Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Bornholm z dzieckiem
Autor Wiadomość
Anonimowy
# Napisano: 17 Lis 2010 18:58
Odpowiedz 


Witam wszystkich i od razu startuję z pytaniami
Marzy mi się wakacyjny tydzień na Bornholmie, będę podróżować jak zawsze sama z 4-letnim synkiem. Najchętniej pojechałabym z namiotem - o ile zdołam spakować się ze wszystkim - żeby minimalizować koszty. I tu już pierwsze pytanie - gdzie najlepiej się zatrzymać? Jaki rejon jest najlepszą bazą wypadową, jakie pole namiotowe najlepiej skomunikowane z resztą wyspy? Mam na myśli np. bliskość przystanku autobusowego, bo autem nie dysponuję. A jak z rowerami? Realne jest wypożyczenie roweru z fotelikiem dla dziecka? Młody dopiero zaczyna kumać, o co chodzi w rowerze, sensownej trasy na pewno jeszcze sam na kółkach nie pokona. Za to jest doświadczony, wytrwałym i entuzjastycznym piechurem - skąd można pieszo dotrzeć do niektórych przynajmniej atrakcji Bornholmu?
Z góry dzięki za wszelką pomoc, pozdrawiam wszystkich,
Tusia

bylin
# Napisano: 18 Lis 2010 15:17
Odpowiedz 


Praktycznie na wszystkie Twoje pytania znajdziesz odpowiedź na tej stronie. Można dodakowo posiłkować się przewodnikiem i mapą. Warto to przejrzeć i jeszcze raz zadać pytania te które pozostaną do zadania. Nie odpowiadałbym wcale, gdyż moje doświadczenia są samochdowo rowerowe i namiotowe. Ale skoro nikt , to ja...

fifip1
Użytkownik
# Napisano: 24 Lis 2010 15:43
Odpowiedz 


hejka. mozna kupic bilet tygodiowy( ok200zl chyba 480 koron). wypozyczenie rowerku na tydz to ok 200zl. jak z dzieckiem to plaza i poludniowa czesc wyspy. ladnie jest na polnocy ale górzyscie bardziej. poludnie w okolicach duodde równinne i piękne( jak wszedzie) . dobrze kupic przewiodnik po bornholmie i zaplanowac trace. ale warunki tan nawet w wc kolo kościołów rotundowych są lepsze niz w polsce w 4 gwaiszdkowym hotelu.
cudo wyspa
pozdrawiam

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej