Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Kemping w Nexo
Autor Wiadomość
terais
# Napisano: 26 Kwi 2012 16:55
Odpowiedz 


Witam,
wybieram sie na Bornholm z malym dzieckime. Jedziemy pod namiot. Przynajmniej taki mamy plan Dodatkowo zabieramy rower. Czy modlibysci mi polecic jakis kemping? Znalazlam 3
Nexø Familiecamping
FDM Camping
Mollers Dueodde
Czy macie jakies doswiadcznia?
Dzikuje,
terra

terais
# Napisano: 26 Kwi 2012 17:12
Odpowiedz 


To na czym by mi najbardziej zalezalo to bezpieczenstwo pozostawionych rzeczy. Nie bede oczysiwcie ze soba zabierac niewiadomo czego, ale namiot i caly inwentarz beda przez jakies 12 godzin bez nadzoru.

Dzieki,
terra

Łukasz
# Napisano: 26 Kwi 2012 18:46
Odpowiedz 


Każdy kamping jest bezpieczny, nigdy mi nic nie zginęło, a byłem w tych 3 wymienionych przez Ciebie Tam jakoś kurcze nie kradną nawet Polacy mają jakieś inne nastawienie, może temu, że nie ma tam idiotów, którym tylko chodzi o kradzież, Bornholm to nie Polska i Mazury

Dobrawa
# Napisano: 27 Kwi 2012 11:08
Odpowiedz 


Polecam Camping w Balce. Byłam taj już z mężem dwa razy. Jest dużo zabawek dla dzieci, ślizgawki, piaskownice itp. no i blisko do plaży. Camping w Duedde jest też bardzo ładny. Ma dodatkowo basen i fajną restaurację z tanim bufetem - raz płacisz i można się najeść i napić do woli w stosunkowo niskiej cenie,a plaża przepiękna z bardzo białym piaskiem oraz wspaniałe wydmy. Dla dzieci też jest dużo atrakcji. Wiem,bo byliśmy tam przez pierwsze dwa dni,a potem przenieśliśmy się do Balki do znajomych. Wspaniałe domki z pełnym wyposażeniem(grill, suszarka do bielizny, pralka,czajnik elektryczny itp. W porównaniu do tych dwóch ten w Nexo wydawał nam się jakiś obskurny i zaniedbany,no i do plaży daleko,a do Netto mieliśmy tylko kawałek na rowerach.

terais
# Napisano: 27 Kwi 2012 15:18
Odpowiedz 


Bardzo Wam dziekuje za info!

Pozdr,
terra

Anonimowy
# Napisano: 2 Maj 2012 17:08
Odpowiedz 


Napisał(a): Dobrawa
Polecam Camping w Balce.

Hej, czy chodzi o ten camping? http://www.balkastrand-familiecamping.dk/

Wspomnialas tez o Dueodde- mapa google pokazuje dwa campingi w okolicy- o ktorym dokladnie mowilas?
Szukam czegos pod katem dziecka... dzieki za odpowiedz!

Anonimowy
# Napisano: 5 Maj 2012 13:02
Odpowiedz 


http://www.bornholms-familiecamping.dk/
Polecam. Byłem tam kilka razy po parę tygodni. Dobrze wyposażony. W lesie nad samym morzem i piękną plażą. Cisza i spokój. No, w pełnym sezonie na pewno nie, ale na innych jest wtedy tak samo. Za tydzien znowu jadę na dokładnie 44 dni

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej