Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Kto wybiera sie na 1 tydzien sierpnia?
Autor Wiadomość
Joola
Użytkownik
# Napisano: 30 Cze 2006 13:26
Odpowiedz 


witam, chce popedalowac z corka po Bornholmie. Niestety, ceny noclegow dla 2 osob w domkach sa co najmniej niekorzystne. Moze dogadamy sie z dwojka, ktora ma ten sam problem i wszyscy skorzystamy?Wtedy mozna zalozyc baze i jezdzic "na lekko" Inaczej pozastaje wersja jazdy z sakwami i namiotem

Anonimowy
# Napisano: 30 Cze 2006 14:24
Odpowiedz 


Bazą może być camping. Gdzieś w miłym miejscu rozbijecie namiot i stamtąd będziecie wyruszać

Jolla
# Napisano: 30 Cze 2006 15:12
Odpowiedz 


Moze rzeczywiscie jest to rowiazanie, przy sensownym spakowaniu powinnysmy dac rade zabrac i namiot, a za zaoszczedzona kasiorke moze rejsik na urocza wyspe??

MichałAnioł
# Napisano: 1 Lip 2006 15:14
Odpowiedz 


Prawdę mówiąc, osobiście wybieram się sam, właśnie na rowerze i z namiotem.
Myślę, że zwiedzanie wyspy z noclegiem codziennie w innym miejscu będzie najlepszą przygodą.
Pozdrawiam.

Anonimowy
# Napisano: 2 Lip 2006 10:18
Odpowiedz 


Czesc MichalAniol.a kiedy sie wybierasz?bo moj tatko ze Szczecina,lat 60 super kondycha tez chce sie wybrac. mozesz pisac jak cos na maila gregorbiker@gazeta.pl pozdrawiam.

Grzesiek

Nefretete
Użytkownik
# Napisano: 2 Lip 2006 13:08
Odpowiedz 


Napisał(a): Jolla
za zaoszczedzona kasiorke moze rejsik na urocza wyspe??


bardzo dobry pomysł! Wysepki Christianso są cudowne!

Kemping wyjdzie o wiele taniej niż nocleg na kwaterze.

Anonimowy
# Napisano: 3 Lip 2006 18:22
Odpowiedz 


czy na wyspy Christianso plynie sie z rowerkiem, jesli tak to czy jest wtedy za nie doplata?

Nefretete
Użytkownik
# Napisano: 4 Lip 2006 17:29
Odpowiedz 


To jest tak niewielki obszar, że nie ma gdzie jeździć na rowerze

Wydaje mi się, że nie ma możliwości aby zabrać rower. Łódź Peter którą my płynęliśmy była dość mała i dwie grupy wycieczek młodzieży zapełniły ją całkowicie, nie zauważyłam więc nigdzie zaczepów na rowery.

Piotr
Użytkownik
# Napisano: 4 Lip 2006 17:35
Odpowiedz 


Na Christianso nie ma gdzie jeździć rowerem. Większa wyspa ma ledwie kilkaset metrów szerokości...

lucjusz
Użytkownik
# Napisano: 8 Lip 2006 15:51
Odpowiedz 


Ja też się wybieram z ekipą w sierpniu prawdopodobnie wyjeazd 5 z Kołobrzegu. Pozdrawiam wszystkich cyklistów do zobaczenia na wyspie. Lucjan.

Anonimowy
# Napisano: 9 Lip 2006 14:56
Odpowiedz 


witaj Lucjusz.tez mam zamiar wybrac sie pod namiot i szukam kilku uczestnikow aby sie dolaczyc.mozesz podac email w celu blizszego kontaktu? moj gregorbiker@gazeta.pl bylaby to moja 1 wyprawa rowerkiem na ta wyspe.pozdrawiam

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej