Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Tanie pola namiotowe nr 2
<< . 1 . 2 .
Autor Wiadomość
kkasiczekk
Użytkownik
# Napisano: 27 Lip 2011 09:03
Odpowiedz 


Ani on Ochojska, ani Matka Teresa z Kalkuty - tak wiem, ale w wypowiedziach Bornholmki wynika, że ludzie mieszkający na wyspie to anioły, nie używający wulgaryzmów, życzliwi... itd. A jednak nie są tacy wspaniałomyślni, jak widać...

Bornholmka twierdzi, że nie musi grodzić domu, może zostawić zabawki przed domem, itd. Tak to prawda, bo przechadzając się ulicami ( ja akurat jestem w Ronne) widać to właśnie. Zamiast paskudnych bram, piękne kwiaty, kamienie poukładane na zadbanym trawniku.
Tylko pamiętajmy, że jest to wyspa i poza sezonem nie ma tu żywej duszy (oprócz mieszkańców oczywiście) , żeby coś ukraść to trzeba mieć to gdzie schować, a gdzie schowasz coś skradzionego na wyspie, która jest otoczona z każdej strony Morzem?? Wnioskuje, że po prostu ludzie tutaj mieszkający mają tego świadomość i dlatego nie ryzykują, ale w innych okolicznościach na pewno byłoby inaczej i przestępczość by wzrosła, dlatego nie przedstawiajmy bornholmczyków jako niewiadomo jakich życzliwych ludzi, kochanych itd, bo oni po prostu są tacy sami jak wszędzie, oczywiście zdarzają się ludzie mili, życzliwi, pomocni, ale tacy ludzie mieszkają też również w Szczecinie, Poznaniu, czy w Warszawie!!

Ty rozumiesz reakcję Bornholmki, a ja w pewnym sensie potrafię zrozumieć reakcję zabiegowego. Był on pewny, że znajdzie miejsce na noc, a tu niespodzianka niemiła z resztą.! Dlatego widzimy sami, że ludzie na Bornholmie są tacy sami jak wszędzie. Nie ma ideaałów.!

Zgadzam się, że Bornholm to piękna wyspa pod względem przyrodniczym. Jest tu na pewno co zobaczyć, ja niestety nie mam okazji zwiedzania jej bo jestem w pracy
A pracuje mi się dobrze tutaj, czasami wczasowicze bywają strasznie marudni i nawet nieprzyjemni. Już chciałabym do domuu.! Już odliczam dni do powrotu a wracam 10 września

Tak poza tym to domam jeszcze fakt, że w miejscu, gdzie ja pracuję na pewno nie miałaby miejsce sytuacja, że właściciel campingu odmówi komuś rozbicia namiotu. Można przyjechać o każdej porze, nawet w nocy, rozstawić namiot, a rano przyjść do właściciela i załatwić formalności

MonaB
Użytkownik
# Napisano: 27 Lip 2011 09:47
Odpowiedz 


Już nie wnikam w ten temat.


Nie masz okazji zwiedzania? Masz jakieś wolne dni? Wiem, że jesteś w pracy, ale zazdroszczę Ci tak długiego pobytu na wyspie.

Napisał(a): kkasiczekk
dlatego nie przedstawiajmy bornholmczyków jako niewiadomo jakich życzliwych ludzi, kochanych itd, bo oni po prostu są tacy sami jak wszędzie


Osobiście trafiałam tylko na życzliwych . Widocznie miałam szczęście .

kkasiczekk
Użytkownik
# Napisano: 27 Lip 2011 11:27
Odpowiedz 


Popieram pomysł zakończenia tematu o właścicielu owego pola namiotowego

Czasami mam wolne niedziele. Wtedy jednak, jeśli świeci słońce idę na plażę. Jak pada deszcz to siedzę w domu. Akurat zawssze zdarzało się tak, że kiedy mam wolny dzień pogoda jest straszna, ani na spacer, ani na rower

Ludzie u których pracuję też są życzliwi, mili i bardzo wyrozumiali

Anonimowy
# Napisano: 27 Lip 2011 13:28
Odpowiedz 


Witam,
w niedzielę rano ja z moim mężem będziemy na Bornholm. Będziemy jezdzic tam 4 dni na rowerach. Mam pytanie- czy musimy się martwić o dosrępność miejsc na polach namiotowych? Czy możemy śmiało jechać w ciemno? Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

MonaB
Użytkownik
# Napisano: 27 Lip 2011 14:43
Odpowiedz 


Napisał(a): Anonimowy
Czy możemy śmiało jechać w ciemno?

Możecie , ja jechałam w zeszłym roku w ciemno i nie było problemu. Pozdrawiam. Daj znać po powrocie jak było

Magda S.
# Napisano: 27 Lip 2011 15:41
Odpowiedz 


Dobra, napiszę To pierwsza nasza taka wycieczka, ale jak będzie ok to później jedziemy do Szwecji. Mam nadzieję, że bedziemy zadowoleni. Myślisz ze 4 dni na miejscu na początek na wystarczą? Pozdrawiam Magda S.

Kathien
# Napisano: 23 Cze 2014 22:24
Odpowiedz 


Przesyłam najnowsze informacje - właśnie jesteśmy na tym polu. Właściciel bardzo miły i pomocny. Pole fajne. Jest grill do użytku namiotowiczow - za drewno nic nie doplacalismy. Cena 25 ddk/os + 20 prysznic. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Jadąc z Rønne do Aakierby jest po lewej stronie tabliczka wskazująca kemping. Dojazd bardzo prosty. Jadąc od Rønne mija się duże Netto czynne do 22 więc można się łatwo zaopatrzyć w co kto potrzebuje. P.S. Właściciele mają bardzo fajnego pieska o imieniu Speedi.

A i właściciel bez roblemu i pola udostępnił nam hasło do wi-fi które dało się złapać w łazience
P.S. Jak mogę wstawić zdjecia?

<< . 1 . 2 .
Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej