Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / PrÄ…d na tanich polach namiotowych
Autor Wiadomość
Anonimowy
# Napisano: 20 Lut 2011 12:49
Odpowiedz 


Czołem.
A ja mam pytanie odnośnie prądu na tanich polach namiotowych (konkretnie interesuje mnie pole nr3). Chciałbym uniknąć brania butli gazowej, nawet małej turystycznej, i wziąć zamiast tego elektryczną grzałkę. Druga sprawa to ładowanie telefonu. I tylko do tego potrzebuję prądu. Czy będzie gdzie to podłączyć?
Zdaję sobie sprawę, że z definicji na polu namiotowym nie używa się prądu, no ale może przypadkiem...
Pzodrawiam
Paweł

~aga
# Napisano: 28 Lut 2011 13:10
Odpowiedz 


cześć, pole nr 3 to Gulhave o ile pamietam, mnie się podobało, właściwie to dwa pola oddzielone pasem zarośli i w tych zaroślach jest "zaplecze techniczne" czyli barakowóz z toaletą, prysznicem (ciepła woda), kuchenką gazową, dwoma zlewami, lodówką i całym arsenałem garnków i patelni (tak było w sierpniu 2010), prąd też oczywiście, właściwie jest na każdym polu, tyle że czasem w nieco dziwnych miejscach. ogólnie na tanich jest całkiem przyzwoicie, mnie najbardziej odpowiadało pole nr 1 Egelokke koło Allingen.
pozdrawiam
Agnieszka

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  PodkreÅ›lenie  Wstaw zdjÄ™cie  Wstaw link  Film z YouTube  ZmieÅ„ kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» HasÅ‚o: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej