Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Wrazenia
Autor Wiadomość
Maly
Użytkownik
# Napisano: 22 Sier 2005 14:00
Odpowiedz 


Wlasnie wrocilem z Wyspy, bylo SUPER wiecej napisze pozniej
pozdrawiam

Anonimowy
# Napisano: 30 Sier 2005 13:27
Odpowiedz 


Ja wróciłam z wyspy w sobotę, było naprawde przyjemnie chociaż troszkę już zimno, no ale ceny już są prawie o połowe niższe niż w sezonie, coraz mniej ludzi, ogólnie wyspa już powoli pustoszeje, ale może to i lepiej?...

Andzia

IZA
# Napisano: 2 Wrz 2005 09:43
Odpowiedz 


Chciałam podzielic sie wrazeniami z jednodniowego pobytu na wyspie, bardzo mi sie podobalo, chociaz czulam sie zmeczona po 4 godzinnej wycieczce autokarowej, ale bardzo mi sie podobalo , pani przewodnik ciekawie opowiadala o zyciu na wyspie, jak sie uda to tam wroce na dluzej

Anonimowy
# Napisano: 2 Wrz 2005 12:11
Odpowiedz 


Właśnie to jest piękne w objazdówkach, że "liźniesz" miejsce i jeżeli się spodoba, chcesz tam wrócić. Ja miałem podobną sytuację, też brałem właśnie udział w objazdówce i w tym roku bawiłem na Bornholmie 11 dni.

O.l.a.f

Tygrys
Użytkownik
# Napisano: 6 Wrz 2005 15:50 | Edytowany przez: Tygrys
Odpowiedz 


Wczoraj właśnie wróciłam po tygodniowej eskapadzie Było cudownie. Przede wszystkim wspaniale odpoczęłam, poza tym to wszystko, co widziałam jest nie do opisania i jestem pewna, że się ze mną zgodzicie. Niby tylko tydzień, a wrażeń mam tyle, że mogłabym teraz godzinami opowiadać. Te cudowne, sielskie widoczki. Czasem tak słodkie, że we wspomnieniach są jak sen. Poza tym ta różnorodność terenu - bardzo fajnie wspominam dzień, kiedy zwiedzałam Hammeren - bardziej był to dzień wspinaczki, niż samej jazdy, ale warto było. I pogoda wspaniale dopisała - ani kropli deszczu, chociaż to już początek września. Przepyszne wędzone rybki. Ah - jak trudno było wstać dziś do pracy Z przyjemnością zostałabym tam na jeszcze kilka dni. No i coś, czym sama jestem zaskoczona - to była moja pierwsza wyprawa rowerowa, i nie dość, że dałam radę, objechałam całą wyspę, to w dodatku tak mi się spodobało, że już wczoraj zatęskniłam za jeżdżeniem i dziś czekam, aż wybije ta upragniona godzina wyjścia z pracy, żeby sobie pojeździć.
I oczywiście zaczynam planować następny wyjazd rowerowy
Cudowny urlop

Anonimowy
# Napisano: 6 Sty 2006 17:47
Odpowiedz 


a ja tu mieszkam i jest nuda...

Piotr
Użytkownik
# Napisano: 10 Sty 2006 12:18
Odpowiedz 


A jak bym chętnie zamieszkał na wyspie, piękne miejsce. Nuda? To nie kwestia miejsca, tylko charakteru.

olseen
Użytkownik
# Napisano: 27 Lut 2006 21:26
Odpowiedz 


da sie spać w namiotach ale nie w miejscach platnych ??

olseen
Użytkownik
# Napisano: 27 Lut 2006 21:27
Odpowiedz 




Anonimowy
# Napisano: 3 Mar 2006 00:20
Odpowiedz 


olseen

Jeśli chodzi Ci o biwakowanie "na dziki" to na Bornholmie jest to zakazane

budinho
# Napisano: 11 Mar 2006 16:34
Odpowiedz 


Chcialbym wam powiedziec o moich wrazeniach(bylem tam 1 dzien ale planuje w wakacje tam wrocic na tydzien a moze i na zawsze;))
Bornholm jest sliczny.Do tej pory jak ogladam zdjecia to lezka w oku mi sie kreci z tesknoty za tym cudnym miejscem.O dunczykach slyszalem ze to bardzo czysty narod.Musze przyznac ze to wszystko to prawda z malym wyjatkiem.Postanowilem pojsc na pizze na rynku w Ronne w tym samym budynku gdzie jest sklep z pamiatkami o nazwie KROLLE BOLLE (ten kto tam byl wie o czym mowie).Gdy tam wszedlem przezylem szok!Na rynku ani jednego papierosa,o innych smieciach nie bylo nawet mowy.A w pizzerii jednym slowem syf!Kiepy i inne papierki walaja sie po podlodze z zaplecza wyszedl kucharz caly w mace i stojac przy ladzie jakby nigdy nic zapalil sobie papierosa!
Ale i tak kocham ta wyspe i marze o wyemigrowaniu tam na stale.Ale ten lokal bede zawsze omijal szerokim lukiem i wam tez tak radze.
Pozdr.
budinho

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej