Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Szwecja / Karlskrona
Autor Wiadomość
Anonimowy
# Napisano: 18 Gru 2011 16:16
Odpowiedz 


witam,

mysle o wycieczce do karlskrony- jesli ktos byl- bede wdzieczny za pomoc tj:
czy jest mozliwosc wypozyczenia rowerow na miejscu?
czy na terminalu w gdyni jest parking strzezony?
jak najtaniej i najsensowniej sie tam dostac / terminy, promocje/ Stena Line czy polferries?

dziekuje za pomoc

Grzegorz

olo2456
Użytkownik
# Napisano: 2 Sty 2015 21:35
Odpowiedz 


Odświeżę temat.
Wybieramy się na tydzień w sierpniu. Płyniemy promem do Karlskrony, a dalej.... No właśnie: albo w prawo i wzdłuż wybrzeża w kierunku Kalmaru albo w lewo, albo wokół Karlskrony - po jej wysepkach. Potrzebuję rady kogoś kto był oraz wszelkich informacji dotyczących pól namiotowych, miejsc z możliwością rozbicia namiotów na dziko (będzie nas około 12 osób), co można i co warto zobaczyć (szczególnie dla dzieciaków), gdzie\którędy pojechać, skąd brać informacje, gdzie wykupić internet itp. przydatne sprawy.
pzdr
robert

Andrey
# Napisano: 7 Sty 2015 12:57
Odpowiedz 


Z tego co wiem to w Szwecji można biwakować na dziko ale w miejscach do tego przeznaczonych. Nie można np. rozłożyć namiotu na trawniku w centrum miasta... Co do campingów to wykaz i lokalizacje z pewnością znajdziesz na google maps

Co do atrakcji to polecę Marinmuseum też dla dzieci. Warto zwiedzić również same miasto, starówkę. Zainteresuj się też Björkholmen

olo2456
Użytkownik
# Napisano: 9 Sty 2015 14:46
Odpowiedz 


Napisał(a): Andrey
Z tego co wiem to w Szwecji można biwakować na dziko ale w miejscach do tego przeznaczonych. Nie można np. rozłożyć namiotu na trawniku w centrum miasta...

Ja mam wiedzę wręcz przeciwpołożną: można, ale tylko 1 noc w tym samym miejscu...Zależy mi na wskazaniu ewentualnych miejsc, kogoś kto był, spał i było ok.

Napisał(a): Andrey
Co do campingów to wykaz i lokalizacje z pewnością znajdziesz na google maps

No nie zadawałbym goopiego pytania gdybym mógł znaleźć. Po szwedzku doskonale milczę, ale z czytaniem gorzej
Napisał(a): Andrey


Co do atrakcji to polecę Marinmuseum też dla dzieci. Warto zwiedzić również same miasto, starówkę. Zainteresuj się też Björkholmen

A to wezmę pod uwagę. Dzięki.
pzdr robert

olo2456
Użytkownik
# Napisano: 12 Sty 2015 11:20
Odpowiedz 


Jezeli kogos swoim postem obrazilem to przepraszam i prosze admina o skasowanie. Piszac nie mialem zamiaru lekcewazenia Andreya.
Jeszcze raz przepraszam
Robert

Andrey
# Napisano: 21 Sty 2015 21:29
Odpowiedz 


olo2456
Nie rozumiem o czym piszesz Nie czuję się obrażony Samych przyjemności życzę na urlopie Ja będę w Szwecji w sierpniu

olo2456
Użytkownik
# Napisano: 26 Sty 2015 12:12
Odpowiedz 


Cześć Andrey.
Na mój post ktoś zarzucił mi że jestem burakiem i że Cię obraziłem (Admin wyciął ten post). Czytając teraz mój post, widzę, że niedoczytałem Twojego: wyraźnie napisałeś że można spać w miejscach na dziko z ale w miejscach do tego przeznaczonych.
Jeśli chodzi o wyjazd to powróciłem z rekonesansu z Karlskrony i z Kalmaru i jestem w trakcie przemyśleń. Mam mapę i kontakt do okolicznych kampingów i ze względu na wyjazd z dziećmi raczej darujemy sobie dzikie spania - no chyba, że faktycznie trafi się fajne miejsce.
pzdr
robert

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej