Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Mapy Bornholmu
Autor Wiadomość
miras
# Napisano: 27 Sty 2011 10:40


Witam wszystkich,

szukam map, planów, wytyczonych tras. Wszystkiego co dotyczy dróg i szlaków na Bornholmie.

Anonimowy
# Napisano: 27 Sty 2011 11:29


Polecam księgarnie z mapami, sklepy internetowe i ampki z tej strony. Chyba, że chcaiłes nas tylko o tym poinformowac - to wtedy życzymy sukcesu.

mostofan1
# Napisano: 27 Sty 2011 19:25


jak przyplyniesz do NEXO w niedalekiej odleglosci jest info turystyczne sa tam mapki w jezyku polskim.A tak na dodatek.... czytaj info z tej strony ucz sie , ta strona jest naprawde przydatna! ja kozystalem z tego forum i dobrze na tym wyszlem bylem w zeszlym roku i bylo OK wty roku jade znow i zgodnie z starym powiedzeniem Ucz sie Jasiu ucz.......hahahah Spoko masz pyt?

miras
# Napisano: 27 Sty 2011 20:46


To, że mapki są na miejscu to już wiem. Muszę mieć je jednak wcześnie. Potrzebne do zaplanowania trasy. Znalazłem kilka, szkicowe i dokładne... Dzięki za info

Anonimowy
# Napisano: 28 Sty 2011 08:43


Nie bardzo widze w czym jest problem ? Przeciez sa dostępne w księgarnich mapy turystyczne, doskonałe do zaplanowania trasy .

Asa
# Napisano: 31 Sty 2011 09:16


Napisał(a): mostofan1
dobrze na tym wyszlem

wyszedłem

mostofan1
# Napisano: 7 Lut 2011 20:58


ASA---ojejku ale straszne co? to takie wazne jak napisane? jak bedziesz umie3rac z glodu to bedziesz patrzec z jakiego garnka jesz? czy bedziesz i z nocnika jesc? pomysl najpierw zanim zaczniesz sie nabijac1 lepiej pomoz czlowiekowi i daj jakas rade na droge!

Anonimowy
# Napisano: 7 Lut 2011 21:59


mostofan 1 - nie ma co się obruszać! Przynajmniej będziesz już pamiętał ja poprawnie powiedzieć lub napisać WYSZEDŁEM lub POSZEDŁEM.
Nawet jak to nie jest powiązane z tematem
Pozdr. Iza

Anonimowy
# Napisano: 8 Lut 2011 09:22


mostofan1
"Ucz sie Jasiu ucz......." i to co nazywają wielokropkiem - .......

STR_Szprycha
Użytkownik
# Napisano: 4 Maj 2011 19:43


najlepszą mapę 1:45000, sprzedaje w Polsce galileos.pl (10zł) Lepszej nie znalazłem nawet na samym Bornholmie

szy
Użytkownik
# Napisano: 5 Maj 2011 17:14


Tak jest, też się podpiszę pod zdaniem o tej mapie.

Szy.

Anonimowy
# Napisano: 5 Maj 2011 22:00


Ja kupiłem mapę za 12 złotych, objeździłem z nią całą wyspę, ma zaznaczone ciekawe miejsca, wszystkie tanie pola namiotowe i pola kempingowe, do tego ciekawe miejsca i inne. Jedynym mankamentem jest jej format (albo mojej sakwy na kierownicę) bo trochę mapa wystawała spoza folii ochronnej w sakwie. Też polecam.

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej