Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / wraca pytanie - powrót bez rezerwacji - Nexo - Darłowo
Autor Wiadomość
Krystof
Użytkownik
# Napisano: 11 Lip 2006 08:00
Odpowiedz 


Witam, widziałem podobne pytanie, więc nie odsyłajcie mnie do "szukaj"

Chciałbym Was spytać, czy sobotni transport Nexo - Darłowo jest na tyle luźny, że dam radę bez problemu kupić sobie powrotny bilet? Z Darłowa ruszam w środę, powrót planuję właśnie na sobotę ...

I jeszcze jedno: czy bilety można kupić "w dniu wypłynięcia" (czyli też całkiem rano w jakiejs budce), czy "bezpośrednio przed odpłynięciem" (czyli trzeba o nie walczyc na godzinę przed kursem)?
Czy można kupić bilet bezpośrednio na statku?

Pozrov, Krystof

MichalAniol
Użytkownik
# Napisano: 11 Lip 2006 10:59 | Edytowany przez: MichalAniol
Odpowiedz 


Ten wątek, o którym piszesz zaczynałem ja, a pytałem w nim o powrót z Nexo do Kołobrzegu. Otrzymałem wówczas odpowiedź, że absolutnie nie ma problemu z powrotem bez rezerwacji. Myślę więc, że z mniejszym Darłowem tym bardziej nie będzie problemu, ale pewny oczywiście być nie mogę. Chętnie więc sam zobaczę odpowiedź...

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 11 Lip 2006 11:14
Odpowiedz 


Możliwości powrotu z Nexo do Kołobrzegu są dwie:
- codziennie pływa katamaran Jantar
- we czwartki oraz w piątek "Lady Assa" (z tego co widzę w rozkładzie dopiero od 20 lipca)

Natomiast żeby wrócić do Darłówka można płynąc tylko "Lady" która pływa w środy i soboty. W zeszłym roku bilety na rejs można było kupić bezpośrednio na statku i nie było raczej z tym problemu, bo statek jest duży i może zabrać ok. 700 osób.

Na katamaran bilety można było kupić w budynku w którym mieści się informacja turystyczna (szary budynek przy porcie) - u przedstawiciela KZP, jednak żeby mieć pewność radzę napisać bezpośrednio do przewoźnika.

Żeby uniknąć problemów z biletami proponuję wykupić je od razu w obie strony.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Krystof
Użytkownik
# Napisano: 11 Lip 2006 12:58
Odpowiedz 


Dzięki za odpowiedź,
liczę, że nie będzie kłopotu, choć problem w tym, że w soboty jest zwykle większy tłok (zmiana turnusu), a "awaryjne" katamarany nie zabierają na pokład rowerów. Jeśli pojadę (sierpień), to po powrocie zdam szczegółową relację ze sprawy. Pozdrawiam, Krystof

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej