Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Pogoda na Bornholmie
Autor Wiadomość
Kurt Rolson
# Napisano: 19 Kwi 2009 14:14
Odpowiedz 


witam forumowiczow,
moze mi ktos pomoc i odpowiedziec jaka jest pogoda na Bornholmie teraz? wybieramy sie tam za pare dni z malym dzieckiem, no i obawiamy sie czy nie jest jednak zbyt zimno....
wiem ze moge to sprawdzic w internecie, ale chodzi mi o relacje ze tak powiem "live".

Magda29
# Napisano: 19 Kwi 2009 17:59
Odpowiedz 


Wczoraj właśnie z Bornholmu wróciłam, pogoda była słoneczna, ale dość silny i chłodny wiatr wiał...

knysu
Użytkownik
# Napisano: 10 Maj 2011 21:51
Odpowiedz 


witam,
wybieram sie na wyspe w 2 polowie czerwca,czy ktos orientuje sie jaka tam moze byc pogoda o tej porze roku??jakie ubrania zabrac(glownie chodzi mi o dziecko) czy jest szansa na polezenie na plazy???prosze o informacje!!gdzies tam slyszalam,ze czerwiec ma byc deszczowy i mysle o zmianie kierunku urlopu\:-\9

MARIOBIKER
Użytkownik
# Napisano: 24 Maj 2011 10:31
Odpowiedz 


Oto dwa linki z pododą na Bornholmie
http://www.weatheronline.pl/Dania/Bornholm.htm
http://www.zoover.pl/dania/bornholm/gudhjem/pogoda

Łukasz
# Napisano: 25 Maj 2011 10:44
Odpowiedz 


Knysu, byłem na samotnej wycieczce rowerem po wyspie między 17 a 30 kwietnia - pogoda to była taka, że dwie noce w namiocie miałem -6, ale w dzień krótkie spodenki i t-shirt, leżenie na plaży na Dueodde nie sprawiało problemów, w sumie było sporo ludzi, którzy się opalali. Teraz jest o wiele cieplej, rozmawiałem wczoraj z właścicielem campingu w Nexo - temperatura między 25 a 30 stopni, w nocy około 15, do tego od dawna nie padało.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej