Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / veni, vidi, .......
Autor Wiadomość
Kade
Użytkownik
# Napisano: 29 Lip 2011 22:39
Odpowiedz 


Byłem, widziałem, wróciłem i pojadę jeszcze. Bo warto jest.

gość
# Napisano: 29 Lip 2011 22:44
Odpowiedz 


Kade z Kołobrzegu płynąłeś ?
Opowiedz coś więcej Jakie miejsca podobały Ci sie najbardziej ? Co warto zobaczyć ?

Kade
Użytkownik
# Napisano: 29 Lip 2011 23:17
Odpowiedz 


Z Kołobrzegu płynąłem. Jantarem znaczy się. Pusty śmiech mnie ogarnia jak czytam te wypowiedzi o tych chwilach grozy na tej tam skorupce. Co warto zobaczyć? W S Z Y S T K O!!!!!!!!!!!!!!! Ta wyspa pozwala Ci cieszyć się słońcem (jeśli nie trafisz tak jak ja na 4 dni deszczu z 7 ) na plażach niekoniecznie Dueodde, ale np w Arnager gdzie cicho i spokojnie. Dla mnie osobiście to wszystkie małe porciki ze swoim klimatem, kutrami, jachtami. Duże wrażenie to Ekkodalen i Pardisbakkerne. Generalnie to jeszcze tam wrócę bo pomimo, że całą wyspę można zwiedzić w ciągu paru dni to jestem pewien, że zawsze spojrzę na coś co widziałem inaczej i będzie to zupełnie inne wrażenie.

MonaB
Użytkownik
# Napisano: 29 Lip 2011 23:27
Odpowiedz 


Napisał(a): Kade
że zawsze spojrzę na coś co widziałem inaczej i będzie to zupełnie inne wrażenie

Dlatego właśnie w tym roku jadę/płynę raz jeszcze. Drugi, ale nie ostatni raz

MARIOBIKER
Użytkownik
# Napisano: 1 Sier 2011 23:25
Odpowiedz 


Wyspa jest po prostu wspaniała !!! Na pewno tam wrócę.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej