm-ok.pl/rejsy-na-bornholm.html

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Anonimowy
# Napisano: 9 Maj 2011 18:09
Odpowiedz 


Świnoujście przez Ystad samochodem

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 11 Maj 2011 14:26 | Edytowany przez: AdminForum
Odpowiedz 


Rejs na trasie Świnoujście - Ystad - Ronne - Ystad - Świnoujście
wypłynięcie ze Świnoujścia o 22:30
powrót z Ystad o 14:00

Koszt przejazdu samochodem osobowym do 2 m wysokości z maks. 5 osobami to koszt ok. 1900 zł w obie strony, cena ta obowiązuje do 15.05, po tym terminie ceny biletów wzrosną i koszt przejazdu wyniesie ok. 2200 zł - jest to łączna cena przejazdu w obie strony na obydwa promy (w Ystad należy się przesiąść na prom do Ronne).

PS
Lub rejs z Sassnitz.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Anonimowy
# Napisano: 14 Maj 2011 21:31
Odpowiedz 


Chyba lepszą opcją jest płynięcie z Niemiec (Sassnitz). Jeżeli dobrze wybierzesz terminy to bilet na samochód + 5 osób (bilet zniżkowy) wyniesie około 1.000 zł. Poza tym płynie się tylko 3,5 godziny. Moim zdaniem lepsza opcja.

Anonim
# Napisano: 25 Maj 2011 12:50
Odpowiedz 


Ja również polecam trasę przez Sassnitz. Dogodny dojazd niemieckimi autostradami i płynie się szybko i wygodnie i co najważniejsze taniej

mick78
Użytkownik
# Napisano: 27 Maj 2011 00:21
Odpowiedz 


Uważam że Sassnitz to najlepsza opcja. Mały minus to wypłynięcie powrotne z Ronne 7.30 rano, szkoda tego urlopowego dnia... ale
warto zobaczyć klify kredowe w okolicy Sassnitz
http://www.niemcy-turystyka.pl/PLK/kultura_sztuka/zabytki_tlsight-id1199-fstadt_sight _allgemein.htm

zabiegowy
Użytkownik
# Napisano: 25 Cze 2011 13:22
Odpowiedz 


mam takie pytanie, czy ktoś się orientuje czy pływają statki z darłowa na bornholm. i jak to ogólnie wygląda z rezerwacją, czy trzeba już teraz na początek lipca rezerwować bilety, czy można kupić w dniu odpłynięcia?

TomekL
Użytkownik
# Napisano: 25 Cze 2011 17:22
Odpowiedz 


Jeszce nie pływają, ale będą pływały od 7 lipca. Do ubiegłego roku , kiedy pływała Lady Assa nie było problemów z kupnem biletu w dniu rejsu ani w Darłowie, ani w Nexo. Od tego sezonu bedzie pływał katamaran trochę mniej pojemny od Lady więc być może zdarzać się będą komplety. Na Twoim miejscu dowiedział sie czy rezerwacja jest niezbędna. Udanych wakacji !

gosc
# Napisano: 3 Lip 2011 12:49
Odpowiedz 


Płynęłam Jantarem w czerwcu. W tamtą stronę - istny horror. Choroba morska połowy pełnego do granic katamaranu! Do tego zimno, wlewająca się w tych strasznych falach woda górą na wszystkich, którzy chcieli spokojnie wymiotować na zewnątrz Obsługa genialna, cierpliwie wymieniająca woreczki zapełnione na czyste, ale cóż z tego, skoro takiej masy ludzi w tym stanie poza woreczkami inaczej nie mogli pomóc!. Ludzie leżący na ziemi gdzie popadnie i wymiotujący, zmarznięci, w drgawkach, osłabieni, po prostu ciężko chorzy przez te kilka godzin ... Horror! W drodze powrotnej już bez fal, więc przyjemnie, ale jakoś nie mogłam się przekonać, że można ot tak po prostu zamawiać kawki, obiadki, deserki... Wszędzie widziałam te woreczki ... Zwłaszcza rodzinom z dziećmi proponuję dostać się do Sassnitz. Przecież jak was dopadnie choroba - kto będzie miał siłę zająć się dzieckiem?

MonaB
# Napisano: 5 Lip 2011 09:00
Odpowiedz 


Napisał(a): mick78
Uważam że Sassnitz to najlepsza opcja. Mały minus to wypłynięcie powrotne z Ronne 7.30 rano, szkoda tego urlopowego dnia...

W piątki odpływa o 23:00 albo 23:15. Tak sobie wycyrklowałam właśnie rezerwację na sierpień ,żeby mieć cały dzień, w spokoju się spakować, wpaść do Gudhjem rogeri .

Anonimowy
# Napisano: 30 Lip 2013 14:26
Odpowiedz 


Nigdy wiecej nie popłynę na Borholm katamaranem Jantar. Wdrodze powrotnej wymiotowałem 7 razy. Po powrocie przez tydzień miałem nieżyt żoładka. Nadmieniam, że nigdy nie miałem wcześnej problemów z pływaniem na statkach i jachtach. Nie mam choroby morkiej. Jednak katamaran Jantar na bocznej fali kołysze się w aki sposób, że z widać niebo, a raz wodę. Na moje jakieś 120 topni. Tego nie wytrzyma niejeden wilk morski. Zwykły ( jednokadłubowy statek przy bocznej fali poprstu się unosi i opada. Płozy katamaranu unosza się i opadaja aprzemiennie, stąd takie ujanie. Taie stateczki pływaja po Moławie w Gdańsku na Westerplatte. Pływaja kaałami, a nie na otwartym morzu. To jakaś porażka. Wynika to prawdopodobnie z ekonomii.katamaran szeroki, wiecejzaładuje, mało pali paliwa. Do czasu!!!!!! Do czasu pierwszej tragedii. 90% pasżerów żygało. Smród nie do opisania. Moja zona chciała jak najszybciej umrzeć. kiedy nie masz czym, żyganie strasznie boli. Posumowując, Borholm jest piękną wyspą, ale trudy podrózy całkowicie odbierają możliwość jej zwiedzania. Objazd autokarem p wyspie był katastrofalny po wczesniejszej 5-cio godinnej przeprawie łupinką przez Bałtyk. Pomimo, że rejs na wyspę odbywał się przy względnie spokojnym morzu.
Ogólnie porażka

Anonimowy
# Napisano: 30 Lip 2013 19:55
Odpowiedz 


Co roku ta sama historia. Ludzie, czytajcie forum i wyciągajcie wnioski, chcecie bezpiecznie dopłynąć na Bornholm - płyńcie z Sassnitz

Łukasz
# Napisano: 31 Lip 2013 00:24
Odpowiedz 


Samobójcy, na promie można kupić tabletki - działają!!! poza tym jak chcesz się dobrze czuć, kup se 100g koniaku, czy whiskey i wypij bez niczego, oszukasz błędnik i nic nie będzie.

<< . 1 . 2 .
Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej