Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Szukam chętnych na wyjazd na Bornholm 2007
. 1 . 2 . >>
Autor Wiadomość
Diallo
Użytkownik
# Napisano: 22 Mar 2007 05:17


Witam serdecznie
Wybrałbym się w te wakacje czerwiec - sierpień na tydzień na Bornholm
Z chęcią przyłączę się do podobnych do mnie zapaleńców Myślę że w grupie będzie taniej
Także jeżeli ktoś planuje wypad na 5-7 dni to ja jak najbardziej tak.
Pozdrawiam serdecznie

Gonia
# Napisano: 22 Mar 2007 15:18


Napisz coś więcej o sobie. Ja z koleżnką zastanawiamy się nad wyjazdeem na Borholm w tym roku i chetnie bysmy dołączyły do grupy w grupie zawsze raźniej

dalia4@op.pl
# Napisano: 26 Mar 2007 14:06


Witam marzących o Bornholmie!

A czy jest też ktoś chętny jechac - z panią po 50-tce - na rowery na Bornholm,
na przykład w pierwszej połowie czerwca?

Pozdrawiam, Wiesława

dalia4@vp.pl
# Napisano: 26 Mar 2007 14:11


Jeszcze raz:
Witam !

A czy jest też ktoś chętny jechac - z panią po 50-tce - na rowery na Bornholm,
na przykład w pierwszej połowie czerwca?

Pozdrawiam, Wiesława

adres powinien być dalia4@vp.pl - pomyłka z przejęcia

Acha
# Napisano: 27 Mar 2007 09:05


Hej

Ja i mój syn też planujemy rowerowy wypad na Bornholm w tym terminie. Chętnie się dołączymy. Tylko ja wolałabym dojechać tam autem i na miejscu wypożyczyć rowery. A jak planujecie pobyt? Wypady rowerowe z jednego miejsca czy za każdym razem nocleg w innym miejscu?

Pozdrawiam

j.kossakowska@gmail.com

costa01
Użytkownik
# Napisano: 30 Mar 2007 15:43


Hey,
ja też planuję wypad z żoną na wyspę na początku lipca. Zamierzamy również wypożyczyć rowery na wyspie i też się zastanawiam, czy lepiej znaleźć sobie i zarezerwować jakieś miejsce noclegowe i robic z niego wypady rowerowe, czy też lepiej przemieszczać się za każdym razem w inne miejsce.
1 opcja:
Zalety:
- wygoda- nie trzeba wozić ze sobą całego balastru,
2 opcja:
Zalety:
- przygoda - mozna będzie z pewnością więcej zobaczyć i przeżyć, ale z pewnością będzie trudniej.

Nie wiem jeszcze, którą opcje wybrać

pavana
Użytkownik
# Napisano: 30 Mar 2007 17:32


Hej ! ja też marzę od dawna o wyjeździe na Bornholm, na około 7 dni najchętniej w drugiej połowie czerwca, wtedy popdobno jest tak najładniej. Brak mi tylko towarzystwa i chętnie dołączę do jakiejś grupki. Pozdrawiam
ag_dom@poczta.fm

OKI44
# Napisano: 3 Kwi 2007 23:14


Witam,
Kwidzyńskie Towarzystwo Rowerowe w liczbie 8-10 osób jedzie 30 czerwca samochodami na Bornholm. Wiek uczestników 40-60 lat.
Jedziemy autami z rowerkami, nocujemy po dwie noce w gospodarstwach agroturystycznych pod namiotami aby zmniejszyć koszty. Przejazd promem ze Świnoujścia w sobotę godz 10 - powrót po tygodniu. Samochodami jedziemy aby nie wozić bambetli w sakwach, podstawowe jedzenie zabieramy ze sobą. Byliśmy już na Bornholmie, znamy trasy, zabytki i zwyczaje.

Jeśli ktoś ma ochotę się dołączyć - zapraszamy.



Pozdrawiam, marianroszak mr@msi.pl

Anonimowy
# Napisano: 8 Kwi 2007 20:02


dalia4@vp.pl
Witam serdecznie!Nareszcie jakaś pani po pięćdziesiątce marzy o wyprawie rowerowej na Bornholm!Jestem także "panią po pięćdziesiątce" i swoje marzenie o Bornholmie spełniłam już dwa lata temu,ale ciągle mi mało i marzy mi się ponowny wyjazd.Nasza wyprawa odbyła się w damskim czteroosobowym składzie,a ja byłam najstarszą uczestniczką.Cała trasa na rowerach ,łącznie z przewożeniem rowerów pociągiem z Wrocławia do Świnoujścia,a to atrakcyjne przeżycie,kiedy nie ma przystosowanych do tego wagonów!Z pełnym wyposażeniem :sakwy,namioty,karimaty, śpiwory ,jakiś zapas żywności -przejechałyśmy Bornholm dookoła.Noclegi na polach namiotowych,które są wyposażone we wszystko co turyście potrzeba: weęzły sanitarne z natryskami[na niektórych polach płatna ciepła woda,ale to jest do wytrzymania],duże kuchnie, w których są kuchnie gazowe ,zlewozmywaki,lodówki,a nawet garnki.Ja spędziłam tam tydzień {od soboty do soboty,bo tak kursuje prom ze Świnoujścia],ostatni tydzień sierpnia i było cudnie !Pogoda piękna ,bardzo mało turystów,cicho ,spokojnie,i bezpiecznie!Zostawiałyśmy namioty z dobytkiem ,rowery też przestałyśmy spinać.Ale tydzień to mało!Marzy mi się wyjazd na dwa tygodnie na przełomie sierpnia i września,nawet biorę pod uwagę powrót przez Szwecję{ostatni prom bezpośredni chyba 1,albo 2-go września.Wspominam Bornholm jako miejsce magiczne,gdzie wszystko przestaje się liczyć,a najważniejsze są widoki ,morze,wiatr,wschody i zachody słońca-bajka!!!To na razie tyle na zachętę,chętnie będę korespondować na ten temat,a może wyniknie z tego jakaś kolejna wyprawa "dziarskich pięćdziesiątek ".Pozdrawiam!Dolnoślązaczka .Adres do korespondencji:malgolka@interia.eu

peptek
Użytkownik
# Napisano: 17 Kwi 2007 20:55


Witajcie
Wybieram się na wyspę ok 20 lipca to pierwsza wersja, bo będę w Darłowie na wypoczynku i wtedy będę swoim autem z rodziną więc odchodzą mi koszty podróży do promu. Wtedy mogę się z kimś umówić i wspólnie wybrać na Bornholm. Albo druga wersja jak ktoś zabrałby mnie do kompletu autem w majowy weekend na 5-7 dni Ja preferuje noclegi pod namiotem ze względu na koszty ale to juz kwestia innej natury. Ważne żeby tam dojechać a resztę można uzgodnic . Na razie jestem sam. Albo ktoś mnie przygarnie i pojadę w maju albo poczekam do lipca i wtedy ja kogoś przygarnę. Jestem z Włocławka. mam 42 lata i zamierzam nocować w różnych miejscach i zabrać się tam z rowerem.Chętnie dołączyłbym do kogoś i dorzuciłbym się do paliwa. Powoli przygotowuję się do wyjazdu ale nie straszna mi podróż w nieznane nawet samemu. Wyjazdy improwizowane do pewnego stopnia są najwspanialsze. Dodam że jestem zaradny i potrafię sobie poradzić w nietypowych sytuacjach więc mogę się na coś nadać

Czekam na propozycje

Piotrek z Włocławka

mój adres peptek@interia.pl

tan68
# Napisano: 18 Kwi 2007 21:34


OKI44
Witam ,

Czy jeszcze można dołączyć się do grupy Kwidzyńskiej ?
Jakie są orientacyjne koszty wyprawy ?
Bardzo chciałabym się tam znależć.
Pozdrawiam

Ania z Gdańska

Ps. adres do korespondencji :

tangoretka@wp.pl

oki44
Użytkownik
# Napisano: 19 Kwi 2007 01:13 | Edytowany przez: oki44


Do grupy kwidzyńskiej dołączyć można zawsze.
Pytanie czy będzie miejsce w aucie na dojazd do Świnoujścia.
W tej sprawie informacje ulegają zmianie. Na pewno są dwa miejsca
w autach przy wjeździe na prom i na powrót promem.

Bilet promowy w dwie strony na samochód z pięcioosobową załogą i rowerami
kosztuje bodajże 1150 zł. 7 dni na wyspie przy chęci bycia w większości muzeów
i innych atrakcji, spanie we własnych namiotach w gospodarstwach agroturystycznych,
sporadyczny udział w smażalniach, kawki, lody, napoje - myślę że ok 150-200 koron dziennie.


mr@msi.pl

olimpijka
Użytkownik
# Napisano: 23 Kwi 2007 13:27


hej!

ja też planuję wyjazd na Bornholm w sierpniu 11-18. Jak na razie myślę, ale już niedługo będzie trzeba zacząć planować. Wśród moich znajomych znalazłam dopiero 2 chętnych, którzy też się wahają bo będzie to zależeć od kosztów. Ja sie nie waham, bo bardzo chcę tam jechać. Dlatego jestem gotowa dołączyć do zapaleńców którzy się nie wahają i będą chcieli ruszyć w tych dniach co ja (niestety inaczej nie dostanę urlopu, ewentualnie tydzień później - chyba).

pozdrawiam serdecznie

Lolka
# Napisano: 11 Maj 2007 11:24


Hej!

Ja również planuję wyjazd rowerowy na Bornholm. Urlop mam w terminie 12-27.08. Na Bornholmie chciałabym spędzić 8-10 dni. Chętnie się przyłączę do grupowego "rowerowania" po wyspie

pozdrawiam serdecznie:

mój adres: ewalor13@wp.pl

Anonimowy
# Napisano: 22 Maj 2007 14:04


Witam, wybieram się z moim chłopakiem na Bornholm rowerami. Wyruszamy 23 lub 24 czerwca z kołobrzegu i planujemy spędzić tam tydzień robiąc wycieczkę objazdową wzdłuż wybrzeża. Noclegi przewidujemy na polach namiotowych. Jestesmy w wieku 24 i 28 lat. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby się do nas dołączyć czy to w Polsce czy juz na wyspie proszę o kontakt 0693 840 486; marta0183@wp.pl
Pozdrawiamy Marta i Adam

Gosia i Sławek
# Napisano: 27 Maj 2007 19:49


czesc planujemy z mężem wyjazd na Bornholm od 14-21-07 2007r jeśli ktoś ma ochotę się przyłączyć zapraszamy, my byliśmy w 2005 r było super, choć pogoda bywała rożna, ale my się nie poddajemy i ponownie jedziemy. Nocowanie na campingach- jest tam wszystko chętnych zapraszamy start ze świnoujścia
malgorzata.krzesz@wp.pl

Gosia i Sławek
# Napisano: 27 Maj 2007 19:51


Gosia i Sławek
jesteśmy młodymi osobami 29 i 30 lat

ya1
# Napisano: 4 Cze 2007 00:01


Witam!

Od kilku lat jeździmy samotnie z córcią [teraz 11 lat] po Polsce. Dzidzia bez problemu pokonywała w zeszłym roku do 100km dziennie, więc nie będzie z nią żadnych kłopotów. Sprzęt mamy dobry. Pora na dalsze eskapady! Planujemy Bornholm lub Czechy. Z przewagą Bornholmu - ale zadecydują finanse
Planowany wyjazd w drugiej połowie lipca - tydzień lub dwa. Może częściowo po Polsce, częściowo zagranica.

Jakie są koszty przejazdu z rowerami i pobytu na wyspie: prom, noclegi, zwiedzanie, najprostsze wyżywienie... Gdzie najlepiej [czyt. najtaniej] nocować?

Zdaje się że na wyspę pływają nie tylko promy ze Świnoujścia ale też katamarany do innych portów. Z przyjemnością wysłucham wszelkich informacji.

Chętnie dołączymy do kogoś, lub kogoś przyjmiemy do towarzystwa Również na wyprawy po Polsce. I nie tylko w tym terminie...

Jeśli ktoś ma ochotę napisać podaję adres: jaszro@interia.pl

peptek
Użytkownik
# Napisano: 4 Cze 2007 14:57


ja jade sam 21 lipca na 5 dni. Zrobiłem juz rezerwację na prom z Kołobrzegu ale staram sie jeszcze o prom z Darłowa. Może się spikniemy i jakoś jak nikt do mnie nie dołączy. Mam juz dobrze opanowane szczegóły całego tam pobytu.

kapiszon
Użytkownik
# Napisano: 5 Cze 2007 18:19


kto chętny na termin od 21 lipca? rower, namiot, camping/pole namiotowe skromne/nieskromne jedzenie i dużo jazdy na rowerze - najlepszy tydzień w roku. Powrót dowolny - może być przez Rone/Ystad/Kołobrzeg - nieuzależniamy się od soboty będzie fajnie, to zostaniemy trochę dłużej, albo wracamy, pełna dowolność, każde propozycje mile widziane. Byłem dwa razy na Bornolmie, posiadam info praktyczne, ale chętnie pojadę tam kolejny i kolejny raz. Mam 42 lata, umiem jeździć na rowerze Propozycja otwarta. Pozdrawiam Maniaków-Bornholmiaków.

peptek
Użytkownik
# Napisano: 5 Cze 2007 21:54


ja jestem chetny i tez jade 21 lipca z darłówka. Kto jeszcze z Toba Kapiszon wyrusza i skąd?

tia_maria
# Napisano: 7 Cze 2007 11:11


A czy są tu amatorzy rolek? Ja bym się chciała wybrać na ok. tydzień w połowie sierpnia, najlepiej pod namiot. Raz na jakiś czas fajnie byłoby wypożyczyć rower i śmignąć gdzieś dalej. Na razie nie zrobiłam żadnych rezerwacji, ale szukam chętnych. Jakby co, chętnie dołączę się do jakiejś grupy.

Kontakt: thinkpolish@op.pl

Pozdrawiam

Anonimowy
# Napisano: 29 Cze 2007 13:41


Witajcie, my z męzem rówinież się wybieramy w tym terminie na bornholm...

Wiola
# Napisano: 29 Cze 2007 13:44


Witajcie my z mężem też wybieramy się w tym terminie na Bornholm....

Wiola
# Napisano: 29 Cze 2007 13:46


Napisał(a): Wiola

Witajcie my z mężem też wybieramy się w tym terminie na Bornholm....



aha termin Gosi i Sławka 14-21 lipiec

GoHa
Użytkownik
# Napisano: 7 Lip 2007 23:27


czesc peptek i kapiszon... ja tez chetnie sie wybiore na Bornholm.. wlasnie opcja rower, namiot mi odpowiada... tez bym jechala z Kolobrzegu - jestem z gdyni.
odezwijcie sie prosze na maila epiria@gazeta.pl bo tu jestem jakos wyjatkowo i moge nie trafic spowrotem na to forum a nie chce stracic kontaktu
dajcie znac..

Goska - 30 latek

Anonimowy
# Napisano: 8 Lip 2007 21:09


Kapiszon odpada w tym terminie, może koniec sierpnia, sorry peptek i GoHa

peptek
Użytkownik
# Napisano: 8 Lip 2007 23:01


Napisałem do Ciebie Gocha e-mail na wskazany adres

margareta
# Napisano: 9 Lip 2007 10:29


Kochani, a wiecie jaka pogoda jest planowana na koniec sierpnia? Jedziemy z naszą Dzidziusiową Córeczką i wolałabym nie trafić na hiper burze... A jechać chcemy koniecznie - byliśmy tam czas jakiś temu, cudna bajeczka i te dzikie czereśnie!!

peptek
Użytkownik
# Napisano: 10 Lip 2007 21:48


I co nikt nie jedzie na wyspę 21 lipca kto by chciał się do mnie doczepić? Albo może mnie przygarnąć?

. 1 . 2 . >>
Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej