Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Bornholm Bus lub też BornholmBus
Autor Wiadomość
Ula.
# Napisano: 25 Kwi 2007 18:55


Witam wszystkich bardzo gorÄ…co,

wybieram się na Bornholm w połowie lipca, z grupą przyjaciół, w związku z tym faktem mam pytanie do szanownych Forumowiczów - czi istnieje możliwość wynajęcia, bezpośrednio na wyspie, czegoś w rodzaju mini busa coś jak BornholmBus lub Bornholm Taxi. Chodzi o to by się bez problemu przemieszczać już na samej wyspie.

Bardzo proszÄ™ o ewentualnÄ… pomoc.

Aaaaaa i jeszcze jedno pytanie co do rezerwacji biletów na Bornholm. Zauważyłam, że można dokonać rezerwacji bezpośrednio z tej strony i zarezerwować sobie bilet na rejs na Bornholm. Czy polecacie ten sposób i jak to wygląda w praktyce?

Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich

Ula

Anonimowy
# Napisano: 26 Kwi 2007 19:26


Przemieszczanie się autobusem po Bornholmie.Nie mam żadnych wiadomości o możliwości wynajęcia busa,pewnie takie są,ale to chyba drogi sposób na zwiedzanie wyspy. Możliwe że takie informacje można znaleźć na stronach dotyczących Bornholmu. Ja wprawdzie oglądałam wyspę z siodełka własnego roweru,ale są tam regionalne linie autobusowe BAT. To sieć oplatająca wszystkie miasta i atrakcyjne miejsca.Koszt przejazdu zależy od liczby pokonanych stref,można też kupić karnet dzienny-130 DKK, albo 5-dniowy-440 DKK [od osoby oczywiście] z możliwością poruszania się wszystkimi liniami [numery od1 do 9]. Więcej informacji na stronie www.bat.dk Ale jeśli mogę podzielić się swoim bornholmskim doświadczeniem,to właściwie całą wyspę można przejść pieszo z niewielką pomocą komunikacji autobusowej ,oczywiści jeśli ktoś z założenia wybiera się bez roweru,przecież wymiary tego "raju" na Bałtyku to niecałe 30 km na niecałe 40 km!Prawdziwy turysta nie ma się gdzie "rozpędzić"!Oczywiście żartuję,bo nie wielkość ,ale jakość!!! Życzę udanych wypraw !Olka Acha, co do rezerwacji biletów: dużo informacji na stronach o Bornholmie i na stronie Polferriesa, jeśli start ze Swinoujscia.

Anonimowy
# Napisano: 26 Kwi 2007 21:14


Ula.

podaje nr do Taxi na Bornholmie - 56 95 23 01 - firma ma też busy. zgadzam się też ze lepiej wybrać komunikacje autobusami BAT (czerwone autobusy) - lepszy i tańszy sposób poruszania się po Bornholmie .

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej