Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / plaża w Hasle
Autor Wiadomość
Anonimowy
# Napisano: 30 Lip 2006 21:24
Odpowiedz 


wynająłem hatkę leśną przez Polfferies. czy ktoś już korzystał z tej oferty. Czy plaża w Hasle jest przyjazna dzieciom - łatwy dostęp do morza itp. ?

Anonimowy
# Napisano: 30 Lip 2006 23:08
Odpowiedz 


witaj w klubie zrobiłem to samo kilka dni temu - podobno jest całkiem ok. a dzieciaki mają basen, skakańce i plac zabaw oraz tor rowerowy BMX

Ruchu
# Napisano: 7 Sier 2006 09:49
Odpowiedz 


Byłem w w Hasle w zeszłym roku. Plaża w Hasle to trochę za dużo powiedziane. 100m kamieni. Na kąpiel raczej bym nie liczył. Chyba że w okolicach Bialki. Tam są piaszczyste plaze. Poza tym bardzo ładne miejsce. Domki ok. Bardzo spokojnie.Na terenia jest basen z podgrzewaną wodą. Będąc w Hasle spróbójcie piwa bornholmer w smażalni jedząc rybkę. Trochę drogie ale warto. Proponuję zaliczyć również pieszą trasę z hyasle do zakmu. hamerhuus. Idziesię jak w górach a z boku morze. Polecam - warto.

Gregor
Użytkownik
# Napisano: 7 Sier 2006 10:57
Odpowiedz 


Jak ktoś wybiera się na Bornholm na plażę to tylko płd część wyspy okolice Dueodde. Tam są przepiękne plaże, piaszczyste, czyściutkie. Ja namierzyłem 2 plaże "piaszczyste" na płn - przy Sandvig i za Gudhjem przy samej drodze.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej