Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / skuterem?
Autor Wiadomość
Anonimowy
# Napisano: 11 Lip 2006 00:32
Odpowiedz 


witam

mam zamiar wybrać się tam z Kołobrzegu ze skuterem, czy ktoś ma jakieś doświadczenia na ten temat?

nie wiem, czy można korzystać z tras rowerowych?

pozdrawiam Piotrek

Piotr
Użytkownik
# Napisano: 11 Lip 2006 11:15
Odpowiedz 


Doświadczeń nie mam, jedynie obserwacje: skuterem raczej będziesz musiał poruszać się po "normalnych" drogach (ew. ich poboczach), w końcu to pojazd spalinowy. Na 99% nie będziesz mógł wjechać na leśne trasy (bo spora część tras rowerowych to właśnie szutry). Powód - są to drogi dla ROWERÓW (i dla pieszych).
Widziałem kilka osób jeżdżących skuterami, ale to chyba byli autochtoni.

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 11 Lip 2006 11:16
Odpowiedz 


Trasy rowerowe często poprowadzone są obok głównych dróg i lepiej chyba skuterem po głównych drogach jeździć. Widziałam jednak parę osób na skuterach jeżdżących po leśnych ścieżkach, ale mam wątpliwości czy to jest dozwolone.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Anonimowy
# Napisano: 11 Lip 2006 17:38
Odpowiedz 


dzięki
mimo tego i tak mam zamiar podbić tą wyspę moim brzęczącym jednośladem

jeśli ktoś chciałby się ze mną podzielić jeszcze jakimiś wiadomościami, wrażeniami ... będę bardzo wdzięczny

pozdówko Piotrek

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej