Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Prom ze Świnoujścia
Autor Wiadomość
Anonimowy
# Napisano: 9 Lip 2006 18:37
Odpowiedz 


Mam pytanie ile kosztuje prom ze Świnoujścia na Bornholm? Czy to jest opłata stała za to że się płynie + ewentualnie kabina? Czy jakoś inaczej? Jak wyglada sprawa rowerow - sa zabezpieczane?
Na stronie wyczytałam, że prom płynie 4,5 godziny czy jest zatem potrzeba wykupywania kabiny czy fotele lotnicze spokojnie starczą?

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 9 Lip 2006 19:25 | Edytowany przez: AdminForum
Odpowiedz 


Cennik podany jest na stronie www. Wszystko jest tam dokładnie wyjaśnione za co i ile się płaci. Został tam wyróżniony: cennik pasażerski, cennik grupowy, ceny kabin itp.

Nie ma wymogu wykupowania kabiny! Kabinę możesz wykupić opcjonalnie - warto po podróży lub przed powrotem do domu. Kabiny są 2 lub 4-ro osobowe, wszystkie z węzłem sanitarnym.

Z rowerami jest tak, że wprowadzane są na ten sam poziom co auta. Pasażerowie podczas rejsu nie mogą przebywać na poziomach samochodowych, rejs spędzają na poziomach pasażerskich. Pracownicy promowi wskażą gdzie należy je składować, rowery są zabezpieczane taśmami w sytuacji kiedy zachodzi podejrzenie "bujania" promem.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

lucjusz
Użytkownik
# Napisano: 9 Lip 2006 19:26
Odpowiedz 


Witaj. Dla porównania z Kołobrzegu 100zł + rower 20zł w jedną stronę.Taniej jest jak wykupisz bilet w obie strony pod warunkiem żę wrócisz tego samego dnia.

basia
# Napisano: 9 Lip 2006 21:46
Odpowiedz 


czy jest zatem potrzeba wykupywania kabiny czy fotele lotnicze spokojnie starczą? Wg mnie wszystko zależy od wieku, zasobności konta i miejsca startu. Ja jechałam 780km do owego promu, więc nie brałam pod uwagę waletowania na wolnych kanapach. W drodze powrotnej miałam przed soba również długą trasę, więc sen i łazienka była wielkim atutem. A wiek? Przyjęłam stanowisko, że jak się ma 42 lata, to się głupio wygląda w roli studenta wędrowniczka - toteż wykupiłam kajutę. Pozdrawiam

Anonimowy
# Napisano: 10 Lip 2006 08:51
Odpowiedz 


Qrcze, ja mam 43 lata, wyjezdzam w sierpniu, nie zamowilam kajuty, bo stwierdzilam, ze fajnie pojechac w roli studenta wedrowniczka , mam zamiar spac w namiocie na tanich polach namiotowych, chyba mnie nie zlinczuja

Anonimowy
# Napisano: 10 Lip 2006 09:21
Odpowiedz 


I BRAWO!

basia
# Napisano: 11 Lip 2006 13:40
Odpowiedz 


Napisał(a): Anonimowy
fajnie pojechac w roli studenta wedrowniczka


Pewnie że fajnie nie neguje. Ja wybrałam inną formę, uznana przez siebie za fajną Nie narzucam nikomu własnego zdania, wyraziłam jedynie własną opinię. Zakładam, że każdy podejmuje własne decyzje na bazie własnych oczekiwań. Uznaje prawo do indywidualnosci, więc na tej podstawie oczekiwałam szacunku własnej opinii. Zakładam, że nikogo nie uraziłam.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej