Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Telefony komórkowe
Autor Wiadomość
Michał
# Napisano: 20 Lip 2006 21:45
Odpowiedz 


Interesuje mnie telefon komórkowy na wyspie. Czy istnieje jakiś operator duński którego karty można używać zamiast np. PLUSA czy innej ERY. Jak wygląda to finansowo.

Anonimowy
# Napisano: 21 Lip 2006 17:05
Odpowiedz 


Jak ściągniesz simlocka to będziesz mógł użyć karty startowej operatora duńskiego. Widziałam promocje za 100 DKK dodatkowe 100 do wygdania czyli razem 200 DKK na rozmowy

Pozdrawiam gorąco
patrycja

Anonimowy
# Napisano: 21 Lip 2006 18:50
Odpowiedz 


na promie tracisz polski zasięg jeżeli masz telefon z ery to wchodzisz na ręczne wyszukiwanie sieci i ustawi ci się duński operator szczegółw możesz się dowiedzieć się w punkcie era (mnie ten numer pokazał w ubiegłym roku gościu z sieci era na promie )po powrocie do polski przestawiasz telefon

Michał
# Napisano: 22 Lip 2006 22:51
Odpowiedz 


Dzięki za informacje.

Pozdrawiam
Michał

Inny Michał
# Napisano: 23 Lip 2006 00:23
Odpowiedz 


Napisał(a): Anonimowy
jeżeli masz telefon z ery to wchodzisz na ręczne wyszukiwanie sieci

Taką możliwość ma każdy telefon, bez względu na sieć.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej