Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Pytanie do annpap
Autor Wiadomość
ala
Użytkownik
# Napisano: 6 Lip 2006 16:24
Odpowiedz 


Chcę wynająć domek leśny w Sandkas poprzez Pollferries. Z twojego marcowego postu wynika że już tam byliście. Jakie macie wrażenia? Przy ofercie brak zdjęć domku, więc nie wiem czego się spodziewać. Będę wdzięczna za informacje.

annpap
# Napisano: 12 Lip 2006 15:35
Odpowiedz 


polecam wynajęcie domku przez Polferries-sprawdzone , na początku lipca już niestety wróciliśmy z Bornholmu. Nie mam żadnych uwag ani zastrzeżeń do tego biura. Domki ładne wyposażone we wszystko i wszystko działało np. piekarnik itp. z pięknym widokiem na morze, cisza żadnych wrzasków tylko śpiew ptaków. Na stronie Polferries można zamówić katalog i są zdjęcia albo udać się osobiście do biura, ja byłam w Warszawie. Bardzo miła obsługa.
Jeszcze jeden plus - zniżka 30% na prom Pomerania.
Są też domki plażowe ale są mniejsze a za taką samą cenę. Stoją one w 2 rzędach i tylko z 1 rzędu jest widok na morze.Polecam leśne!
Sandkas to spokojna i cicha mieścina całkowicee inna niż Rone czy Nexo. Jest tam mała piaszczysta plaża.

ala
Użytkownik
# Napisano: 24 Lip 2006 09:58
Odpowiedz 


dzieki za informacje, nie zaglądalam na forum - byłam na rowerach w Bieszczadach - bardzo polecam. Jeszcze tylko pytanieościel jest czy trzeba zabrać swoją? pozdrawiam

ala
Użytkownik
# Napisano: 24 Lip 2006 09:59
Odpowiedz 


pościel

annpap
# Napisano: 24 Lip 2006 16:07
Odpowiedz 


Trzeba zabrać ze sobą powłoczki na kołdrę i poduszkę oraz prześcieradło.Tak będzie taniej bo można też wypożyczyć na miejscu.


Kazia
Użytkownik
# Napisano: 24 Lip 2006 23:48
Odpowiedz 


Ja też mam pytanie do annpap !
Pisałaś wcześniej,że kupując lody ( rozumiem ,że w jakiejś lodziarni na terenie JOBOLAND ) można poprosić o specjalne opaski
na rękę i potem płaci sie tylko 20 koron za wejście.Czy to jest jakaś stale obowiązująca promocja,czy w tej lodziarni sa na ten temat jakies info,czy też trafiłas na nią przypadkowo akurat w tamtym terminie ?Wybieramy się na Bornholm z dwójką dzieci i obawiam się ,że na jednej wizycie w Joboland się nie skończy.Takie ulgowe bilety byłyby dla nas jak złoto !

annpap
# Napisano: 25 Lip 2006 20:06
Odpowiedz 


Takie iformacje znajdziesz już przy kasie, następnie na budynku po drodze i tam są 2 lodziarnie .Jedna bliżej wejścia przy fontannie, druga przy basenach.Po prostu prosi się o paski i dstje cała rodzina. To nie jest promocja jednorazowa, obowiązuje przez cały sezon.

Kazia
Użytkownik
# Napisano: 26 Lip 2006 10:23
Odpowiedz 


Wielkie dzięki !
Skorzystamy !

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej