Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Szukam chętnych
Autor Wiadomość
lucjusz
Użytkownik
# Napisano: 8 Lip 2006 16:04
Odpowiedz 


Planuję wyjazd na wyspę 5 sierpnia na kilka dni prawdopodobnie pięć z Kołobrzegu oczywiście na rowerze wiek nie ma znaczenia chętnych proszę o kontakt. Lucjan

Anonimowy
# Napisano: 8 Lip 2006 22:25
Odpowiedz 


Witam
my planujemy (2 osoby) wyjazd również 5 sierpnia, tylko nie bardzo z Kołobrzegu bo boimy się, że może nie popłynąć , planujemy ze Świnoujścia.

l
# Napisano: 9 Lip 2006 14:44
Odpowiedz 


A zdażało się już że prom nie popłynął i dlaczego?. Nas są w tej chwili trzy osoby i dla nas jest obojętnie z kąd popłyniemy, aby pewnie, a nawet do Świnoujścia mamy bliżej.Mieszkamy w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie) do zobaczenia na wyspie.

Anonimowy
# Napisano: 9 Lip 2006 18:38
Odpowiedz 


Nie mam pojęcia czy kiedyś się już tak zdarzyło, że prom z Kołobrzegu nie wypłynął, ale jest taka informacja, że w razie złej pogody prom może nie wypłynąć

PAT
# Napisano: 10 Lip 2006 09:12
Odpowiedz 


Zdarzylo sie, zdarzylo... Mi sie zdarzylo ze "prom" powrotny do Kolobrzegu w ogole nie pojawil sie w Nexo o tej godzinie o ktorej mial byc... Nie wiem jak jest teraz , ale kilka lat temu cala ta organizacja nie wygladala najlepiej. CO innego prom ze Swinoujscia- odchodzi zawsze regularnie jak zegarek.

PAT

eliska
# Napisano: 11 Lip 2006 11:47
Odpowiedz 


Hej,

Tez planuje zwiedzic Bornholm na rowerkach, sierpien bylby ok.
Jak planujecie: namioty czy kwatery, gdzie wyzywienie (ogolnie ile bagazu)?

gg:
3899955,
pozdrowienia,
Eliza

Michał
# Napisano: 20 Lip 2006 22:29
Odpowiedz 


Witam serdecznie.
Planujemy z żoną wyjazd 5 sierpnia samochodem z rowerami.
Koszt biletu ok.1380Pln na 4 osoby w obie strony wliczając rowery, wyjazd ze Świnoujścia,powrót w kolejną sobotę
Na miejscu chcemy nocować na tanich polach namiotowych lub campingach.
Jest możliwość zabrania jedzenia do naszego auta i wszystkiego co się tylko zmieści, oczywiście jeżeli ktoś chciałby partycypować w kostach 5o% ceny biletu.

Pozdrawiam, Michał.
Czekam na odpowiedź.

EMI
# Napisano: 25 Lip 2006 01:23
Odpowiedz 


Hej Lucjusz,

planujemy w 2 osoby wypad z Kolobrzegu - 4 lub 5.08 na kilka dni - objazd rowerkami....
JakTwoje przygotowania?

EMI

Lucgaz01@wp.pl
# Napisano: 25 Lip 2006 23:04
Odpowiedz 


Witaj. Szczerze mówiąc do wyjazdu coraz bliżej do urlopu też a ja ciągle jestem zapracowany. Myślę o wypadzie o każdej porze dnia i nocy , gorzej przygotowania ale znając siebie zawsze wszystko na ostatnią chwilę.Dobra teraz na serio. Planujemy przejechać wyspę do okoła,oraz wzdłuż i wszerz czyli wszystkimi możliwymi ściężkami rowerowymi. Noclegi planujemy na tanich polach namiotowych oczywiście bez wygód.

Lucjan.

Anonimowy
# Napisano: 26 Lip 2006 00:15
Odpowiedz 


nie polecam kolobrzegu.. w zeszym roku z powodu sztormu zawieszono rejsy na 3 dni (a podobno plywaja codzinnie!) i trzeba bylo sie szybko ewakulowac do swinoujscia, z rowerami o 3 w nocy pociag, przesiadka i ledwo zdazylismy; dla nas to byla przygoda na dzien dobr , ale moglabym sie zdenerwowac gdyby nie udalo mi sie nawet wyjechac z PL.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej