Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Bornholms familiecamping w dueodde czy familiecamping w Gudhjem
Autor Wiadomość
retloff
Użytkownik
# Napisano: 8 Lip 2006 20:45
Odpowiedz 


http://www.bornholms-familiecamping.dk/ wlasnie dokonalam rezerwacji pokoju dwuosobowego. czy ktos tam juz byl i moze podzielic sie wrazeniami? rozwazam tez mozliwosc wynajmu pokoju http://familiecamping.dk/ w Gudhjem. dodam ze bedziemy samochodem, jezeli to ma jakies znaczenie.
z gory dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam,
ola

Nefretete
Użytkownik
# Napisano: 9 Lip 2006 15:14
Odpowiedz 


Ja polecam tą pierwszą opcję, że względu na cudowne wprost usytuowanie campingu!! Położony jest w lesie dosłowie 50 metrów od wspaniałej plaży (o wiele lepsza niż publiczna plaża w samy "kurorcie" Dueodde).

Jest basen i sauna i solarium...

To, że będziecie samochodem to na wasz plus bo zjedziecie calutką wyspę dokładnie ją poznając, chociaż osobiście polecam wypożyczyć/zabrać rowery i pojeździć po okolicy bo jest naprawdę pięknie!

Kazia
Użytkownik
# Napisano: 23 Lip 2006 10:26
Odpowiedz 


Czy na campingu bornholm-familecamping w Dueodde jest dobrze wyposażona kuchnia?
Czy musimy zabierć gary,talerze,sztućce,kuchenke gazową ?

Maly
Użytkownik
# Napisano: 23 Lip 2006 13:53
Odpowiedz 


Bylem na tych campingach w zeszlym roku. Oba sa ladnie polozone i dobrze wyposazone(ale nie nie ma tam chyba na wyposazeniu garnkow, z tego co poamietam).Z tym ze camping w Dueodde ma pienke piaszczyste plaze,natomiast camping w Gudhejm ma raczej kamieniste( w Gudhejm jest super naleśnikarnia w miesciePolecam).
Pozdrawiam

frunia1
# Napisano: 20 Mar 2007 12:00
Odpowiedz 


Witam wszytskich
w tym roku w lipcu wybieramy sie całą rodziną pierwszy raz na Bnornholm.
Wasze opisy są tak zachęcajace, że zakochałam się w tym miejscu jeszcze przed wyjazdem
Rozważamy teraz różne możliwości zakawaterowania. Między innymi jest to domek na jednym z ww. campingów.
Mamy jednak dylemat: czy wybrać cichy domek prywatny (ok.600m od morza) czy domek na campingu przy plaży?
Bliskość morza jest dla nas rónie cenna jak cisza, spokój i brak tłoku.
Kochani, czy na tych campingach jest bardzo tłoczno latem? Chodzi mi głównie o plażę.
Co radzicie?
pozdrawiam seredecznie

Piotr
Użytkownik
# Napisano: 22 Mar 2007 20:04
Odpowiedz 


Jeśli ceny są podobne (albo nie robią Tobie różnicy), to polecam domek nieco na uboczu. Paręset metrów to przecież też blisko, a zawsze można sobie na tarasie lub przed domkiem zasiąść i kulturalnie nabywać promili albo wręcz oddawać się opalaniu, czy co tam kto lubi. To ogólnie. Nie wiem np. jak ten domek jest usytuowany, w jakim stanie itp., ale zakładam, że zadowalającym, skoro bierzesz go pod uwagę.
Co zaś się tyczy szczegółów, czyli ewentualnego tłoku i gwaru, to najlepiej napisać do właścicieli kempingów albo czekać aż na Forum wypowie się ktoś, kto akurat w tych miejscach był. Ja niestety byłem kwaterowałem gdzie indziej.

Justyna
Użytkownik
# Napisano: 23 Mar 2007 19:23
Odpowiedz 


Nie znam żadnego z tych kempingów ale jeżeli chodzi o plaże to zdecydowanie polecam Doeodde!!
Plaża jest tam przepiękna a przy tym tak duża, że trudno tam zrobić tłok! Jeżeli lubicie plażowanie to bez dwóch zdań wybierzcie Dueodde-moim zdaniem najpiękniejszą plażę Bornholmu...
Co do innych walorów Gudhjem jest ciekawszym miejscem, ale na pewno zdążycie sie tam wybrać w przerwach między wizytami na plaży.

costa01
Użytkownik
# Napisano: 10 Kwi 2007 14:58
Odpowiedz 


A jaki jest koszt wynajęcia takiego pokoju na tydzień?

Anonimowy
# Napisano: 29 Kwi 2007 15:59
Odpowiedz 


W jaki sposób zarezerwować miejsce na tym kempingu? I jaki będzie koszt, jeśli będzie sie miało własny namiot?

Olka
# Napisano: 29 Kwi 2007 23:04
Odpowiedz 


Witam!

W pobliżu Dueodde są trzy duże kempingi. Jeden z nich - Bornholm Familiecamping znam z własnego doświadczenia. Pięknie położony, namioty rozbija się praktycznie tuż przy szerokiej piaszczystej plaży, w lesie sosnowym. Z namiotu można patrzeć na morze, a fale szumią do snu! No, dosyć już tej "poezji". Cena od osoby 60 DKK w końcu sierpnia, czyli już po szczycie sezonu, plus 10 DKK za namiot. Po sezonie kempingi są tańsze i właściwie puste, więc można jechać w ciemno. Wszystkie kempingi mają swoje strony www i tam są wszystkie informacje i możliwość rezerwacji. Na stronach Bornholmu są mapki z rozmieszczeniem kempingów i tanich pól namiotowych [u gospodarzy-niższy standard, ale też i cena niższa], są też adresy internetowe. Można też zamówić materiały reklamowe z samego Bornholmu, tamtejsze biura obsługi turystów przysyłają różne informatory bezpłatnie. A to adres kempingu opisanego wyżej: www.bornnet.dk/bornfamcamp

Pozdrowienia!

Olka

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej