Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Ile kasy na 5 dni na Bornholm?
<< . 1 . 2 .
Autor Wiadomość
Łukasz
# Napisano: 15 Maj 2012 20:31


Proszę

Anonimowy
# Napisano: 12 Cze 2012 11:28


Witam.
Ja spotkałem się z darmowym kampingiem (z darmowym węglem drzewnym) w pobliżu Jons Kapel oraz tzw primitiv camping w pobliżu muzeum kopalni granitu równiez na północy za 20 kr.
B.

Agiiiiiiiiiiiii ii
# Napisano: 12 Cze 2012 13:55


to nie jest camping, tylko tanie pole namiotowe, które nie ma nic wspólnego z campingiem Byłam kiedyś TYLKO 1 noc na polu w pobliżu NEXO, tragedia, chyba nr 5, daleko do łazienek, jakieś 800m przez pole, w samym lesie, zero wody i prądu

Anonimowy
# Napisano: 13 Cze 2012 09:14


lady_yris
witam czy mogłabym prosić o jakiś kontakt mailowy? myślę o kilkudniowym wypadzie na bornholm i miałabym kilka szczegółowych pytań. pozdrawiam

Łukasz
# Napisano: 13 Cze 2012 13:59


podaj swojego maila, a odpiszę.

Anonimowy
# Napisano: 22 Cze 2012 21:58


Jedziemy na tydzień czy taniej wyjdzie wynająć domek na 5 osób czy namiot?

kuba
# Napisano: 25 Cze 2012 08:28


Witam
Wybieramy sie z żoną z rowerami w koło wyspy od 30.06 do 07.07. Zakładaliśmy noclegi w namiocie ale pogoda nie jest zachęcająca więc proszę podajcie jakieś adresy może prywatnych kwater takich których nie ma w ogłoszeniach na stronach int. oczywiście w przystepnych cenach .
Kuba

Anonimowy
# Napisano: 27 Cze 2012 10:39


mozna wynajac w Polsce i dojezdzac po prostu na wyspę.

Iwona
# Napisano: 7 Lip 2012 17:58


Myślę o 5-6 dniowym wyjeździe rowerowym po Bornholmie. Chę jechać z 9 letnim synem. Myślałam żeby wziąć swoje rowery ale tam wypożyczyć przyczepkę na bagaże. Czy to jest możliwe w każdej wypożyczalni rowerów i ile kosztuje? Chcielibyśmy objechać wyspę więc spać codziennie gdzie indziej. Nie chcę brać namiotu ale i tak spać na kempingach. Czy wie ktoś czy trzeba wszystko zgóry rezerwować czy znajdzie się miejsce " z marszu" i czy można dostać miejsce noclegowe z pościelą?
Jeśli ktoś może podpowiedzieć to będę wdzięczna.

Anonimowy
# Napisano: 10 Lip 2012 00:03


iwona moge sie podłaczyć mam też zamiar uderzyć na Born..... z córka 11 lat i na rowery ,namiot tryb eko może skosolidujemy siły

Anonimowy
# Napisano: 10 Lip 2012 00:07


Iwona nr 501735585

Anonimowy
# Napisano: 16 Lip 2012 15:04


A kiedy planujecie jechac?
Ja z synem - 12 lat, planuje od 12 do 18 sierpnia.

--

Iwona,

Kiedy dokładnie się wybierasz?
Ja chce z synem sama jechac. tez na rowery, tez co dnia spac gdziendziej.

Moze warto pojechac razem?

pozdrawiam,
Ania

szary
# Napisano: 19 Lip 2012 23:16


nie kupujcie KORON karta płatnicza wystarczy, za lody podobno można płacić złotówkami lub euro, potem tylko problem z wydaniem zakupionych koron. Ja w restauracjach płaciłem kartą jeden lód to około 30 koron w budce - polecam na 32% śmietanie wcale nie topnieją jak nasze

HAnia
# Napisano: 2 Sier 2012 13:29


Właśnie się wybieram. Jedziemy z koleżanką pod namiot z rowerkami. Za chwilę pakujemy się do pociągu. Koerunek Kołobrzeg. Odezwę się po powrocie. życzcie mi POGODY, żeby nie padało.

Łukasz.
# Napisano: 6 Sier 2012 16:40


Przeliczenie na dzień dzisiejszy płatności kartą płatniczą w mBanku - 0.58 gr za 1 DKK - tyle mi pobrało z konta robiąc zakupy w Netto. Jakby ktoś miał szersze pytania, służę pomocą.

Anonimowy
# Napisano: 7 Sier 2012 11:31


Witam!
Wrócilem, widzałem, doświadczyłem, ceny nie oszukujmy się jak dla nas wysokie! wszystko trzeba liczyć x2 a nawet x3 w stosunku do polskich cen, ale mimo wszystko warto nie samym chlebem człowiek żyje
Zen

marianna
# Napisano: 29 Lis 2012 14:41


lady_yris
witaj,
czytam, czytam, bo z koleżankami w 2013 wybieramy sie na kobiecy trekking rowerowy po Bornholmie i Christiano.Rowerowa włoczega , natura, zdjecia, malowanie.
czy moge do Ciebie jeszcze napisac z róznymi pytaniami?

Pozdrawiam i szczerze zazdroszcze pracy tam i mieszkania, a .......może Ciebie juz tam nie ma? Nie, nie wierzew szczescie.
M.

<< . 1 . 2 .
Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej