Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat | | Wybrane tematy: Promy na Bornholm
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Prom na Bornholm ze Świnoujścia
Autor Wiadomość
AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 21 Kwi 2017 10:06 | Edytowany przez: AdminForum
Odpowiedz 


Wraca bezpośrednie połączenie na Bornholm ze Świnoujścia!

REZERWACJA: www.bornholm-ok.pl/swinoujscie-ronne-rezerwacja.html

Bilety promowe, w bezpośredniej rezerwacji, na naszej stronie internetowej Trasa Świnoujście-Rønne TT-Line. Połączenie sezonowe, wznawiane jest w okresie letnim. W sezonie wskazana wcześniejsza rezerwacja miejsc. Prom przewozi samochody, rowery oraz osoby piesze. Prom pływa tylko w soboty.

Z okazji uruchomienia połączenia, wszyscy chętni, którzy zdecydują się na pierwszy rejs na Bornholm - 24 czerwca oraz powrót 1 lipca mogą skorzystać z 10% rabatu na ofertę noclegową - www.visit-bornholm.pl

Dokładniejszych informacji o promocji, dostępności wybranych miejsc noclegowych,
udzielamy w odpowiedzi na indywidualne zapytania - telefonicznie, e-mail lub w naszym biurze


_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Wojti
Użytkownik
# Napisano: 21 Kwi 2017 11:07
Odpowiedz 


AdminForum
Fajnie

Ale moja wiadomość na forum z wczoraj zniknęła


Warto jeszcze coś zmienić na stronie głównej:

https://bornholm-ok.pl/rejsy-na-bornholm.html

Rejsy na Bornholm - informacje 2017 r.

Początek roku 2011 stał się zwiastunem wielu nowości oraz oficjalnych komunikatów Armatorów obsługujących ruch promowy na Morzu Bałtyckim. Dla nas szczególnie ważna była kwestia tras promowych pomiędzy Polską a Bornholmem oraz Niemcami a Bornholmem. Zmiany wprowadziły spory zamęt, który skutkuje do dnia dzisiejszego wieloma niewiadomymi, pytaniami i rozczarowaniem.

Główne zmiany to modyfikacja nazwy oraz identyfikacji wizualnej duńskiego przewoźnika Bornholmstrafikken na BornholmerFaergen oraz likwidacja bezpośredniego połączenia w relacji Świnoujście-Ronne. Na chwilę obecną nie ma i nie będzie bezpośredniego połączenia promowego z Bornholmem ze Świnoujścia.

Dodatkowo zapraszamy na stronę z obszerną ofertą na promy nie tylko na Bornholm ale również do wielu miast europejskich. Z wykorzystaniem wyszukiwarki połączeń lub kalendarza rejsów w prosty sposób można dokonać rezerwacji i wykupić bilet promowy.

Poniższy tekst ma na celu zebranie wszystkich możliwych informacji dotyczących rejsów na Bornholm w jeden spójny dokument i przybliżenie możliwości dostania się na wyspę od 2011 roku.

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 21 Kwi 2017 11:11
Odpowiedz 


Wojti
Dzięki za czujność. Dzisiaj wiadomość została wstawiona na stronę i dzisiaj też są aktualizowane wszystkie informacje o połączeniach

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Wojti
Użytkownik
# Napisano: 26 Kwi 2017 23:32
Odpowiedz 


A tu proszę kolejne wieści. Bornholm się rozkręca:

Napisał(a): Polferries

Polska Żegluga Bałtycka S.A. – POLFERRIES informuje, iż sfinalizowany został zakup nowego promu pasażersko – samochodowego, który będzie eksploatowany pod nazwą Cracovia na linii Świnoujście - Ystad oraz Świnoujście - Ronne. Promy Polferries powrócą z bezpośrednim połączeniem między Polską, a Bornholmem po 7 latach przerwy. Wkrótce więcej szczegółów.


Źródełko tych informacji: http://polferries.pl/o-firmie/prom-cracovia.html

Anonimowy
# Napisano: 29 Kwi 2017 20:08
Odpowiedz 


Brawo!

a oto i on w pełnej krasie / jeszcze u poprzedniego przewoźnika/:

http://www.pbm.bg/our_fleet

Wojti
Użytkownik
# Napisano: 8 Cze 2017 11:07
Odpowiedz 


Jednak po za TT-Line na Bornholm drugi duży prom Polferries M/F CRACOVIA będzie miał tylko 2 zawinięcia.

Szczegóły poniżej.

Napisał(a): Polferries
M/f Cracovia będzie trzecim promem PŻB S.A. pływającym na linii Świnoujście-Ystad i tym samym dołączy do obecnie tam eksploatowanych m/f Mazovia i m/v Baltivia.Dodatkowo 12 i 19.08 Cracovia wykona dwa zawiniecie do portu w Ronne (BORNHOLM).


Co nie zmienia faktu, że w tym roku oferta dotarcia na wyspę jest dużo atrakcyjniejsza niż w latach ubiegłych.

P
# Napisano: 15 Cze 2017 08:23
Odpowiedz 


O rany! Dopiero się dowiedziałem - co za informacja! Ale mam skrajne odczucia. Z jednej strony ogromna radość, że wraca stare/nowe połączenie i nie trzeba będzie jeździć przez Niemcy. Jednak z drugiej strony - godzina przypłynięcia jest beznadziejna. Nie bardzo sobie wyobrażam, jak to wszystko ogarnąć na miejscu ok. 22:30 po zjechaniu z promu. Dojechanie na kemping, rozbicie namiotu (przy dużym namiocie to minimum godzina), które wiąże się z zakłóceniem spokoju ludziom na kempingu A to wszystko przy założeniu, że pogoda pozwoli rozbijać namiot od razu po przyjechaniu na miejsce.
Chyba najlepiej byłoby się przespać w samochodzie na parkingu przy terminalu i jechać na kemping rano. Ale to chyba nie jest legalne.
W wersji bez samochodu trzeba dojechać na kemping rowerem (oby nie padało) i znowu hałasować późną porą na miejscu, podczas rozkładania namiotu...

A może TT Line wprowadzi możliwość płatnego noclegu na promie, tak żeby zejść z pokładu z samego rana? Nie wiecie przypadkiem czegoś na ten temat?

Tak czy inaczej, przywrócenie połączenia to świetna informacja!

Wojti
Użytkownik
# Napisano: 16 Cze 2017 00:55
Odpowiedz 


Napisał(a): P
A może TT Line wprowadzi możliwość płatnego noclegu na promie, tak żeby zejść z pokładu z samego rana? Nie wiecie przypadkiem czegoś na ten temat?

Szanowny kolego. Prom TT-Line będzie przypływał na Bornholm o godz. 22.00 i o godz. 23.30 odpływał z powrotem do Świnoujścia gdzie będzie to rejs nocny i o 6.00 rano będziesz w Polsce.

Napisał(a): P
Jednak z drugiej strony - godzina przypłynięcia jest beznadziejna. Nie bardzo sobie wyobrażam, jak to wszystko ogarnąć na miejscu ok. 22:30 po zjechaniu z promu. Dojechanie na kemping, rozbicie namiotu (przy dużym namiocie to minimum godzina), które wiąże się z zakłóceniem spokoju ludziom na kempingu A to wszystko przy założeniu, że pogoda pozwoli rozbijać namiot od razu po przyjechaniu na miejsce.
Chyba najlepiej byłoby się przespać w samochodzie na parkingu przy terminalu i jechać na kemping rano. Ale to chyba nie jest legalne.
W wersji bez samochodu trzeba dojechać na kemping rowerem (oby nie padało) i znowu hałasować późną porą na miejscu, podczas rozkładania namiotu...

Rejs na Bornholm możesz również w inny sposób wykonać np. via Ystad.
Popłyniesz rejsem nocnym ze Świnoujścia do Ystad i rano szybkim katamaranem na Bornholm. Wtedy bez obaw bo masz cały dzień na dotarcie na miejsce jakie zaplanujesz na wyspie. Z autem lub bez Sobie poradzisz...
Tu masz szczegóły: https://www.unityline.pl/oferta/wszystko/rejsy-na-bornholm
Kup bilet w jedną stronę łączony np. UNITY LINE + BornholmerFærgen a z powrotem tym TT-Line o którym wyżej wspominałem.

Powodzenia

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2020 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej