Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Co myślę o Bornholmie
<< . 1 . 2 .
Autor Wiadomość
Anonimowy
# Napisano: 4 Lis 2012 22:47
Odpowiedz 


mi B zapadl w serce i to mocno. Bylam tam juz 2 razy, zawsze na dosc dlugo, bo 3, 4 tyg, wiec mozna i zwiedzic, i odwiedzic i poobserwowac wyspe. podobaja mi sie tam kolory, luz, normalnosc, i ludzie. Dunczycy zawsze sie usmiechaja. czy nie uwazacie, ze fenomenr=em sa przydrozne straganiki? ktos wychodzuje za duzo warzyw i sprzedaje. zazwyczaj jestem tam w sierpniu, wiec mam dodatkowe atrakcje czyli grzyby takich prawdziwkow nigdy w zyciu nie zbieralam! chcialabym tam zamieszkac.. pomysl na to co robic jakis mam, ale jak na razie samotnosc i codziennosc mnie blokuje plus przedszkole corki ale kto wie, w koncu raz sie tylko zyje.. pozdrawiam wszystkich Karola

Anonimowy
# Napisano: 21 Lis 2012 14:10
Odpowiedz 


Nie radzę,bo po sezonie można umrzeć z nudów,a po za tym strasznie ciężko o stałą pracę,a jak się nie zna duńskiego to prawie niemożliwe. Pozdrawiam

Bornholmka
Użytkownik
# Napisano: 21 Lis 2012 14:19
Odpowiedz 


Inteligentni ludzie nigdy sie nie nudza

Anonimowy
# Napisano: 26 Lis 2012 23:15
Odpowiedz 


mieszkasz na wyspie :>

<< . 1 . 2 .
Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej