Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Szukam chętnych na wyjazd
Autor Wiadomość
janina
# Napisano: 5 Cze 2010 19:08
Odpowiedz 


Wybieram się na Bornholm 21 sierpnia i szukam osób które mają podobne plany.(wyprawa rowerowa, spanie w namiotach)

gregor7611
Użytkownik
# Napisano: 7 Cze 2010 20:32
Odpowiedz 


Ja też jadę w tym dniu ze Świnoujścia na cały tydzień. Tylko mamy wynajety domek !!! W pobliżu Roenne

szyszka
# Napisano: 8 Cze 2010 13:02
Odpowiedz 


gregor7611
janina czysto i klarownie podała, że spanie w namiotach Tutaj doczytasz dogłębniej co to jest namiot - http://pl.wikipedia.org/wiki/Namiot

szyszka

gregor7611
Użytkownik
# Napisano: 8 Cze 2010 21:21
Odpowiedz 


szyszka !!!!
Ale janina szuka osób które maja podobne plany w tym czasie !!! Dogłębniej chyba się nie pomyliłem ??

janina
# Napisano: 14 Cze 2010 09:17
Odpowiedz 


Nie przypuszczałam że ktoś się zainteresuje, mam nadzieje, że ten wyjazd wypali, pozdrawiam

na forum będę mogła się zalogować dziś dopiero po 22 drugiej

Agar
Użytkownik
# Napisano: 14 Cze 2010 19:52
Odpowiedz 


Jakby co, to ja też jadę z rodzinką 21.08. na tydzień z Sassnitz i mamy apartament w Sandkas na północy. Więc jest już nas coraz więcej...

janina
# Napisano: 14 Cze 2010 22:22
Odpowiedz 


Było by super ale ja chyba wyjazd będę musiała przesunąć na 7 sierpnia ze względu na ważne wydarzenia w rodzinie

magb2
Użytkownik
# Napisano: 20 Cze 2010 20:40
Odpowiedz 


Witam! a kto wypływa 19.07 z Kołobrzegu? również rowery i namiot.

Anonimowy
# Napisano: 20 Cze 2010 21:14
Odpowiedz 


Witam

Szukam chetnych na wyjazd 16sierpnia na rowery pod namiot. Wybieram sie z chłopakiem ale nie wiemy jak sie przygotować. Myślimy o 2, 3 dniach.Prosze o informacje gdzie najlepiej przenocować, gdzie jechać i czy nie rezerwujac nic wczesniej mozna sie wybierać

wanilka1307
Użytkownik
# Napisano: 16 Lip 2010 11:00
Odpowiedz 


Witam, ja również chciałabym w sierpniu odwiedzić Bałtycki Eden, jakim jest Bornholm, zabrać ze sobą rower.
Ja proponuję udać się do Ronne (o wiele tańsze bilety - studencki: 145 zł [255 DKK ] w obie strony, + przewóz roweru 29 zł [50DKK]) dnia 21 sierpnia na ok. tydzień czasu i wrócic do Polski 28 sierpnia.
na wyspie chciałabym spać pod namiotem, tak żeby studencka kieszeń nie ucierpiała^^ podobno do dyspozycji odwiedzających są istniejące przy farmach pola namiotowe - kosztują grosze (15 DKK za noc) jednak nalezy się pogodzić z ich prawdziwie spartańskim standardem.

prosze o kontakt: 11256152
Agata

"Kiedy półwysep skandynawski był już gotowy, Panu Bogu została jeszcze garść najlepszych rzeczy, jakie można zobaczyc na dalekiej północy. Wrzucił to wszystko do Bałtyku a z jego fali wyłoniła się wyspa Bornholm"

lemozloc
Użytkownik
# Napisano: 18 Lip 2010 21:54
Odpowiedz 


Wyjeżdżamy w 2 pary 14. sierpnia ze Świnoujścia na tydzień, mamy kwaterę agroturystyczną k/Nylars, zabieramy rowery i mamy plany zwiedzić całą wyspę - codziennie w inne miejsce oraz objechać jednego dnia wyspę dookoła. Oy tylko pogoda dopisała. Zapraszamy!

fifip1
Użytkownik
# Napisano: 21 Lip 2010 11:39 | Edytowany przez: fifip1
Odpowiedz 


witam. w dzień calą wyspe?? matko . wróciłem w week. objazdówka samochodem bo żona w ciąży a i tak wyjazdy z nexoo do sandving i spacer cyplem byly meczące bo upały straszne. wspolczulismy choc i zazdrościliśmy rowerzystom. milego wypoczynku bo wyspa cudo. a jak by sie ktoś na plaże do duodde wybierał to poponuje następny wjazd za dogowskazem duodde jadąc z ronne do nexo. krótsze dojście na plażę i o wiele ciszejpozdrawiam

Ano
# Napisano: 21 Lip 2010 12:15
Odpowiedz 


fifip1
Wysil się następnym razem i pisz bez błędów bo oczy bolą jak się to czyta...

Gren
Użytkownik
# Napisano: 2 Sier 2010 11:12
Odpowiedz 


Chętnie dołączę do wyprawy na Bornholm, najlepiej w okresie 7 -15.08.10. Grzegorz

Anonimowy
# Napisano: 19 Sier 2010 09:13
Odpowiedz 


ja jadę z chłopakiem 21-29 sierpnia pod namiot ze Świnoujścia promem na wyprawę rowerową
- iw

Bility
Użytkownik
# Napisano: 23 Sier 2010 08:22
Odpowiedz 


Witam! a kto wypływa 19.07 z Kołobrzegu? również rowery i namiot.

szy
Użytkownik
# Napisano: 23 Sier 2010 10:31
Odpowiedz 


Pewnie wielu, tylko ze względu ramy czasowe, większość jeszcze
o tym nie wie ;] :]

Szy.

Anonimowy
# Napisano: 14 Kwi 2012 19:25
Odpowiedz 


hetna dziewczyna na wyjazd do kołobrzegu 19.07.do 29.07 mam 28 l szukam dziewczyny w wieku od 18 do 35l wszystko opłacone nr tel 783 767 638

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej