Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Prom
Autor Wiadomość
vulpes
Użytkownik
# Napisano: 30 Lip 2012 17:07


Witam!
Po długich latach wreszcie spełnię marzenie studenckie i pojadę w tym roku na Bornholm.. Wszystko juz dograne, tylko nie wiem jaki prom pływa na trasie Sasnitz - Ronne?? Co robić przez te 3,5 h- sa tam jakieś kawiarnie,sklep wolnocłowy ?? Można gdzieś usiąść??Jak wygląda zapromowani.? Wyczytałem ,że to jest może Povl Anker? Co jest na tym promie? Pozdrawiam!

Łukasz.
# Napisano: 6 Sier 2012 16:46


ten prom, masz wszystko, restauracje na 2 poziomach, sklepy bezcłowe.... kanapy, fotele, wszystko co trzeba. musisz mieć oczywiscie Euro lub DKK, jedynie ta waluta funkcjonuje, brak kantorów. wjeźdzając na terminal pokazujesz w bramkach bilet do automatu, albo obsłudze i śmigasz zająć stanowisko przed promem, dalej pewnie na górny poziom, jeśli masz auto niższe niż 1.95m, a dalej winda i ziwedzasz prom godzinę, dalej siedzisz i pijesz piwo, na bornholmie 0.5 promila max, jedno spokojnie możesz wypić w kosmicznej cenie. Pozdrawiam. BTW. bierz prom w ciągu tygodnia, w weekendowy zapłacisz 50% drożej.

Anonimowy
# Napisano: 6 Sier 2012 22:17


Wielkie Dzięki Kolego!
Za tydzień już Go zobaczę Pozdro!

Anonimowy
# Napisano: 9 Sier 2012 10:47


Łukasz co z tymi cenami weekendowymi? Mam nadzieję ze dotyczą TYLKO samochodów? ja zamawiałam przez stronę modosa www.bornholm-ok, cena dla osoby dorosłej z rowerem taka sama w poniedziałek (z Sassnitz na Bornholm) jak i w niedzielę (z Bornholmu).
Vouchery (opłacone) otrzymane mailem mam zamienić na bilety...
Mam nadzieję ,ze się nie okaze że musże coś dopłacać?

bierka
Użytkownik
# Napisano: 19 Lut 2013 16:36


Ceny promów na Bornholm Sassnitz - Ronne można sprawdzić i skalkulować na Promy na Bornholm

Łukasz
# Napisano: 23 Lut 2013 15:50


tak, dotyczą samochodów

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej