Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Dworzec PKP w Świnoujściu. Nazwa.
Autor Wiadomość
MichalAniol
Użytkownik
# Napisano: 19 Lip 2006 00:50 | Edytowany przez: MichalAniol
Odpowiedz 


Wiem, że to zabrzmi komicznie, ale chciałbym się upewnić... Czy stacja, na której trzeba wysiąść z pociągu w Świnoujściu, żeby dotrzeć na prom to "Świnoujście Port"? Czy to ostatnia stacja i pociąg kończy tam bieg, czy trzeba jednak uważać, żeby nie pojechać dalej?

Piotr
Użytkownik
# Napisano: 19 Lip 2006 18:11
Odpowiedz 


Dalej nie pojedzie. A w rozkładzie jazdy, szukając połączenia, lepiej wybieraj "Świnoujście", ponieważ sporo pociągów tam ma końcową stację. Ale spokojnie, różnica wynosi "rzut beretem". Właściwie to nawet nie wiem dlaczego traktują to jako osobną stację, wydłużyliby peron i po kłopocie.

rene
# Napisano: 25 Lip 2006 16:27
Odpowiedz 


Aby dostać się na prom morski wysiadasz na stacji Świnoujście Port, która to jest ostatną stacją. Natomiast stacja Świnoujście jest przedostatnia i na niej wysiadają ci, którzy chcą dotrzeć do miasta.
Aha, a wspomniany "rzut beretem" w upał i z bagażem na pewno nie będzie przyjemnym spacerkiem...
Pozdrawiam

Piotr
Użytkownik
# Napisano: 25 Lip 2006 17:06
Odpowiedz 


Rene, rzecz w tym, że do stacji "Ś-cie Port" dojeżdżają tylko bardzo nieliczne (bodaj 4 na dobę) pociągi - ekspresowe itp. Zwykłe żółtki "kończą bieg" wcześniej. Jeśli więc ktoś szuka połączenia w Internecie (na stronie PKP) i wpisze jako końcową stację "Ś-cie Port", to się zdziwi.

Odległość od terminalu jest minimalna, prosta droga, żadnych skrzyżowań, a bagaż nie ma żadnego znaczenia, bo przecież największy problem to wysiąść z bambetlami z pociągu.

Anonimowy
# Napisano: 25 Lip 2006 17:24
Odpowiedz 


Mam nadzieje, ze nie bedzie tak zle, prom odplywa rano wiec pociagiem jedzie sie w nocy (ew. nad ranem), upalu jeszcze chyba nie bedzie ) Interesuje mnie, czy przyplyniecie promu z Ronne do Swinoujscia o godz. 22.45 umozliwi zdazenie na pociag ze Swinoujscia o 23.15 - czy wystarczy czasu zeby wysiasc i dotrzec na dworzec - bilety oczywiscie mozna kupic wczesniej...

Anonimowy
# Napisano: 28 Lip 2006 12:55
Odpowiedz 


tez prosze o te wiadomość,max ważne.czy sa szanse na pociag o 23.15,ile odprawa zajmuje

Piotr
Użytkownik
# Napisano: 28 Lip 2006 17:32
Odpowiedz 


Zasadniczo prom przybija punktualnie, ale zanim zaczną wypuszczać rowerzystów, to może trochę potrwać. Sama odprawa jest raczej symboliczna, często jej w ogóle nie ma.
Oczywiście zawsze jest jakieś ryzyko, ale moim zdaniem bardziej (a nawet "dużo bardziej") prawdopodobne jest to, że zdążycie na pociąg, niż że Wam on odjedzie.

Anonimowy
# Napisano: 15 Lut 2013 14:54
Odpowiedz 


Proszę powiedzieć mi ile wynosi odległość od dworca kolejowego do promu?

Gustaw
# Napisano: 15 Lut 2013 17:18
Odpowiedz 


800 m

Anonimowy
# Napisano: 3 Mar 2013 19:26
Odpowiedz 


jaka odległość jest od dworca PKP do ulicy Kasprowicza.

Łukasz
# Napisano: 4 Mar 2013 00:30
Odpowiedz 


https://maps.google.pl

trochę inwencji!!!

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej