Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Naczynia na Campingu
Autor Wiadomość
olgado
Użytkownik
# Napisano: 6 Lip 2011 14:32
Odpowiedz 


Mam pytanie odnośnie naczyń na Campingu. Jedziemy rowerami, więc chcemy brać jak najmniej rzeczy. Orientujecie się czy na campingach w kuchniach znajdują się jakieś podstawowe naczynia do przygotowywania posiłków: garnki, patelnie itd?

Private
Użytkownik
# Napisano: 6 Lip 2011 17:22
Odpowiedz 


A czy masz na myśli jakiś konkretny camping?
Ja pracuję w Nordskov Camping w Ronne i tutaj wszystko w kuchni jest: widelce, łyżki, patelnie itd

olgado@gazeta.p l
# Napisano: 7 Lip 2011 15:21
Odpowiedz 


Pytam ogólnie, planujemy nocować na różnych campingach, będziemy je wybierać po drodze. Mamy tylko menażki, a wiadomo, że garnek czy patelnia zabiera trochę jakże cennego miejsca

kuba
# Napisano: 9 Lip 2011 14:34
Odpowiedz 


Hej,
W Nexo w Familiecamping były bardzo dobrze wyposażone domki (garnki, sztućce, kubki itp) a ponadto rewelacyjnie wyposażona ogólnodostępna kuchnia (garnki, patelnie, itp).



pawelgl3
Użytkownik
# Napisano: 8 Sier 2011 01:55
Odpowiedz 


Witam. Dołączę się ze swoimi pytaniami. Wybieramy się z żonką 22.08-26.08.11 z rowerami z Kołobrzegu. Będziemy nocować w Familiecamping. Czy dobrze zakładam, że w domku 2 osobowym będzie czjnik elektryczny i kubki oraz jakieś sztućce? Mam worek na wodę, którego chcę używać, żeby nie biegać do kuchni za każdym razem, ale jeśli nie ma czajników w domkach to i tak do bani z pomysłem worka-bukłaka. I drugie, czy w tych domkach jest jakieś grzanie? Serdeczie dziękuję za podpowiedzi - Paweł.

pawelgl3
Użytkownik
# Napisano: 18 Sier 2011 04:48
Odpowiedz 


Cześć kolego. Powtórzę tutaj swój wcześniejszy post zapytanie: Witam. Dołączę się ze swoimi pytaniami. Wybieramy się z żonką 22.08-26.08.11 z rowerami z Kołobrzegu. Będziemy nocować w Familiecamping. Czy dobrze zakładam, że w domku 2 osobowym będzie czjnik elektryczny i kubki oraz jakieś sztućce? Mam worek na wodę, którego chcę używać, żeby nie biegać do kuchni za każdym razem, ale jeśli nie ma czajników w domkach to i tak do bani z pomysłem worka-bukłaka. I drugie, czy w tych domkach jest jakieś grzanie? Serdeczie dziękuję za podpowiedzi - Paweł.
Będę wdzięczny za odpowiedź.

pawelgl3
Użytkownik
# Napisano: 19 Sier 2011 18:58
Odpowiedz 


Proszę moda, o usunięcie tego i jednego z powyższych moich postów, ponieważ nie wiem jak ten niższy znalazł się tu, skoro go wkleiłem w innym dziale .

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej