Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Bornholm we wrześniu
Autor Wiadomość
sli3fka
Użytkownik
# Napisano: 12 Wrz 2011 21:43
Odpowiedz 


Hey!

Wraz z chłopakiem wybieramy się na wycieczkę rowerową po Bornholmie około 21 września i czytając daną stronę zaczęło nas nurtować pytanie, czy druga połowa września to również odpowiedni czas na wakacje? Mianowicie chodzi nam konkretnie o możliwość noclegów i o to czy wycieczka poza sezonem nie ograniczy możliwości zwiedzania, kwaterowania się i odpoczynku na wyspie?

Czekamy na sugestie

sli3fka

Anonimowy
# Napisano: 19 Wrz 2011 12:08
Odpowiedz 


to ja dołączę jeszcze pytanie, czy to nie za późno na podróżowanie rowerem po wyspie i ew. nocowanie pod namiotem?

Jagna100
Użytkownik
# Napisano: 3 Lis 2011 09:44
Odpowiedz 


Sli3fka, byliście na tej wyprawie we wrześniu? Słyszałam, że na Bornholmie lato zaczyna się później, ale za to dłużej trwa. Napisz kilka słów, jak Wam się udało. Ja poznałam tylko lipcową wyspę i bardzo jestem ciekawa jej późnowrześniowego oblicza
Pozdrawiam!

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej