Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Będę pracowała na Bornholmie
. 1 . 2 . >>
Autor Wiadomość
kkasiczekk
Użytkownik
# Napisano: 12 Kwi 2011 18:33 | Edytowany przez: kkasiczekk
Odpowiedz 


Hey!

W tym roku będę pracowała na Bornholmie (dokładnie od 17 kwietnia do 16 września).
Czy ktoś z Polski podobnie jak ja będzie przebywał w tym okresie na terenie wyspy?
Pytam, ponieważ może byśmy umówili się na jakieś spotkanie tam na miejscu w wolnym czasie.
gg: 8011104

MARIOBIKER
Użytkownik
# Napisano: 13 Kwi 2011 10:15
Odpowiedz 


Witam !
Ale Ci fajnie, w takim miejscu to i pracować można. Ja będę na Bornholmie od 4 lipca do 8 lipca
Pozdrawiam !

aququ
# Napisano: 13 Kwi 2011 22:23
Odpowiedz 


Gdzie dokładnie będziesz pracowała i czy nie ma tam jeszcze jakiejś pracy dla byłego studenta Odpowiedz proszę.

kkasiczekk
Użytkownik
# Napisano: 14 Kwi 2011 17:31
Odpowiedz 


Proszę o kontakt głownie dziewczyny(nie to, żebym miała coś do płci męskiej ). Jesli któraś z Was będzie w tym samym czasie na wyspie co ja niech pisze. Zawsze możemy się ustawić na jakieś spotkanie przy kawie i poplotkować

kkasiczekk
Użytkownik
# Napisano: 14 Kwi 2011 17:32
Odpowiedz 


Aha i mam pytanie czy nie orientuje się ktoś czy na wyspie jest dostęp do polskich kanałów telewizyjnych??

Ewelina
# Napisano: 14 Kwi 2011 17:43
Odpowiedz 


Ja będę płynęła do Nexo 17 kwietnia też do pracy. Zaczynam od razu w Allinge może się jakoś uda spotkać. Pozdrawiam wszystkich.

kkasiczekk
Użytkownik
# Napisano: 14 Kwi 2011 17:45
Odpowiedz 


A długo tam będziesz? Fajnie byłoby się spotkać od czasu do czasu Jak coś to pisz na moje gg.

Ewelina
# Napisano: 14 Kwi 2011 17:54
Odpowiedz 


Do końca wakacji. praca w jakimś schronisku młodzieżowym, ale nie wiem czy mi się spodoba. Będę szukała na miejscu chyba czegoś innego

kkasiczekk
Użytkownik
# Napisano: 14 Kwi 2011 18:09
Odpowiedz 


Ja bd pracowała na campingu w Ronne. Też mam nadzieję że mi się spodoba i że dam sb radę

kkasiczekk
Użytkownik
# Napisano: 14 Kwi 2011 18:10
Odpowiedz 


A płyniesz sama czy z kimś? Może spotkamy się na promie...

Ewelina
# Napisano: 14 Kwi 2011 19:13
Odpowiedz 


Płynę ze znajomymi, ale oni w inne miejsca. Ja mam pracować generalnie jako pokojówka/recepcjonistka, a Ty?

kkasiczekk
Użytkownik
# Napisano: 14 Kwi 2011 19:25
Odpowiedz 


Będę głownie sprzątała na tym campingu i zajmowała się ogrodem. Ja niestety płynę sama

Ewelina
# Napisano: 14 Kwi 2011 19:32
Odpowiedz 


Ze mną jedzie także mój brat i jego dziewczyna, ale on typowo w ciemno, mam nadzieję, że znajdzie pracę, bo u nas jest niesamowicie ciężko w kraju

Ewelina
# Napisano: 14 Kwi 2011 19:33
Odpowiedz 


Dobrze znasz duński lub angielski?

kkasiczekk
Użytkownik
# Napisano: 14 Kwi 2011 19:45
Odpowiedz 


No w Polsce trudno jest z pracą i tak mi się wydaje, że lepiej już nie będzie chyba, że ktoś powystrzela tych wszystkich polityków bo to przez nich jest jak jest... Duńskiego w ogóle nie znam, a angielski na poziomie komunikatywnym- myślę, że nie będzie tragedii i że się dogadam
A Ty jakim językiem będziesz się komunikowała?

Anonimowy
# Napisano: 14 Kwi 2011 20:03
Odpowiedz 


za chlebem.... smutne to ze nasze dziewczyny musza tam jezdzic, zeby sprzatać.... a nie ze swoimi facetami aby odpoczywac na plazy....

Ewelina
# Napisano: 14 Kwi 2011 20:25
Odpowiedz 


Ja angielski - ale to tak raczej bardzo średnio komunikatywnie, ale za to niemiecki znam dobrze. Szkoda tylko, że jednak większość tam lepiej porozumiewa się po angielsku Jak szukałaś pracy, to pisałaś maila po kampingach i hostelach, czy dzwoniłaś :>

Dario
# Napisano: 15 Kwi 2011 14:26
Odpowiedz 


Dostęp do polskich kanałów telewizyjnych na Bornholmie jest możliwy praktycznie tylko przez satelitę. Naziemnie jedynie podczas propagacji troposferycznej (z Koszalina-Gołogóry). Odbiór radia w miarę możliwy.

TomDK
Użytkownik
# Napisano: 15 Kwi 2011 15:34
Odpowiedz 


Jeśli chcecie znaleźć inną pracę nie znająć choćby podstaw duńskiego, to życzę powodzenia...

kkasiczekk
Użytkownik
# Napisano: 15 Kwi 2011 18:22
Odpowiedz 


Kto płynie jeszcze promem 17 kwietnia w niedzielę?

Farmer
# Napisano: 24 Kwi 2011 22:27
Odpowiedz 


Pamietajcie o pozwoleniu na prace. Na Bornholmie jest duze bezrobocie i zwiazki zawodowe chronia rynek wylapujac pracujacych na czarno za zbyt niskie stawki godzinowe.

TomDK
Użytkownik
# Napisano: 25 Kwi 2011 14:03
Odpowiedz 


Pozwolenia na pracę nie są już wymagane, co oczywiście nie zwalnia od obowiązku zarejestrowania sie w różnych urzędach. Za pracę na czarno grożą surowe sankcje zarówno dla pracodawcy jak i pracownika.

Anonimowy
# Napisano: 26 Kwi 2011 09:39
Odpowiedz 


Nie są wymagane przy pracy poniżej 3 miesięcy powyżej 3 są już wymagane.

kkasiczekk
Użytkownik
# Napisano: 27 Kwi 2011 16:04
Odpowiedz 


Kto bedzie na bornholmie w okresie od 1 maja do 15 wrezsnia 2011??

Ewelina
# Napisano: 27 Kwi 2011 20:04
Odpowiedz 


Ja jestem w Allinge zostaję do końca sierpnia chyba

MonaB
# Napisano: 28 Kwi 2011 09:53
Odpowiedz 


Napisał(a): kkasiczekk
Kto bedzie na bornholmie w okresie od 1 maja do 15 wrezsnia 2011??


Ja

kkasiczekk
Użytkownik
# Napisano: 28 Kwi 2011 20:04
Odpowiedz 


No to moze pomyslimy o jakims wspolnym wypadzie w ktoras niedziele??

Rumcajs
# Napisano: 25 Maj 2011 13:08
Odpowiedz 


Witam. Ja pracuje w hotelu w Svaneke do końca września,ale znam oprócz angielskiego podstawy duńskiego. gg 2949393 Pozdrawiam

Łukasz
# Napisano: 25 Maj 2011 19:06
Odpowiedz 


Fajny masz port rumcajs i wiatraki dwa w svaneke też są rewelacyjne

Private
Użytkownik
# Napisano: 25 Maj 2011 19:53
Odpowiedz 


I najlepssze lody na calej wyspie tez zjesz tylko w Svaneke oraz fabryka cukierkow, gdzie mozesz zobaczyc jak je produkuja tez tylko w Svaneke ale ja i tak wle Rønne.

. 1 . 2 . >>
Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej