Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / [Ogłoszenie] Szukam chętnych na wspólny wyjazd
Autor Wiadomość
ula@studioonlin e.pl
# Napisano: 21 Kwi 2014 13:23
Odpowiedz 


Wybieramy się w połowie lipca, szukamy pary z dzieckiem (dziećmi) w wieku około 5-7 lat, do towarzystwa .

aslan
Użytkownik
# Napisano: 12 Sier 2015 11:18
Odpowiedz 


Jest ktoś obecnie na wyspie? I zainteresowany byłby wyjazdem na wspólne wycieczki rowerowe

Czesiek
# Napisano: 13 Sier 2015 20:49
Odpowiedz 


nawet nie wiesz ile bym dał żeby tam być. Pozdro Aslan - mam nadzieję że kogoś znajdziesz, a jeśli nawet nie - Bornholm samotnie też ma swój urok.

w
# Napisano: 15 Sier 2015 11:13
Odpowiedz 


Zalezy od czlowieka.Ja od 3 lat jezdze teraz sam .i naprawde teraz odpoczywam.Zero stresow ,Zero planowania.Robisz co chcesz .Naprawde ,,prawdziwa laba..Gips zdjety,za tydzien wyjazd na 14 dni..aby tylko nie padalo.Pozdrawiam wszystkich spedzajacych wakacje na wyspie.

Małgorzata
# Napisano: 12 Wrz 2016 22:06
Odpowiedz 


Czy ma ktoś ochotę wybrać się w ostatni dzień kwietnia na boeholm. Czas pobytu tydzień. Rezerwacja domku 4 km od promu . Koszt domku na osobę ok 370 zł . Cel wyjazdu wycieczki rowerowe im więcej km tym lepiej.
Domek jest 6 osobowy są juz 3 osoby . Wiem płeć bez znaczenia. Nie szukam imprezowiczów którzy mają ochotę jechać tylko po to aby się upijać.
Pozdrawiam. Małgorzata

danuta b
# Napisano: 23 Paź 2016 20:20
Odpowiedz 


A jaki jest cel wyprawy, bo ja chce pojeździć rowerem.

Czy są jakieś kryteria wiekowe? Podaję mój meil ziel-adam@wp.pl

Danuta

rybishon
Użytkownik
# Napisano: 31 Maj 2017 12:57
Odpowiedz 


Cześć,
wybieram się 3-7 czerwca 2017 na wypad rowerowy, szukam kompana bo mi się team rozsypał i zostałem sam :-/
Absolutne minimum, noclegi na tanich polach namiotowych. Mam w planie objeździć najważniejsze punkty, zjeść śledzia i wrócić szczęśliwie na ląd

Pozdrawiam i zapraszam.
Lukasz

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej