Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / czy sa jakies promy z trojmiasta na bornholm??
Autor Wiadomość
emilka
# Napisano: 31 Lip 2006 10:34
Odpowiedz 


mieszkam w trojmiescie i mam pytanie czy jakies srodki transportu sa z gdyni lub gdanska?

Anonimowy
# Napisano: 31 Lip 2006 16:07
Odpowiedz 


Nie! Prom pływa ze Świnoujścia lub Sassnitz. Inne jednostki z Kołobrzegu i Darłówka.

emilka
# Napisano: 31 Lip 2006 22:33
Odpowiedz 


dzieki za odpowiedz... ale nie jest to pocieszajaca wiadomosc !!

Anonimowy
# Napisano: 12 Sier 2006 22:50
Odpowiedz 


Właśnie szkoda- bo z żonką po operacji chcielismy się wybrac na rowerach na Bornholm - a mamy czas tylko w weekend (własna mała firma)
Norwegia już była...została Szwecja (właśnie Bornholm) oraz Finlandia.
A że życie krótkie, a rowerki w domciu...więc trza korzystać!

tomciog
Użytkownik
# Napisano: 12 Sier 2006 22:54 | Edytowany przez: tomciog
Odpowiedz 


Wyżej to ja...
A może jakieś inne stateczki?
Dzięki serdeczne za wszelkie odpowiedzi.

Krystyna
# Napisano: 13 Sier 2006 00:07
Odpowiedz 


Człowieku, Bornholm to nie Szwecja!!!!!
Prowadzisz firmę, a nie orientujesz się w geografii najbliższych krajów?

tomciog
Użytkownik
# Napisano: 13 Sier 2006 00:18
Odpowiedz 


O rany - przepraszam - patrzyłem na coś innego akurat i z rozpędu napisałem bzdurę...mea culpa. I obciach na sam początek.
A swoją drogą - jakaś konstruktywna odpowiedź/podpowiedź ?

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 13 Sier 2006 15:39 | Edytowany przez: AdminForum
Odpowiedz 


tomciog

Jako, że jesteś użytkownikiem zarejestrowanym - posiadasz swoje osobiste konto na forum BORNHOLM-OK.pl - możesz edytować napisane przez siebie wypowiedzi. Wystarczy, że się zalogujesz, przejdziesz do swojej wypowiedzi i klikniesz przy niej przycisk - Edytuj

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

katarina
# Napisano: 13 Sier 2006 20:48
Odpowiedz 


czy ktoś wie czy jedynym promem z Polski przewozacym samochody na Bornholm jest ten z pollferries (ze Świnoujścia) tylkio w soboty? z góry dziękuje za informacje

po
# Napisano: 13 Sier 2006 20:58
Odpowiedz 


Tak, jest tylko ten jeden.

po

katarina
# Napisano: 13 Sier 2006 21:35
Odpowiedz 


oj. No nic, w każdym razie - dzięki

Anonimowy
# Napisano: 14 Sier 2006 10:09
Odpowiedz 


Napisał(a): AdminForum
Jako, że jesteś użytkownikiem zarejestrowanym - posiadasz swoje osobiste konto na forum BORNHOLM-OK.pl - możesz edytować napisane przez siebie wypowiedzi. Wystarczy, że się zalogujesz, przejdziesz do swojej wypowiedzi i klikniesz przy niej przycisk - Edytuj.

Wiem, tylko sądziłem że to niekulturalne zmieniać coś co się powiedziało - na innym forum od razu zarzucono by mi manipulację...

tomciog
Użytkownik
# Napisano: 14 Sier 2006 21:16
Odpowiedz 


Wyżej to byłem ja " Jarząbek...)

Anna
Użytkownik
# Napisano: 17 Sier 2006 23:03
Odpowiedz 


To prawda, że jedyny z Polski prom pływa ze Świnoujścia, ale tylko w soboty i tylko do 2.09. Ponadto do 3.09. codziennie pływa też prom z Sassnitz, czyli z niemieckiej Rugii, zaledwie 215 km z centrum Szczecina, a po tym terminie, aż do 29.10. we czwartki, soboty i niedziele. od 3.09. w cenie 590 DKK za auto + 5 osób w 1 stronę, więc cena całkiem przyzwoita, szczególnie biorąc pod uwagę, że niezawodny, bez względu na pogodę. Polcam i zapraszam na tę piekną wyspę!

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej