Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Tanie pola namiotowe - ile ich właściwie jest ?
Autor Wiadomość
Kasia
# Napisano: 19 Lip 2006 23:58
Odpowiedz 


Witam!
Czy da się objechać wyspę zatrzymując się co noc na innym tanim polu namiotowym?
Czy wg Was miejsc z tabliczkami "Lejrplads" czy "Telt" jest dość dużo i spokojnie można znaleźć tam nocleg?
Podobno na Bornholmie można dostać mapki z ich wykazem - czy to prawda?

Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam. Kasia

MichalAniol
Użytkownik
# Napisano: 20 Lip 2006 01:43
Odpowiedz 


Mapka jest tu:

https://bornholm-ok.pl/mapka-bornholmu.html

darek
# Napisano: 23 Lip 2006 01:09
Odpowiedz 


hej
wrocilismy 16.07 jest super pole ktorego nie ma na mapce a jest chyba najlepsze z tych tanich (odwiedzilismy wszystkie), pisal juz o nim ktos na forum, lezy ono ok. 1km przed ronne na trasie od nylars (po prawej stronie, jedzie sie polna droga w kierunku budynku otoczonego drzewami) nocowalismy tam dwie doby i przez ten czas bylismy jedyni na polu.

Anonimowy
# Napisano: 24 Lip 2006 23:22
Odpowiedz 


Cześć.
Wybieram się z przyjaciółmi na Bornholm w sierpniu. Zamierzamy nocować na tanich polach namiotowych. Czy ktoś, kto był wcześniej na wyspie może udzielić mi informacji, czy na takich polach namiotowych jest jakieś miejsce dla turystów, w którym można przyrządzić posiłek, zagotować wodę na herbatę, czy ugotować np. parówki? Pytam ponieważ nie wiem, czy mam zabrać ze sobą butlę z gazem, naczynia...itp.
Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
Pozdrawiam,
Iwona

EMI
# Napisano: 25 Lip 2006 00:56
Odpowiedz 


Hej, wybieram sie na Bornholm za tydzień.
Jakie są teraz ceny na kempingach, ceny zywnosci? Nie wiem ile przeznaczyc finansow.
MAm dane z 1997, no i nie wszystko jest tak aktualne w necie...
Dzięki z góry jeśli ktoś krótko się wypowie.

EMI

EMI
# Napisano: 25 Lip 2006 01:32
Odpowiedz 


Tak, wycofuje poprzednia wypowiedź - PIASEK wyczerpał wszelkie moje pytania - Dzięki.

EMI

Grzech
# Napisano: 25 Lip 2006 13:00
Odpowiedz 


Witam,

Mam pytanko w kwestii jedzonka. Otóż dotarła do mnie wieść, że są jakieś ograniczenia co do ilości wwiezionego prowiantu na wyspę. Może to dziwne, ale znajomy wyczytał coś takiego na necie Jedziemy 29.07 na tydzień i chcemy cały prowiant wziąć ze sobą. Czy ktoś mi może udzielić w tej kwestii odpowiedzi. Dzięki Wielkie

Anonimowy
# Napisano: 25 Lip 2006 13:04
Odpowiedz 


Są ograniczenia dotyczące wwozu mięsa, ale nie ma problemu, żebyś mógł przewieźć konserwy. Poza tym nikt nie sprawdza co się przewozi.

Zresztą jedzenie nie jest tutaj wcale takie drogie!!!!

Agata

darek
# Napisano: 25 Lip 2006 13:30
Odpowiedz 


ad Anonimowy
Na tanich polach namiotowych nie spotkałem sie takimi miejscami, masz tatam zapewniona bierzaca wode, toalete + za dodatkowa oplata prysznic z ciepła woda na tygodniowy wypad dla 2 osób spokojnie wystarczy 0.5kg kartusz gazu.
pozdrawiam

andy
# Napisano: 25 Lip 2006 13:59
Odpowiedz 


Czy cena za nocleg na tanich polach - około 15 koron jest wciąż aktualna?

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 25 Lip 2006 15:20
Odpowiedz 


Napisał(a): andy
Czy cena za nocleg na tanich polach - około 15 koron jest wciąż aktualna?


Tak, 15 DKK lub 2 Euro

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Anonimowy
# Napisano: 26 Lip 2006 22:54
Odpowiedz 


Witam.
Dzięki Darek za pomoc. Teraz już wiem że butla i palnik jest konieczny, by rano napić się cieplutkiej herbatki.
Pozdrawiam,
Iwona

sebol
# Napisano: 1 Sier 2006 15:09
Odpowiedz 


Czy aby nocować na tanich polach namiotowych trzeba także wykupić ten paszport kampingowy?

Anonimowy
# Napisano: 2 Sier 2006 14:40
Odpowiedz 


Nie, paszport jest tylko potrzebny na kempingach.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej