Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Pytanie o ścieżki
Autor Wiadomość
Matek
Użytkownik
# Napisano: 7 Lip 2014 14:00
Odpowiedz 


Witam wszystkich. Ja mam trochę bardziej nietypowe pytanie do tych z Was którzy jeździli po całej wyspie, szczególnie po ścieżkach szutrowych. Chodzi mi o ich twardość. Czy są raczej ubite czy bliżej im do piaszczystych?

Pytam dlatego, że chcemy w tym roku pod koniec lipca wyskoczyć na razie na jeden dzień na Bornholm na razie wycieczkowo, a w przyszłym roku już na dłużej, żeby objechać sobie całą wyspę. ale nie jeździmy na rowerach, tylko na rolkach terenowych Skike z kołami pompowanymi, na których można spokojnie jeździć po ubitych ścieżkach szutrowych. Przeszkodą są tylko piasek i błoto.

Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 8 Lip 2014 09:36
Odpowiedz 


Ścieżki rowerowe dookoła wyspy to głównie asfalt. Nie wiem jaką trasę planujecie obrać w czasie tego 1-dniowego pobytu.
Jeśli kierunek -> Gudhjem to cały czas jedzie się asfaltową drogą, jeśli -> Dueodde to tak samo.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Matek
Użytkownik
# Napisano: 8 Lip 2014 13:45
Odpowiedz 


Dzięki za odpowiedź. teraz na ten krótki wypad to pewnie i tak będziemy się trzymać asfaltów. Trudniejsze trasy zostawimy sobie na ten dłuższy wyjazd i stąd moje pytanie.

szy
Użytkownik
# Napisano: 22 Kwi 2015 14:42
Odpowiedz 


Dla Matka już pewnie za późno, ale my, jeżdżąc po całej wyspie, także przez Almindingen, chyba nigdzie nie natknęliśmy się na piachy. Zawsze droga była przynajmniej twardym szutrem.

Dużo zdjęć z dróg w różnych regionach na naszej stronie.

Szy.

Anonimowy
# Napisano: 23 Kwi 2015 20:28
Odpowiedz 


Nie zupelnie tak jest Przez trzy dni to za wiele nie zobaczyles

szy
Użytkownik
# Napisano: 23 Kwi 2015 22:03
Odpowiedz 


A gdzie są piaszczyste odcinki dróg rowerowych?

Szy.

w
# Napisano: 26 Kwi 2015 20:34
Odpowiedz 


Podajesz mapke gdzie byles w ubieglym roku .A okaza;lo sie ze to kogos blog z 2010r .Cos sciemniasz .

szy
Użytkownik
# Napisano: 27 Kwi 2015 09:46
Odpowiedz 


w,

podobnie jak w poprzednim wątku:

nikt tu nie ściemnia. Raczej niektórzy nie dość uważnie czytają forum :]

Szy.

shuvar
Użytkownik
# Napisano: 5 Sier 2015 12:40
Odpowiedz 


Na odcinku Ronne-Allinge jest bardzo dużo szutrowych tras. Przewodniki podają że ok. połowa, ale ma się wrażenie, że jest tego więcej. Na odcinku Allinge-Gudhjem też taki odcinek jest. W niektórych miejscach na tych trasach jest wysypany taki grysik, który może utrudniać jazdę, ale niekoniecznie. Czasami, przy mokrej pogodzie, może się zdarzyć błoto, co utrudnia jazdę zdecydowanie bardziej.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej