Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Szwecja / Gotlandia
Autor Wiadomość
Anonimowy
# Napisano: 15 Cze 2013 22:31
Odpowiedz 


Czy ktoś wybiera się w tym roku na Gotlandię?

Anonimowy
# Napisano: 10 Lip 2013 09:34
Odpowiedz 


nikt sie nie wybierał pojechałam więc bez pomocnych porad forumowiczów było super polecam wszystkim jako odskocznię od Bornholmu-chociaż Bornholm to zawsze będzie moim numer jeden-no moze jedynie musi ustąpić widokom w Norwegii.

RED
# Napisano: 22 Lip 2013 12:15
Odpowiedz 


Do Anonimowy
Możesz powiedzieć gdzie nocowałeś? na dziko (prawo almin... cośtam cośtam) czy na kempingu?
Jak widoki? Mi wydaje się ze wyspa jest płaska, ale gdzieś widziałem zdjęcie z e sporymi wzniesieniami, nie wiem tylko w której części wyspy?

Anonimowy
# Napisano: 22 Lip 2013 16:27
Odpowiedz 


spaliśmy we własnym busie-akurat samochód mamy wielkości dużej przyczepy kempingowej więc nocowalismy codziennie gdzie indziej starając się być blisko parkingu z toaletą i wodą -jesli chodzi o podróżowanie i noclegi to niestety Polsce daleko jeszcze jest do Skandynawii. Jeśli chodzi o wyspę jest faktycznie raczej płaska nie przypominam sobie zbyt wiele jakichkolwiek wzniesień. Miasto Visby faktycznie ma swój niepowtarzalny klimat. Pogoda była super-wszak Gotlandia nazywana jest wyspą słońca. W sumie zwiedziliśmy Gotlandię ,Olandię i wyspę Faro przyległą do Gotlandii. Jeśli chodzi o porównanie Bornholmu do Gotlandii to powiem tak; Bornholm jest dużo mniejszy a co za tym idzie bardziej kameralny i bardziej dopieszczony jeśli chodzi o wygląd miasteczek czy też prywatnych posesji. No i niestety dostanie się na obie te wyspy uważam że jest zbyt drogie-a może to i dobrze?

Krzy
# Napisano: 23 Lip 2013 09:58
Odpowiedz 


Napisał(a): RED
ale gdzieś widziałem zdjęcie z e sporymi wzniesieniami

Część północna jest lekko górzysta. generalnie ładny teren, wart polecenia

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej