Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Promy na Bornholm 2018
Autor Wiadomość
AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 3 Sty 2018 13:40 | Edytowany przez: AdminForum


Z początkiem roku przyjmujemy i realizujemy wszystkie zgłoszenia rezerwacji biletów promowych na Bornholm. Trasy promowe z Kołobrzegu do Nexo, z Sassnitz do Ronne, Ze Świnoujścia do Ronne via Ystad oraz bezpośrednie połączenie promowe ze Świnoujścia do Ronne.

Warto pamiętać, że promy BornholmerFaergen z Sassnitz do Ronne kursują jedynie do 31.08 2018 r.


- Świnoujście-Ronne - bardzo popularne połączenie, prom kursuje w sezonie letnim w każdą sobotę

- Świnoujście-Ronne via Ystad - rejs łączony, z przesiadką w Ystad (Szwecja)

- Kołobrzeg-Nexo - popularne połączenie, rejsy w sezonie letnim niemal codziennie

- Sassnitz-Ronne - alternatywa dla połączenia promowego ze Świnoujścia, dobra opcja cenowa dla rejsów w dni robocze


Zapraszamy do kontaktu. Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie lub poprzez formularze internetowe.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 3 Sty 2018 13:44 | Edytowany przez: AdminForum


Bilety promowe z Kołobrzegu na Bornholm (do Nexo) teraz w niższej cenie!

10% rabatu od podanych cen! Przy rezerwacji złożonej do 31.03.2018 r.
(Termin płatności za złożoną rezerwację: 7 dni)

Zapraszamy do bezpośredniej rezerwacji - Kołobrzeg-Nexø-Kołobrzeg

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Andrzej1981
# Napisano: 15 Sty 2018 10:36


Czy to prawda, że na te bilety ze Świnoujścia zaczyna brakować miejsc?

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 22 Sty 2018 13:23


Na chwilę obecną miejsca jeszcze są. Rezerwacje są przyjmowane jednak już od grudnia 2017 r. Co będzie później tego nikt nie wie. Jeśli planujesz wyjazd z samochodem to warto bilet zarezerwować z wyprzedzeniem. Np. na niektóre rejsy z Sassnitz w sezonie, nie ma już miejsc na samochody.

W razie pytań lub rezerwacji zapraszamy do kontaktu

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Wojti
Użytkownik
# Napisano: 23 Lut 2018 10:52


Witam,

Bedzie łatwiej w tym roku . Polferries powraca z rejsami w każdą sobotę w okresie Od 30.06.2018 do 25.08.2018 r.

Duży prom CRACOVIA.

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 23 Lut 2018 13:17


Dzięki Wojti za informacje. Niebawem info z cennikiem ukaże się na naszej stronie

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 28 Lut 2018 15:27


Rezerwacja - Świnoujście-Rønne-Świnoujście, wypłynięcie o godzinie 10:00 ze Świnoujścia, możliwość rejsu jednodniowego z opcją wykupienia wycieczki.

Rezerwacja i rozkład - bezpośrednio na naszej stronie

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 2 Mar 2018 13:49


Tylko do końca marca można kupić bilet z Kołobrzegu do Nexo z 10% rabatem

Rezerwacja promu z Kołobrzegu

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Wojti
Użytkownik
# Napisano: 3 Mar 2018 22:12 | Edytowany przez: Wojti


Pozwolę na coś zwrócić uwagę.
Napisał(a): AdminForum
Rezerwacja - Świnoujście-Rønne-Świnoujście, wypłynięcie o godzinie 10:00 ze Świnoujścia, możliwość rejsu jednodniowego z opcją wykupienia wycieczki.

Rezerwacja i rozkład - bezpośrednio na naszej stronie

Jak się wejdzie na stronie w zakładkę "Promy na Bornholm" to nadal widać jedynie połączenie TT-LINE o godz. 17.00 powrót o 23.30

Jako, że troszkę promami pływałem to:
Napisał(a): Andrzej1981
Czy to prawda, że na te bilety ze Świnoujścia zaczyna brakować miejsc?

to podpowiem, że np. taki prom Polferries CRACOVIA posiada dwa razy dłuższą część ładunkową dla pojazdów, motocykli i rowerów niż miało to miejsce dawniej na promie POMERIANIA. Do tego będzie jeszcze prom TT-Line bodaj NILS DACKE o bardzo podobnych parametrach.

Nie chcę tu robić antyreklamy dla Żeglugi Kołobrzeskiej (Kołobrzeg-Nexo) ale promy ze Świnoujścia są bardziej komfortowe i nie ma tak dużych problemów z rejsami w słabszą pogodę. Osoby, które się obawiają dużego kołysania powinny to również brać pod uwagę. Do tego można ze sobą zabrać auto.


Anonimowy
# Napisano: 4 Mar 2018 09:30


przydałby się jakiś prom z Gdańska lub Gdyni na Bornholm bo już sama podróż samochodem do Świnoujścia to dla mnie 6 godzin jazdy.

Jasiu
# Napisano: 4 Mar 2018 23:19


Napisał(a): Anonimowy
przydałby się jakiś prom z Gdańska lub Gdyni na Bornholm bo już sama podróż samochodem do Świnoujścia to dla mnie 6 godzin jazdy.

Przepraszam a dlaczego np. nie z Bydgoszczy?

Prom z 3-Miasta to na Bornholm musiałby płynąć z 11 lub 12 godzin. To chyba lepiej dojechać do Świnoujścia. To jedno a drugie to nikt z przewoźników morskich chyba by się tego nie podjął bo to by wyszło nieopłacalne dla nich.

Fajnie, że w tym roku będzie większy wybór w transporcie. Możliwe, że ze znajomymi wybierzemy się camperem na tą fajną wyspę w tym roku.

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 5 Mar 2018 08:45


Napisał(a): Wojti
Jak się wejdzie na stronie w zakładkę "Promy na Bornholm" to nadal widać jedynie połączenie

Obok pola "Wyjazd dnia:" znajduje się lista rozwijana z godziną wypłynięcia

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 9 Mar 2018 10:10 | Edytowany przez: AdminForum


Uwaga: zmiany w rozkładach rejsów z Kołobrzegu i Sassnitz.

Z Kołobrzegu: rejs 12 maja został usunięty, dodano rejs 8 czerwca.

Z Sassnitz: zmiana godzin wypłynięcia na rejs 7 czerwca z Sassnitz oraz 10 czerwca z Ronne.

Dokładne informacje w kalendarzu rejsów, przy formularzu rezerwacji promu.

Zachęcamy do śledzenia nas na Facebook i Twitter - tam publikujemy zawsze aktualne informacje dotyczące rejsów.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Wojti
Użytkownik
# Napisano: 12 Maj 2018 16:19


Witam,

Tak więc wybieram się w lipcu na Bornholm. Zarezerwowałem bilety Świnoujście-Rønne na Prom POLFERRIES. Skromnie dodam, że to będzie moja 3-cia wizyta na tej sympatycznej wyspie. . Zabieramy auto + rowery

Oby tylko pogoda była jak teraz bo naprawdę początek maja w Polsce wyśmienity



PS. Do Admina. Ktoś spamuje w kilku wątkach na forum.

Tomek J
Użytkownik
# Napisano: 24 Maj 2018 11:05


Pytanie nie do końca adekwatne, ale odrobinę z promami powiązane:
Wiecie może, co dzieje się na drodze E22/E251 na Rugii, że gugiel pokazuje objazd bokiem do Sassnitz? Jak to wpływa na czas przejazdu? Wyjeżdzam dopiero za niewiele ponad miesiąc, ale zawsze warto zapytać.

Marcin1
# Napisano: 22 Cze 2018 14:22


My płyniemy teraz, z tego co się dowiedziałem to na trasie, na dojeździe do portu, są roboty drogowe w jednym lub dwóch miejscach. Bywa też, że most na Rugii jest zamykany i trzeba jechać dołem przez most zwodzony, który jest opuszczany i podnoszony co jakiś czas, w zależności od ruchu na wodzie. Podsumowując: lepiej wyjechać wcześniej Ja mam taki właśnie zamiar, prom przecież nie zaczeka Jeździmy na Bornholm z przerwami już od kilku lat, generalnie ruch na tej trasie jest płynny i bez jakiś maksymalnie dłuuuugich korków. Bilety zawsze załatwiamy w Modos, www.bornholm-ok.pl - korzystamy z ich strony więc nie wyobrażam sobie innej opcji Możliwe, że gdzieś miniemy się na Bornhilmie, pozdrawiam

Anonimowy
# Napisano: 1 Lip 2018 17:06


Witam,
Informacja dla tych co przepływają na Bornholm w soboty promem Polferries CRACOVIA. Prom cumuje w porcie Rønne przy nabrzeżu dla statków wycieczkowych a nie tam gdzie jest właściwy terminal promowy BornholmerFærgen.

Wojti
Użytkownik
# Napisano: 3 Lip 2018 11:52


Dziękuję za podpowiedź

Zuza
# Napisano: 24 Lip 2018 23:39


Witam i polecam podróż na Bornholm promem Polferries, który przypływa w soboty ze Świnoujścia. Jest stabilny, nic nie buja, dogodne połączenie i godzina przybycia na wyspę. Obsługa i serwis na promie

Kiedyś płynęliśmy tym z Kołobrzegu (małym) to jest o trzy klasy słabszy od tego dużego Polferries. To zupełnie dwa światy. Polecam tym dużym ze Świnoujścia lub drugim dużym tylko tt-line tez można zabrać samochody i rowery z tym, że ten drugi późno przypływa na wyspę.

Wojti
Użytkownik
# Napisano: 31 Lip 2018 09:55


Witam,

Również podróżowałem tym razem na Bornholm promem Polferries ze Świnoujścia. Godne polecenia, dobre jedzonko na promie komfortowe warunki... dla dzieci na promie animator - dobry pomysł ze strony armatora. Podróż upłynęła bardzo przyjemnie. Jest też udogodnienie. Jak się wykupi kabinę to w rejsie powrotnym można pozostać do rana na promie, zjeść śniadanie i dalej w trasę ze Świnoujścia do kraju wypoczętym. A nie w nocy się tułać i szukać noclegu.
Skorzystałem i dodaję jako duży plus dla przewoźnika POLFERRIES.

bidzi
# Napisano: 6 Sier 2018 12:57


Mam pytanie, jak w tym sezonie pływa Jantar? Są odwołane kursy?

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 6 Sier 2018 13:37


Pływa według rozkładu. Wybierając termin na tej stronie sprawdzisz kiedy wypływa.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Krzyś
# Napisano: 8 Sier 2018 11:10


Napisał(a): Wojti
Skorzystałem i dodaję jako duży plus dla przewoźnika POLFERRIES.

Tak chwalisz a ten Polferries pozmieniał teraz z dnia na dzień godziny rejsów. Tak się nie robi!!!! Gdyby nie pani z Modos to nikt by nas nie poinformował. I tutaj + dla Modosa Ostatni taki wybór

Wojti
Użytkownik
# Napisano: 8 Sier 2018 22:27 | Edytowany przez: Wojti


Panie Krzysiu. Widzę, że jest na stronie Polferries informacja o zmianach w rozkładzie ale to nie są aż takie, że promu nie będzie. To dobrze, że można podziękować Pani z Modos.
Ja zaś zapewniam, że nie jestem związany z firmą Polferries. Chwalę to co dobre i czego doświadczyłem. Nie ma bezpośredniego i dogodniejszego promu z Polski na wyspę takiego, który zabiera również samochody. TT-line też pływa w soboty sprawdziłem lecz ma mało zachęcającą godzinę przybycia się na wyspę. O takiej godzinie nie wszyscy są zadowoleni jak się dojedzie na camping czy do hotelu (można potocznie pocałować klamkę). Namiot stawiać po nocy to też nic przyjemnego.

Co do tego, że zmienili godziny to możliwe, że jest to uzależnione od władz portu w Rønne. Również przypomnę (co się Panu może przydać), że prom CRACOVIA cumuje w tym porcie przy nabrzeżu dla statków wycieczkowych i możliwe, że nie będzie miejsca w innych godzinach bo coś się w planach dużych statków zmieniło. Nie zawsze to musi być wina armatora.

Dla usprawnienia i podpowiedzi dodam zdjęcie gdzie prom cumuje. Wykonałem ją w dniu kiedy opuszczaliśmy wyspę. Zdjęcie wykonałem stojąc przy kościele ewangelickim w Rønne:

Prom

Łatwiej będzie trafić Panu jak również może innym.

PS. Mam problem ze wstawianiem zdjęć. Może Admin coś zaradzi.

Admin: Zdjęcie wstawione. Prośba by nie cytować poprzednika

aktrier
# Napisano: 10 Sier 2018 08:00


Dzień dobry,
planujemy wpłynąć z Sassnitz do Ronne w składzie 2 os.dorosłe+ 2 rowery 15/08. Ponieważ nie jesteśmy pewni czy damy radę dokładnie tego dnia dotrzeć do Sassnitz nie chcemy rezerwować biletów wcześniej. Czy ktoś mógłby podpowiedzieć, czy są problemy z kupnem biletów bezpośrednio przed wypłynięciem? Gdzie się kupuje? Na bramce, tak jak samochody? Z góry dziękuję!

Anonimowy
# Napisano: 11 Sier 2018 12:38


Krzyś
To miałeś szczęście, że Ci tylko godziny pozmieniali, nam jantara na dzisiaj odwołali, nie ma jak wrócić. Szukamy na gwałturety pomocy jak wrócić, urlop się kończy, kasy nie ma na nocleg, mega masakra

Zuza
# Napisano: 11 Sier 2018 21:14


Napisał(a): Anonimowy
Szukamy na gwałturety pomocy jak wrócić, urlop się kończy, kasy nie ma na nocleg, mega masakra

Dziś jest sobota o 23.30 odpływa duży prom TT-Line z portu Rønne do Świnoujścia. Może ktoś z bliskich pomoże i opłaci on-line za bilet. Rano będziecie w Świnoujściu to już łatwiej.

Rafał
# Napisano: 26 Sier 2018 15:30


Witam serdecznie.

Mam na jutro rezerwacje na prom na Bornholm i zatanawiam sie czy jest mozliwosc zmiany deklarowanego auta. Orietuje sie ktos moze albo mial taki przypadek?

Wojti
Użytkownik
# Napisano: 27 Sier 2018 12:11


Rafał

Zmiana jest jak najbardziej możliwa. Nie napisałeś nawet jaki prom masz na myśli, na jakiej trasie ?

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej