Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Dania / Nocleg w Kopenhadze
Autor Wiadomość
keiti78Zg
Użytkownik
# Napisano: 18 Lip 2011 10:33
Odpowiedz 


Szukam tanich noclegów w Kopenhadze, na 4 osób + dziecko na 1 góra 2 noce. Ktoś pomoże?

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 18 Lip 2011 12:08 | Edytowany przez: AdminForum
Odpowiedz 


Proponuję przejrzeć hostele. W Kopenhadze do dyspozycji są aż trzy - www.danhostel.dk

Lub domy wakacyjne na www.retravel.pl

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

keiti78Zg
Użytkownik
# Napisano: 19 Lip 2011 12:55
Odpowiedz 


Popatrzę bo mam wyjazd, ale 1 dzien za krótko ceny jak zwykle niemiło zaskakuja;P , czemu to wszytsko nie jest na kieszen przecietnego Polaka

keiti78Zg
Użytkownik
# Napisano: 19 Lip 2011 12:57
Odpowiedz 


apropos juz byłam tam 2 razy:P, to moja 3 wizyta uwielbiam Skandynawie i marze o fiordach, ktos był w Tivoli? bo tylko z głownych atrakcji to mi zostało Zima carlsberg zaliczony, a kilka lat wstecz dosc obszernie Kopenhaga nie wspomne o innych miastach Skandynwskich czy nawet Dunskich

Anonimowy
# Napisano: 19 Lip 2011 13:21
Odpowiedz 


Tivoli jest super. Byłem 2 razy i polecam. Kupujesz wejściówkę na wszystkie atrakcje, dostajesz pasek na rękę i korzystasz. Nie pamietam dokładnie, ale takie wejście kosztowało chyba około 100 zł.

keiti78Zg
Użytkownik
# Napisano: 20 Lip 2011 00:36
Odpowiedz 


a dziecko 3 letnie tez płaci kojarzysz? musze poszperac

Anonimowy
# Napisano: 20 Lip 2011 20:10
Odpowiedz 


Nie pamiętam, ale raczej nie płaci.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej