Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Bezpieczeństwo na promie
Autor Wiadomość
Justynaa
# Napisano: 15 Cze 2012 15:44
Odpowiedz 


Może i wyda się to pytanie głupie ale dla mnie to ważne. Mam dziwne lęki przed statkami, i wszystkim co pływa po wodzie Jak to jest realnie z promami, jak z bezpieczeństwem? Czy dochodziło do wypadków - nie mówię o utonięciach ale o wypadkach ludzi na pokładzie...

Justyna

Łukasz
# Napisano: 15 Cze 2012 19:17
Odpowiedz 


nie ma wypadków z ludźmi, a promy są w miarę bezpieczne Nie masz się czego obawiać, masz kamizelkę, łodzie ratunkowe, Jantar to mała łajba, łatwo się wydostać

purkins
Użytkownik
# Napisano: 17 Cze 2012 15:24
Odpowiedz 


Mam pytanie odnośnie rezerwacji, czy ktoś rezerwował już prom za pośrednictwem tego portalu. Czy trzeba wpłacać całą sumę i na ile jest to pewne i bezpieczne.


Łukasz
# Napisano: 17 Cze 2012 18:34
Odpowiedz 


O jaki prom pytasz?

Monika345
# Napisano: 17 Cze 2012 18:40
Odpowiedz 


Zamawiam tutaj bilety od kilu lat, nie było żadnych problemów z osb ługą....

purkins
Użytkownik
# Napisano: 17 Cze 2012 22:44
Odpowiedz 


Z Kołobrzegu do Nexo, chcemy się wybrać na rowerach. Nie jestem fanem rezerwacji przez "neta" ale podobno w okresie letnim to jedyny sposób żeby popłynąć wtedy kiedy się chce.

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 18 Cze 2012 09:51
Odpowiedz 


W sezonie zdarzają się rejsy kompletnie obłożone, dlatego też sugerujemy wcześniejszą rezerwację.

Co do bezpieczeństwa - nie słyszeliśmy o wypadkach na promie. Jednak rejsy z Kołobrzegu bywają odwoływane ze względu na niesprzyjającą pogodę. Warto brać to pod uwagę wybierając się na Bornholm i mając jednocześnie rezerwację noclegu... Pewny pod tym względem jest rejs z Sassitz.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Lolomil
Użytkownik
# Napisano: 18 Cze 2012 10:34
Odpowiedz 


Napisał(a): AdminForum
Pewny pod tym względem jest rejs z Sassitz

oraz tańszy startując z południa Polski

Justynaa
# Napisano: 19 Cze 2012 12:46
Odpowiedz 


Dziękuję za pomoc. Po debacie rodzinnej zrobiliśmy rezerwację z Sassnitz właśnie

Justyna

Lolomil
Użytkownik
# Napisano: 19 Cze 2012 23:33
Odpowiedz 


Napisał(a): Justynaa
Po debacie rodzinnej zrobiliśmy rezerwację z Sassnitz właśnie

My też na sierpień.

purkins
Użytkownik
# Napisano: 24 Cze 2012 16:42
Odpowiedz 


My też w sierpniu, ale z popłyniemy z Kołobrzegu.

Ania
# Napisano: 14 Lip 2012 15:33
Odpowiedz 


Myślę że bezpieczniej niż na promie to nigdzie nie ma, na ulicy ciężko o bezpieczeństwo bo pełno samochodów i innych pojazdów, w autobusach czy pociągach przepełnienie a na prom zawsze wchodzi określona ilość osób więc tego można uniknąć. Płynęłam 2 razy, raz z mężem a raz jeszcze z 2 dzieci na rejs z okazji dnia dziecka, w obu przypadkach było wszystko zorganizowane, nie trzeba było się o nic martwić

Anonimowy
# Napisano: 16 Lip 2012 18:22
Odpowiedz 


W ubiegły piątek płynąłem katamaranem Jantar z Kołobrzegu do Nexo. Jednostka naprawdę w porządku, niczego nie brakuje, a przed wypłynięciem puszczają film instruktażowy w razie niespodziewanych sytuacji. Ale tego dnia (piątek 13 lipca) na morzu było strasznie. Sądzę, że 3/4 pasażerów wymiotowało, bo katamaranem okropnie bujało. Małe dzieci - poniżej 5 lat, bardzo źle to znosiły, ciągle płakały. Dorośli musieli to wytrzymać, ale było naprawdę ciężko. Za to powrót był idealny. Sugeruje zakupić lek na chorobę morska - aviomarin nie działa! Pomimo tej przygody, gdybym miał jeszcze raz skorzystać z tej drogi to bym ją wybrał, ale przygotował się na takie sytuacje.

Anonimowy
# Napisano: 18 Lip 2012 09:22
Odpowiedz 


Witam,
czy końcówka sierpnia to wg waszej wiedzy duże obłożenie promu z Sassnitz? planuję wyjazd w tym okresie ale nie na 100%, chce jak najpóźniej dokonać rezerwacji (osoba dorosła+rower)....
z góry dzięuję za informacje zorientowanych w temacie....

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej