Promy na Bornholm

Rezerwacja biletów promowych na Bornholm. Bezpośrednie rejsy z Kołobrzegu i Sassnitz. Możliwy rejs łączony na Bornholm ze Świnoujścia via Ystad.

Bilety promowe dla osób pieszych, rowerów i motocykli. Bilety na samochody osobowe oraz ciężarowe. Aktualne ceny i rozkład rejsów na 2021 rok.

Tel.: 57 737 37 78

Bezpieczna rezerwacja Bezpieczna rezerwacja biletu promowego.

Trasy promowe na Bornholm

Sassnitz - Rønne - Sassnitz
Promy na Bornholm z Sassnitz przewożą osoby piesze, rowery, motocykle oraz samochody. Duże i bezpieczne promy nie są odwoływane ze względu na warunki pogodowe. Do dyspozycji pasażerów kafeteria, sklepik, fotele lotnicze, kabiny. Przewoźnik zapewnia rejsy przez cały rok.
Świnoujście - Rønne - Świnoujście
Promy na Bornholm ze Świnoujścia przez Szwecję (Ystad). Promy przewożą samochody i rowery. Promy zabierają pasażerów pieszych, rowery, motocykle, samochody osobowe i ciężarowe. Na promach - sklepy, kawiarnia, restauracja, tarasy widokowe.
Kołobrzeg - Nexø - Kołobrzeg
Statek przewozi rowery. Statek zabiera 288 pasażerów, rowery i motocykle. Statek nie zabiera samochodów. Do dyspozycji pasażerów są kawiarnia, dyskoteka i restauracja, które pełnią jednocześnie rolę salonów pasażerskich.