Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Na Borholm bez rezerwacji noclegu
Autor Wiadomość
karoltv
# Napisano: 2 Sier 2010 18:27
Odpowiedz 


Czy warto sie wybrac od 14 sierpnia 2010 na tydzien w ciemno bez rezerwacji noclegu. Wybieram sie samochodem wiec miejsca moge poszukac wszedzie, a nie wierze, ze wszystkie noclegii znajduja sie w internecie. Forumowicze pisza, ze lepiej nie ryzykowac. nie chodzi mi o campingi, tylko najlepiej pokoj goscinny, domek, apartamen. jade z dzieckiem 3 lata i z zona. znajdę cos w rozsadnej cenie?

Magda32
# Napisano: 2 Sier 2010 18:36
Odpowiedz 


Nie znajdziesz! Na Bornholmie nie ma tak jak w nadmorskich czy górskich miejscowościach w Polsce, że właściciele kwater sami "łapią" chętnych na pokoje. Nie ma szans na nocleg bez rezerwacji - chyba, że z własnym namiotem.

karoltv
# Napisano: 2 Sier 2010 18:45
Odpowiedz 


az mi sie nie chce wierzyc. Ale bardzo dziekuje i postaram sobie czego milego poszukac. wertuje juz od 2 dni i wyglada na to, ze nie bedzie tak latwo jak mi sie wydawalo. namiot odpada - mlody jeszcze nie sprawdzony w takich warunkach Dzikei Magda32

Magda32
# Napisano: 2 Sier 2010 18:48
Odpowiedz 


Ja robiłam rezerwację w styczniu, a wyjeżdżam 14.08. Na prom udało mi się kupić bilet w połowie ceny w ofercie specjalnej a z obiektów noclegowych mogłam wybierać i przebierać

karoltv
# Napisano: 2 Sier 2010 18:52
Odpowiedz 


a dokąd jedziesz jeśli moge spytać? moze jakis adresik i cena? - z ciekawosci pytam, bo chyba bede musial odlozyc wyjazd na pozniejszy termin

karoltv
# Napisano: 2 Sier 2010 18:55
Odpowiedz 


Magda32
a tak sie napalilem na tą wyspe pomóżcie kochani

magda32
# Napisano: 2 Sier 2010 19:27
Odpowiedz 


nie pomożemy! mogłeś pomyśleć o tym w styczniu. Teraz to jest duńska musztard po objedzie. powodzenia szukaj sobie

karoltv
# Napisano: 2 Sier 2010 19:29
Odpowiedz 


hm! a juz myslalem, ze troszke lepiej zostane potraktowany na tak wspaniałym forum. Uciekam więc. Dziekuje za pomoc wszystkim chyba pojade do Powidza itam sie zaszyje.

janussz
# Napisano: 2 Sier 2010 19:58
Odpowiedz 


Zdarza się karol. nie poddawaj się, może ktoś inny Ci pomoże. Ja generalnie zawsze pod namiot, więc też Ci nie pomogę.

Anonimowy
# Napisano: 2 Sier 2010 20:29
Odpowiedz 


Nieprawda, że teraz nie można już znaleźć noclegu na sierpień. Ale trzeba też zwracać uwagę na termin wyjazdu, bo różnice w cenach noclegów są b. duże. Też nie chciało mi się wierzyć, ale w terminie 14.08.-21.08. niektóre noclegi są prawie dwa razy droższe niż niż od 21.08.-28.08. Ja załatwiałam pod koniec czerwca i znalazłam apartament w Sandkas w korzystnej cenie, z widokiem na morze, ale od 21.08, bo to jest już uznawane na Bornholmie jako "po sezonie". Pozdrawiam

gregor7611
Użytkownik
# Napisano: 2 Sier 2010 22:19
Odpowiedz 


Potwierdzam to co pisze Magda !!!
Ja też robiłem rezerwację w styczniu i opłaciłem częściowo w lutym. Reszta 6 tygodni przed przyjazdem. Wyjeżdzamy 21 sierpnia a wracamy tydzień póżniej. Piękny domek z ogrodem w Nyker. Drugi raz i za przystępną cenę.
Pozdrawiam

HHD
Użytkownik
# Napisano: 20 Sier 2019 16:10
Odpowiedz 


Bardzo duzy wybor ofert noclegow na Bornholmie

Anonimowy
# Napisano: 22 Lip 2022 15:54
Odpowiedz 


Czy problem z miejscem jest też na campingach, jeśli jadę z własnym namiotem?

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 27 Lip 2022 11:20
Odpowiedz 


Anonimowy
Nie powinno być problemu.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej