Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / 3 dni na Bornholmie
Autor Wiadomość
Anonimowy
# Napisano: 20 Cze 2012 22:58
Odpowiedz 


Witam, w drugiej połowie lipca planuję wybrać się z żoną na 3 dni. Raczej pasażerskim promem (chyba płynie z Ustki, zgadza się?) bo nie chce mi się jechać aż do Świnoujścia, a ten rejs to już jak wyprawa na koniec kontynentu Mam prośbę/pytanie - kiedy Waszym zdaniem powinienem najpóźniej rezerwować nocleg? Czy ktoś z Was ma jakieś miejsca godne polecenia w rozsądnej cenie? Chodzi mi o pokój/apartament/hotel/pensjonat, nie namiot. Dzięki za pomoc i pozdrawiam. Marcin

Aha, jeszcze jedno - będziemy jechać na Bornholm, będąc na dłuższym urlopie na Kaszubach. Jaka jest najbliższa Kaszubom i najszybsza (czas rejsu) opcja promowa (może się mylę co do tej Ustki - może Darłowo? Gdańsk??)? Będę wdzięczny za informacje. Pozdrawiam, Marcin

dziadziol
Użytkownik
# Napisano: 24 Cze 2012 10:10
Odpowiedz 


Witam,
wszystkie info są na www.bornholm-ok.pl, warto poczytać

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej