Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Park Motyli w Nexo
Autor Wiadomość
jula211
# Napisano: 8 Lip 2012 18:50
Odpowiedz 


witam, czy ktoś ma aktualne informacje ile kosztuje wstęp, ile czasu trzeba poświęcić na zwiedzanie, w jakich godzinach jest otwarty?
z góry dziękuję

Pelo
# Napisano: 10 Lip 2012 13:17
Odpowiedz 


wstęp to 90 koron od dorosłego i 60 koron od dziecka w wieku jak dobrze pamiętam od 11 lat - ale tu mogę sie mylic. Na godziny otwarcia nie zwrociłem uwagi ale pewnie cos w rodzaju 9-18. Czas potrzebny na zwiedzanie ...... hmmm - moim dwóm dziewczynom zajęło to jakies 20 minut. Park Motyli - to raczej mocno wyolbrzymiona nazwa - dla mnie była to troche wieksza szklarnia - czy warto czy nie - ja uwazam ze nie specjalnie ale jest to kwestia gustu - no chyba ze ma byc to wejscie tylko po to zeby uatrakcyjnic wyjazd dla dzieciaków które mogą byc znużone ciągłym pedałowaniem na rowerze

dziadziol
Użytkownik
# Napisano: 13 Lip 2012 10:39
Odpowiedz 


witam,
jestem innego zdania, dla osób lubiących naturę oraz obcowanie z nią pobyt w parku motyli jest super bez względu na wiek

ja
# Napisano: 13 Lip 2012 20:35
Odpowiedz 


znalazłam w necie stronę: http://www.sommerfugleparken.dk/index.php/en/

Opning and Prices
Hits: 472
OPENINGHOURS 2012

4 maj - 16 september, 10:00 - 17:00 clock



Prices:


Adults: ................................................ ........... 90.00 kr.


Seniorer: ................................................ .................. 80.00 kr.


Children 4 to 12 years: .......................... 60.00 kr.


Family Ticket (2 Adults + 2 Children) .............. kr 250.00

Groups of about 20 people - it costs ............... Kr 60.00 per person

Combination Ticket for Bornholm and sommerfugle Rovfugle centeret .. kr 150.00

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej